Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Resim Boyutlandırma Programı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Program Alanı > Grafik Programları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Grafik Programları Grafik Programları Hakkında Paylaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.08.2011, 01:52   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Resim Boyutlandırma Programı

Bu basit ücretsiz program ile thumbnail (küçük resim) yaratıp, tüm bu resimleri kolay arama ve önizleme yapabilir ve ayrıca resimlerin kontrast, parlaklık, keskinlik ve kalitesini değiştirebilir, resimleri kendi etrafında döndürebilirsiniz...

Desteklediği resim formatları:

Jpeg(*.jpg;*.jpeg;*.jpe;*.jps)
Jpeg 2000 (*.jpc;*.j2k;*.jp2)
*.pbm; *.pgm; *.ppm
*.png
*.tif;*.tiff;*.fax
*.tga;*.targa;*.vda;*.vst
*.emf
*.ico
*.wmf
*.bmp;*.dib;*.rle
*.wbmp
Zsoft PC Paintbrush (*.pcx)

İndirme Linki:
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Not: Program tamamen ücretsizdir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Programı kendim kurdum sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil