Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' ta Turizm > TERMAL TURİZM > Sıcak çermik
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.08.2007, 12:50   #11
alico58_58
Yeni Yiğido

alico58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alico58_58 Şuan alico58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.10.2012 21:43

Tecrübe Puanı: 0 alico58_58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR

BU NE HAL YA NE YAPTILAR GÜZELİM ÇERMİĞE BEN İSTANBULDAN HER GELİŞİMDE ORAYA UĞRAYIP ÇADIRLARIN ARASINDA GEZERDİM SONRA ÇAMLIKLARIN ARASINDA MANGAL YAKAR HEMEN HAVUZA KOŞARDIK AMA ŞİMDİ NE ÇADIR KALMIŞ NE DE KİMSELER VALLA HELAL OLSUIN BE SİZE NE DİYİM SAHİP ÇIKAMADINIZ YA BU GÜZELLİKLERE :( HANGİ ŞEHİRDE BÖYLE GÜZELLİKLER VAR SÖYLERMİSİNİZ SAYIN YETKİLİLER ZATEN OLSADA ADAMLAR DÜNYAYA DUYURURLAR BİZ KENDİ KENDİMİZE BİLE DUYURAMIYORUZ.YAZIK ÇOK YAZIK.
alico58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2007, 21:28   #12
sinan-58
Yeni Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sinan-58 Şuan sinan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.08.2011 01:41

Tecrübe Puanı: 685 sinan-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR

beyler şı anda sıcak çermiği kalın belediyesine verdiler mahkemeyle lutfen elimizdeki değerlere sahip çıkalım geri sivas belediyesine aldıralım
Alt 30.08.2007, 01:02   #13
gozgezgini
Yeni Yiğido

gozgezgini - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gozgezgini Şuan gozgezgini isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.02.2008 12:38

Tecrübe Puanı: 0 gozgezgini Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Arkadaşlar Sivasta yaşayan biri olarak üzülerek söylüyorum ki sıcak çermiğin hali perişan... Önceden sıcak çermik denince; uzaktan bakıldığında alabildiğine beyaz bir mekan gelirdi akla. Çadırlar ve insanlar süslerdi memleketimin kaplıcasını ama şimdi ne o çadırlar ne o kalabalıklar ne de eski lezzeti var memleketimin sıcak kaplıcasının..

İnşallah en kısa sürede bir hal yolu bulunur da çermiğimiz eski formuna kavuşur Bizde yine eskisi gibi saatlerce havuzlara ve banyolara bilet almak için saatlerce bekleşir dururuz..
gozgezgini isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.08.2007, 01:34   #14
ST_GoGo
Yeni Yiğido

ST_GoGo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ST_GoGo Şuan ST_GoGo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2008 23:21

Tecrübe Puanı: 617 ST_GoGo Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Soguk çermigi tercih ederim , fakat sıcak çermikte günden güne iyiye gitmekte

MoDiFiYe SuÇ DeGiL YaŞaM TaRzIdIr

GoGo

;)
ST_GoGo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2007, 17:10   #15
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yurtoglu22 Şuan yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2011 00:41

Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Evet bazi Arkadaslar yazmislar sivas belediyesiyle kalin Belediyesi arasindaki sorun sivaslilari ve Tüm Türkiyeyi etkiledi eski halinde insan gidebiliyordu temizlik bakimindan"da fazla söz etmeyecegim ama su durumdan fazlasiyla temizdi.Yapilacak tek sey vardir orayi sivas Belediyesine geri verilecek eski halinden daha düzenli calisma programi hazirlamalari lazim ve yakutta üniverstiye"ye verilsin bence daha salikli yapilir tip üzerinden Dünya KUR yeri yapilsin. Bazi reklamlarla olacagini düsünüyorum.Bizler birseyleri hazir gelsin diye düsünüyoruz ama öyle bir sey yoktur . Bakin balikli sermik su aur.larin elinde olsa dünyayi oraya nasil getiriyorlor her seyin yapilisi reklam bakim temizlik güzellik hosgürüsülük dürüslük Bunlari bir arada yaparsak her seyin üzerinden gelinir. Benim köyüm Nevruz cünkü köyüde etkilemis sicak cermigin durumu ben kendim Almanyada yasiyorum 4 senedir görmedim durumunu ama icler acisini duyuyorum yazik herseyin ehlinde olmasi gerek Kalin Belidiyesi sicak cermigin calismasini kaldiramaz. Son noktayi tabiki devletin koymasi lazim orasi tüm türkiyeye ve tüm dis ülkelercede taninan yer... Benden bukadar .
ALMANYA BEKIR YURTOGLU
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2007, 18:45   #16
engin2609
Yeni Yiğido
NO AVATAR

engin2609 Şuan engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.10.2011 15:04

Tecrübe Puanı: 0 engin2609 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sicak çelmik cok güzel sivasa gidip gormek isterim
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2007, 23:53   #17
alperen058
Yeni Yiğido

alperen058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alperen058 Şuan alperen058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2009 16:00

Tecrübe Puanı: 0 alperen058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok güzel anılarımız mevcuttur, şu anki haline çok üzülüyorum büyüdükce bakımsızlaştı.
alperen058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2007, 09:39   #18
ecem618
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ecem618 Şuan ecem618 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.07.2008 16:39

Tecrübe Puanı: 0 ecem618 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

neyini beğenmiyorsunuz, bence çadırlardan daha iyi ( o halini görmedim ama şuanda orda kalmak isteyenlere her şey mevcut) daha konforlu... bakımsız hali buysa !!!! daha nasıl bakımlı olcak, böyle çook iyi
ecem618 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2007, 13:16   #19
pırlanta
Yeni Yiğido
NO AVATAR

pırlanta Şuan pırlanta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.09.2007 15:52

Tecrübe Puanı: 0 pırlanta FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bılmıyorum gıtmıyelı 4 yıl oldu ama genede cok ozledım cadır kurardık oralara cok gusel olurdu..
pırlanta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2007, 22:27   #20
H58A
Yeni Yiğido

H58A - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H58A Şuan H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2009 23:40

Tecrübe Puanı: 0 H58A isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

2007 YAZINDA İST DE CERMİKTE KALMAK İÇİN GELMİŞTİM 1 GECE ZOR KALDIM ÇOLUK ÇOCUK UYUYAMADAN SABAH ERKENDEN SİVAS A KENDİMİZİ ZOR ATTIK BU KADAR PİS VE BAKIMSIZ BİRYER OLAMAZ İGRENDİM AYRICA KENT İM ADINADA UTANÇ DUYDUM, ASLINDA UTANC DUYMASI GEREKEN KİŞİLER NE YAPARLAR ANLAMADIM BİRAN ÖNCE TEDBİR ALINMASI LAZIM.....
H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil