Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.04.2008, 15:00   #1
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 620 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart YARGIYA GÜVEN

Bugun hüzünlüyüm.
Türkıyeme halkıma uzuluyorum.attıgım oyun bırsey ıfade etmemesıne uzuluyorum.Yargıya güvenım kalmadıgı ıcın uzuluyorum.Çogunlugun degıl adaletsız bır azınlıgın sudan bahanelerıne dayanarak tarflıca verılen yargı kararlarına uzuluyorum.Haksızlıga kahroluyorum.Ekonomıyı bekleyen facıaya uzuluyorum.Inanclarımdan dolayı dedelerımın sehıt kanları ıle sulanan vatanımda yabancı muamelesı gormeye kahroluyorum.unıversıteye gırmek ısterken basortusu taktıgım ıcın terorıst gozu ıle bakılmaya uzuluyorum.Yarın bırgun yargıya ısım dustugunde adaletsızce yargılanmaktan korkuyorum.tarafsız sekılde yargılanamamanın endısesı ıle kahroluyorum.Cumhurıyet kuruldugundan berı aynı olayların yasanarak guzel ulkemız ılerlemesının engellenmesınden kahroluyorum.Bır arpa boyu yol alamamaktan keder duyuyorum.Alenı sekılde cetelesmıs azınlıgın ulkemı, yargıyı yonetmesınden kahroluyorum.

Allah hepımıze yardım etsın.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 01.04.2008, 20:31   #2
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

dostlarınızın dilin imkanlarını nasıl kullandıklarını dikkatle takip edin. Bakın onlarda konuştuğu gibi yazmayan ukala çocuklar olmuşlar?!!!!!!!!!!!,

Hukukumuzun iflasına dün bir kez daha şahit olduk.Ne yazık ki,tarafsızlığını yitirmiş bir kesimin görüşleri doğrultusunda karar veren Yüksek bir mahkemeye sahibiz.

Dün tanınmış bir çok köşe yazarımızın üzerinde kafa yorduğu bir konu vardı ;Aysu Kayacı benim oyumla dağdaki çobanın oyu aynı değildir,sözünden hareketle yazarlarımız Sayın Kayacı'ya demokrasi dersi veriyorlardı.
Geldiğimiz noktada yani Anayasa Mahkemesinin dün verdiği karar sonrası bireylerin oylarının eşit olup-olmadığını hep beraber gördük.16 milyon 400 kişinin oyundan Anayasa Mahkememizin o çok seçkin 11 üyesinin daha üstün olduğu gerçeğini.Dünya'nın hiç bir demokrasisinde 11 insanın ülke kararları üzerinde bu kadar net söz hakkı olduğu başka bir ülke yok,malesef.

Prof.Dr.Eser KARAKAŞ,Laiklik konusunu şöyle tanımlıyor.
Laiklik,ulusalcı olarak kendisini nitelendiren kesimin pastadaki paylarını kaybetmemek için menfaatlerini koruma sanatının adıdır.Bu insanlar için Ülkeymiş,Vatanmış,Milletmiş,Ek onomiymiş önemli değildir önemli olan tek şey vardır o da çıkarları.

Nitekim Sayın Karakaş'ın ifade ettiği gibi,Sayın Seçkin Savcımızın açmış olduğu dava akabine ilk gün ülke ekonomisinin kaybı 5 milyar dolardır.Dün Anayasa mahkememizin verdiği karardan sonra,dünyaca ünlü BBC Televizyonu bir haber geçti: Türkiye'den büyük bir para çıkışı olabilir.
Arkasından AB: AB ile entegre olmak isteyen bir devletin demokrasisi bu kadar zayıf olamaz.Yargı darbesi olamaz.AKP Kapatılırsa AB,Türkiye ile müzakareleri bitirebilir.

Hukukun siyasallaştığı,Hakimlerin ideolojik görüşleri doğrultusunda karar verdiği ve Türk demokrasisinin belkide en ağır darbesini aldığı şu günlerde,demokrasinin önde savunucusu olması gereken siyaset adamlarımızın demeçleri ise iç gıcıklayıcı.

Sayın Baykal,bir şey söylemeyeceğim,İzmir'e kilitlendik.

Sayın Şandır,Geldiğimiz noktanın tek sorumlusu AKP'DİR.

Olay AKP,Olay DTP değildir.Olay milli iradeye vurulun siyasallaşmış hukuk darbesidir.Vatandaş madem benim oyumla seçilen bir parti kapatılıyor üstelik bunu benim seçmediğim 11 kişi yapabiliyor,o zaman niçin oy veriyorum? sorusunu sormaya başladı bile.Belki de,demokrasiyi bırakmalıyız,seçkinlerin yönettiği bir ülke olmalıyız.

Öyle ya,Eğemenlik kayıtsız şartsız milletin değilse,demokrasinin ne önemi var ki!

27 Nisan e-muhtırasına karşı dimdik durarak demokrasiye sahip çıkanların,aynı dirayeti göstereceğini ve miilli iradeye yaslanacağını sonuçtada demokrasinin kazanacağını düşünenlerdenim.E-muhtıraya ses çıkarmayanların tıpkı şimdi olduğu gibi susanların yine halk nazarında kaybedeceğinden şüphem yoktur.

Anayasasında Cumhurbaşkanı yargılanamaz ancak vatana ihanet ile yargılanabilir,bunun içinde meclisin 4/3 'ünün oyu gereklidir hükmüne ragmen,devletin başı yargılanabilir kararı çıkıyorsa kimse hukuktan bahsetmesin.
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 01.04.2008, 20:55   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
dostlarınızın dilin imkanlarını nasıl kullandıklarını dikkatle takip edin. Bakın onlarda konuştuğu gibi yazmayan ukala çocuklar olmuşlar?!!!!!!!!!!!,

Hukukumuzun iflasına dün bir kez daha şahit olduk.Ne yazık ki,tarafsızlığını yitirmiş bir kesimin görüşleri doğrultusunda karar veren Yüksek bir mahkemeye sahibiz.

Dün tanınmış bir çok köşe yazarımızın üzerinde kafa yorduğu bir konu vardı ;Aysu Kayacı benim oyumla dağdaki çobanın oyu aynı değildir,sözünden hareketle yazarlarımız Sayın Kayacı'ya demokrasi dersi veriyorlardı.
Geldiğimiz noktada yani Anayasa Mahkemesinin dün verdiği karar sonrası bireylerin oylarının eşit olup-olmadığını hep beraber gördük.16 milyon 400 kişinin oyundan Anayasa Mahkememizin o çok seçkin 11 üyesinin daha üstün olduğu gerçeğini.Dünya'nın hiç bir demokrasisinde 11 insanın ülke kararları üzerinde bu kadar net söz hakkı olduğu başka bir ülke yok,malesef.

Prof.Dr.Eser KARAKAŞ,Laiklik konusunu şöyle tanımlıyor.
Laiklik,ulusalcı olarak kendisini nitelendiren kesimin pastadaki paylarını kaybetmemek için menfaatlerini koruma sanatının adıdır.Bu insanlar için Ülkeymiş,Vatanmış,Milletmiş,Ek onomiymiş önemli değildir önemli olan tek şey vardır o da çıkarları.Nitekim Sayın Karakaş'ın ifade ettiği gibi,Sayın Seçkin Savcımızın açmış olduğu dava akabine ilk gün ülke ekonomisinin kaybı 5 milyar dolardır.Dün Anayasa mahkememizin verdiği karardan sonra,dünyaca ünlü BBC Televizyonu bir haber geçti: Türkiye'den büyük bir para çıkışı olabilir.Arkasından AB: AB ile entegre olmak isteyen bir devletin demokrasisi bu kadar zayıf olamaz.Yargı darbesi olamaz.AKP Kapatılırsa AB,Türkiye ile müzakareleri bitirebilir.

Hukukun siyasallaştığı,Hakimlerin ideolojik görüşleri doğrultusunda karar verdiği ve Türk demokrasisinin belkide en ağır darbesini aldığı şu günlerde,demokrasinin önde savunucusu olması gereken siyaset adamlarımızın demeçleri ise iç gıcıklayıcı.

Sayın Baykal,bir şey söylemeyeceğim,İzmir'e kilitlendik.

Sayın Şandır,Geldiğimiz noktanın tek sorumlusu AKP'DİR.

Olay AKP,Olay DTP değildir.Olay milli iradeye vurulun siyasallaşmış hukuk darbesidir.Vatandaş madem benim oyumla seçilen bir parti kapatılıyor üstelik bunu benim seçmediğim 11 kişi yapabiliyor,o zaman niçin oy veriyorum? sorusunu sormaya başladı bile.Belki de,demokrasiyi bırakmalıyız,seçkinlerin yönettiği bir ülke olmalıyız.Öyle ya,Eğemenlik kayıtsız şartsız milletin değilse,demokrasinin ne önemi var ki!

27 Nisan e-muhtırasına karşı dimdik durarak demokrasiye sahip çıkanların,aynı dirayeti göstereceğini ve miilli iradeye yaslanacağını sonuçtada demokrasinin kazanacağını düşünenlerdenim.E-muhtıraya ses çıkarmayanların tıpkı şimdi olduğu gibi susanların yine halk nazarında kaybedeceğinden şüphem yoktur.
[color="Blue"]Anayasasında Cumhurbaşkanı yargılanamaz ancak vatana ihanet ile yargılanabilir,bunun içinde meclisin 4/3 'ünün oyu gereklidir hükmüne ragmen,devletin başı yargılanabilir kararı çıkıyorsa kimse hukuktan bahsetmesin.
[/COLO? başka söze gerek varmı darbeciler unutmayın keser döner sap döner bir gün hesap geri döner
Alt 01.04.2008, 20:57   #4
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
[/COLO? başka söze gerek varmı darbeciler unutmayın keser döner sap döner bir gün hesap geri döner
abicim son söylediğin söz öyle değildide boşver yeri değil!!!!!!!!!!!!

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 01.04.2008, 21:02   #5
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
serrrkan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
abicim son söylediğin söz öyle değildide boşver yeri değil!!!!!!!!!!!!
Serrrkancığım bir şey anlayamadım doğrusunu sen yazda bizlerde bilgi sahibi olalım
Alt 01.04.2008, 21:21   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar olaya neden tek taraftan bakıyorsunuz anlaşılması zor. Adı üzerinde yüce yargı. Ama sizlerin kabahatı yok!!! Yıllardan beri yargıyı öcü gibi gösterenler oldu, kendini anayasanında üzerinde görenler oldu. Verdiği kararlarda kendine ters gelince anayasa hukuk bir şeye yaramaz hep haksızmış gibi gösterlidi. Herkese göre anayasa özel olmaz,herkes o anayasaya uymak zorundadır.Verdiği karar ne olursa olsun saygı duymaktır vatandaşlık. Her aleyhte verilen karardan sonra birileri çıksın yargıyı yerden yere vursun olurmu böyle şey..!!! Türkiye'de ilk defa parti kapatılmıyor..!!! Siz kendi düzeninize kendi ailenize zarar veren birini barındırırmsınız? Elbetteki önleminizi alırsınız..Ama bir vatandaş olarak karar ne çıkar ne çıkmaz bilinmez ama, lütfen yüce yargıyı karalayıcı aşağılayıcı kelimeler kullanmayın,yargıya güvenin bu ülke hepimizin bu yargı hepimizin. Bu ülke sahipsiz değildir,birilerinin de babasının çiftliği hiç değildir. Hiç birşeyii tanımayıp kendini herşeyin üstünde görüp sözde halk iradesine sığınıp ben ne dersem o olur mantığıyla ancak bu kadar olur. Sağduyulu olalım saygıyı elden hiç bir zaman bırakmayalım derim. Karar ne olursa olsun vatandaş yargıya güvenmelidir. Saygılar.
Alt 01.04.2008, 21:34   #7
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 620 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar olaya neden tek taraftan bakıyorsunuz anlaşılması zor. Adı üzerinde yüce yargı. Ama sizlerin kabahatı yok!!! Yıllardan beri yargıyı öcü gibi gösterenler oldu, kendini anayasanında üzerinde görenler oldu. Verdiği kararlarda kendine ters gelince anayasa hukuk bir şeye yaramaz hep haksızmış gibi gösterlidi. Herkese göre anayasa özel olmaz,herkes o anayasaya uymak zorundadır.Verdiği karar ne olursa olsun saygı duymaktır vatandaşlık. Her aleyhte verilen karardan sonra birileri çıksın yargıyı yerden yere vursun olurmu böyle şey..!!! Türkiye'de ilk defa parti kapatılmıyor..!!! Siz kendi düzeninize kendi ailenize zarar veren birini barındırırmsınız? Elbetteki önleminizi alırsınız..Ama bir vatandaş olarak karar ne çıkar ne çıkmaz bilinmez ama, lütfen yüce yargıyı karalayıcı aşağılayıcı kelimeler kullanmayın,yargıya güvenin bu ülke hepimizin bu yargı hepimizin. Bu ülke sahipsiz değildir,birilerinin de babasının çiftliği hiç değildir. Hiç birşeyii tanımayıp kendini herşeyin üstünde görüp sözde halk iradesine sığınıp ben ne dersem o olur mantığıyla ancak bu kadar olur. Sağduyulu olalım saygıyı elden hiç bir zaman bırakmayalım derim. Karar ne olursa olsun vatandaş yargıya güvenmelidir. Saygılar.
Tebrık ederım harıka sozler.belkı yargıyı taraflı gormemız bılıncaltımıza yerlesen bazı olaylarla alakalı olabılır ne dersınız.Adnan Menderes ın asılması gıbı....
Kısısel olarak uzerıme alınıp savunma yapmam gerekırse kendı adıma soyleyım ben yargıyı taraflı goruyorum.ve gercekte budur.Eger egemenlık kayıtsız sartsız mılletınse AKP nın kapatılması Ataturk ılkelerıne aykırıdır.o halde Ataturk ılkelerıne ters dusen Akp degıl Ataturk ılkelerını savundugunu, sozde rejımi koruyup kolladıgını ıdda eden kısılerdır.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 01.04.2008, 21:49   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tebrık ederım harıka sozler.belkı yargıyı taraflı gormemız bılıncaltımıza yerlesen bazı olaylarla alakalı olabılır ne dersınız.Adnan Menderes ın asılması gıbı....
Kısısel olarak uzerıme alınıp savunma yapmam gerekırse kendı adıma soyleyım ben yargıyı taraflı goruyorum.ve gercekte budur.Eger egemenlık kayıtsız sartsız mılletınse AKP nın kapatılması Ataturk ılkelerıne aykırıdır.o halde Ataturk ılkelerıne ters dusen Akp degıl Ataturk ılkelerını savundugunu, sozde rejımi koruyup kolladıgını ıdda eden kısılerdır.
Tebrik ederim evet doğru yargı elbetteki taraflı. T.C. Anayasasından yana taraflı, ülkenin bölünmez bütünlüğünden temel ilkelerinden ödün vermemek adına taraflı,verdiği kararlar hep bunlara sadık kalma adına taraflı. Ülkemizin bu noktaya gelmesinde bu sorunların oluşmasında A.Menderes'in de elbetteki o dönemde yapılan yalnışlardan katkısı vardır. Bir insan durup dururken suçlanıp içeri atılmaz!!! Eğer varsa suçu suçludur yoksa suçsuzdur bu kadar basit.Neden bir gün gelip sizi alıp karakola yada mahkemeye çağırmıyorlar.Lütfen biraz matıklı düşünelim kim kime keyfi durduk yerde mahkemeye verir şikayet eder. Devlet üst yönetimindeki kişiler bizden daha iyi biliyor görüyorlar herşeyi. Biz ne dersek diyelim hak adalet elbet yerini bulacaktır.Sakin olalım verilecek kararlar ne şekilde olursa olsun buna saygı duymaktan başka yapacak bir şeyimiz yok... Herkese saygılar.
Alt 01.04.2008, 20:46   #9
ero
Tecrübeli Yiğido

ero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ero Şuan ero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 01:57

Tecrübe Puanı: 643 ero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOK

gördük yargıya neden güvenilmeyeceğini...1 akşam önce haşim kılıçla yemek yeniyo,diğer günn Haşim kılıç nsl oy veriyo?---->a.b.dullah gül yargılanmasın.....4 üye tarafını açık açık belli etmiş kararda isimlerde açıklandı...bu 4 hukuk adamına kim güvensin.....bunların içinde bulunduğu yargılama süreci ne kadar sağlıklı.....DTP başkanının bi dediğine şimdi katıldım....
TAYYİP .E ve yandaşları ''bi tek kendine Müslüman'..........kendine yapıldımı haksızlık...başkalarına yapıldımı adalet......bırakın bu işleri, bu işler size yakışmıyor(siyaset)......

bide demiş ya ekonomiye üzülüyorumm...bak işte ..bu olaylar olmadan ta aralıkta bizi ekonomik sıkıntıların beklediğni her kes biliodu....bunudamı bağladın böylece......

Konu ero tarafından (01.04.2008 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir..
ero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 01.04.2008, 21:07   #10
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
ero Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gördük yargıya neden güvenilmeyeceğini...1 akşam önce haşim kılıçla yemek yeniyo,diğer günn Haşim kılıç nsl oy veriyo?---->a.b.dullah gül yargılanmasın.....4 üye tarafını açık açık belli etmiş kararda isimlerde açıklandı...bu 4 hukuk adamına kim güvensin.....bunların içinde bulunduğu yargılama süreci ne kadar sağlıklı.....DTP başkanının bi dediğine şimdi katıldım....
TAYYİP .E ve yandaşları ''bi tek kendine Müslüman'..........kendine yapıldımı haksızlık...başkalarına yapıldımı adalet......bırakın bu işleri, bu işler size yakışmıyor(siyaset)......

bide demiş ya ekonomiye üzülüyorumm...bak işte ..bu olaylar olmadan ta aralıkta bizi ekonomik sıkıntıların beklediğni her kes biliodu....bunudamı bağladın böylece......
msn adresini verde şöyle detaylı detaylı bi siyaset konuşturalım varmısın???
yada siyaset meydanı adlı foruma gel!yani HODRİ MEYDAN!

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)