Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.04.2008, 19:12   #1
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SEMİH-58 Şuan SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2009 23:08

Tecrübe Puanı: 750 SEMİH-58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Yazıcıoğlu'ndan Türkeş Mesajı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, MHP eski Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in vefatının 11. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Yazıcıoğlu, 4 Nisan Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Alparslan Türkeş, askeri okul yıllarından itibaren Türk Milliyetçiliği fikrini savunmuş, bu ideal için birçok çileye katlanarak, Türk Milletinin her yönden gelişmesi ve büyümesi için mücadele etmiştir. Alparslan Türkeş, Türk Milliyetçiliği fikriyatını, yalnız Türkiye'yle sınırlı tutmamış, bütün dünya Türklüğünün birlik ve beraberlik içerisinde güçlenmesini amaçlayan bir perspektifte değerlendirmiştir. Alparslan Türkeş, Türkiye'nin devleti ve milletiyle bölünmez bir bütün olarak yaşatılması idealine vatanperver bir siyasetçi sorumluluğu içinde her zaman öncülük yapmıştır. Şahsım olarak, gerek ilk gençlik yıllarımda oluşan fikir dünyama kattığı engin ufuk, gerekse Türklük gurur ve şuurunu ihya etme yolundaki çileli mücadelesi itibarıyla Alparslan Türkeş'i, takdir ve saygıyla anıyorum. Alparslan Türkeş'in aramızdan ayrılışının 11. yıldönümü olan bu hüzünlü günde, Türk Dünyasının onun fikirlerinde işaret ettiği hedeflere ulaşmasını ve bu amaç çerçevesinde süren gayretlerimizin zaferle taçlanmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle merhum Alparslan Türkeş'e Yüce Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm Türk milliyetçilerine başsağlığı diliyorum."

Al işte bir yaprak daha düştü...

Haydi Selametle Kalın...
SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)