Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?
EVET OLABİLİR 218 40,45%
KESİNLİKLE HAYIR! 161 29,87%
OLABİLİR DE OLMAYABİLİR DE... 121 22,45%
FİKRİM YOK???? 39 7,24%
Katılımcı sayısı: 539. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.01.2009, 21:33   #111
harbikiz58
Usta Yiğido

harbikiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

harbikiz58 Şuan harbikiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2012 22:37

Tecrübe Puanı: 654 harbikiz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?

niye olmasin ya ben anlamiyorum yok olmaz diyenleri ,
gönüller yeterki bir olsun hersey olur
olmaz diye birsey yok
sanal alem deyip gecmeyin bence bakin sizlerde sanal alemde takiliyorsunuz hic tanimadiginiz kisilerle konusuyorsunuz
fikirler paylasiyorsunuz ,ask birden olusmaz zaten birseyler paylasirsirsin konusursun sonra hoslanirsin karsindakinden onda senden hoslanir karsilikli sevgiye aska dönüsür ayni normal hayatta oldugu gibi
sonrada görüsürsün yüzyüze olur biter allahin izniyle
yeterki yalan dolan olmasin ne normal hayatta ne de sanal alemde önemli olan bu
ask bu ya kimi nerde nasil bulacagini nerden nasil bileceksin
buyüzden hic bir zaman büyük konusmamak gerekir , ben olmam demeyin
harbikiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 22:22   #112
melis58
Yeni Yiğido

melis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

melis58 Şuan melis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.02.2009 17:01

Tecrübe Puanı: 0 melis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÖYLE BİR ŞEYE İNANMAK ÇOK ZOR DAHA ÖNCE OLSA HAYIR YA ÖYLE ŞEY OLURMU NE MANTIKTIR BU ?NE ŞAÇMALIK DERDİM. AMA ŞU 10 GÜNDE ÖYLE DEĞİŞDİKİ FİKİRLERİM BUNA NASIL CEVAP VERCEM ŞAŞKINIM
İNSAN HİÇ GÖREMEYECEĞİ HİÇ BİR ORTAMI PAYLAŞAMAYACAĞI VE HİÇ TANIMADIĞI BİRİNE AŞIK OLURMU? ONUNLA SADECE CAMDA KONUŞMAK AŞKA YETERLİMİ ?
ONU GÖRMEK İSTEMEK ONUNLA OLMAYI HAYAL ETMEK ONUN SESİNİ ÖZLEMEK ONU HİÇ GÖRMEDEN KARŞISINDA DELİ GİBİ ÖZLEMEK EVET SAÇMA GİBİ AMA BU BİR GERÇEK
ADI NEDİR ?
DUYGULAR KARIŞTI BİR BİRİNE KENDİMLE BİLE ÇELİŞKİ İÇİNDEYİM ŞU AN
ACABA O BUNLARA DEĞERMİ?
YÜREĞİMİ NE HALA KOYDUM? BİR ARASAM BİR SORSAM BİR ŞİİR YAZDIM ONA
SANA BENİ ANLATAN YILLANDIKÇA İÇİMDE KALACAK OLAN
BİR ŞİİR AMA ÇOK UZAKSIN BUNLARI DUYMAYA
ADI İÇİMDE KALACAK KEŞKE BURDA OLSAYDI KEŞKE BÖYLE OLMASA
YDI VE HEP BU KEŞKELER BIKTIM BE AŞKIM BENİ KENDİ DÜNYAMDA
YALNIZ BIRAKTIN AŞKIM BUMU SEVDA BUMU HAYAT. HAYAT BUYSA SEVDABUYSA İSTEMEM. AL SENİN OLSUN BU ACIVE DELİ SEVDA
EVET ÇETTE AŞK OLUYORMUŞ ADI BENDE KALACAK BİR ÖMÜR SAKLANACAK VE HOŞÇAKAL
ACI VE DELİ SEVDAM HOŞCAKAL
melis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 23:15   #113
kadir20
Yiğido

kadir20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kadir20 Şuan kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2011 20:42

Tecrübe Puanı: 698 kadir20 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mantikli düsünmek gerekirse,sanal alemde ask olmaz,sadece bi avuntudur!nasil böyle biseyin olacagina inaniyorsunuz hayret ediyorum

güzelmi,cirkinmi,uzunmu,kisami ,zayifmi,sismanmi?bunlarin hepsini cam da net görebiliyormusunuz?hic kimse kusura bakmasin,böyle sanaldan bulup evleniyorlar iki ay sonra bosaniyorlar,ask fedakarlik ister,ask karsilikli sevgi saygi ister,ask dertleri paylasma ister,bunlardan hangisini sanal ortamda yasayabileceksiniz?

sanal alemdeki ask sadece avuntudur,kendini tatmin etmedir,kimsede bana sanal alemde gercek ask olur demesin,cünkü sanal alemde sanal ask bile olmaz.

biraz mantikli düsünürseniz anlarsiniz.........

SIVASLI DOGULUR
kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 23:43   #114
harbikiz58
Usta Yiğido

Alıntı:
kadir20 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mantikli düsünmek gerekirse,sanal alemde ask olmaz,sadece bi avuntudur!nasil böyle biseyin olacagina inaniyorsunuz hayret ediyorum

güzelmi,cirkinmi,uzunmu,kisami ,zayifmi,sismanmi?bunlarin hepsini cam da net görebiliyormusunuz?hic kimse kusura bakmasin,böyle sanaldan bulup evleniyorlar iki ay sonra bosaniyorlar,ask fedakarlik ister,ask karsilikli sevgi saygi ister,ask dertleri paylasma ister,bunlardan hangisini sanal ortamda yasayabileceksiniz?

sanal alemdeki ask sadece avuntudur,kendini tatmin etmedir,kimsede bana sanal alemde gercek ask olur demesin,cünkü sanal alemde sanal ask bile olmaz.

biraz mantikli düsünürseniz anlarsiniz.........

kardesim normal hayattaki asklarda ortada herkezin fikrine saygi duymaliyiz
sen olmaz diyorsun ama
ankete bir bak istersen evt diyenler önde gidiyor
olmaz diye birsey yok
harbikiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.01.2009, 01:26   #115
kadir20
Yiğido

onlar kendini avutanlar,biraz mantikli olan insan temeli olan evin üstüne kat cikar,sanal alemdeki askta temeli olmayan evin üstüne kat cikmak gibi bisey.

normal tanisip evlilikleri veya beraberlikleri de uzun sürmeye biliyo bu nasip isi,

bildigim tek sey,gözün görmesi ruhun begenmesi lazim,olur diyenlerde sanaldan ask yasamistir veya yasiyordur.

SIVASLI DOGULUR
kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.01.2009, 01:58   #116
harbikiz58
Usta Yiğido

normal veya sanal
nefarkeder ya ask asktir
rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin
gerisi bos kardesim
Alt 21.01.2009, 03:06   #117
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 00:53

Tecrübe Puanı: 975 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick

ASK sadece uzak kaldiginda ASK tir .
Ask heryerde aynidir .....yani ASK KAVUSAMADIGIN SÜRECE ASK TIR.
ASKIN ömrü ne kadardir ??? Bir kelebgin ömür kadardir.

kavustuktan sonra ne kaliyor ????????? Kocaman "HICBIRSEY"

HERZMANKI GIBI ...................
Alt 21.01.2009, 08:49   #118
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1017 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

epeydir açılan konular içerisinde en mantıklı konu açılmış, bravo
evet çağımızın sorunu bizdede giderek yaygınlaşıyor her sorununu masabaşında bilgisayarda 20 inç bir ekran bir mous, bir basit web camle düyaya bakıp dünyanın tüm sorunlarını çözeceğini sanmak yanlış bence, tüm dünya sorunları burada çözülemeyeceği gibi dünyevi sorunlarımızda burada çözülemez arkadaşlar, elbette burada tanışılıp konuşulur, fikir alış verişinde bulunulur ama aşk gibi insana has bir duyguyu, tenleri ilgilendiren canları sesleri bakışmaları ilgileniren birşey burada olmaz ancak vesile olabilir diye düşünüyorum, internet bağımlılığı diye artık bir hastalık var, 13- 14 yaşında internet canavarı obez nesiller yetişiyor artık bakkala gidip ekmek alamayan tipler bunlar, iki kelime başkasıyla dışarda konuşamayan iki kişiyle tanışmayan tanışamayan a sosyal yaratıklar artıyor , herkes dikkatli olmalı bu konuda, evet sanal tanışma olabilir ama sanalda aşk olmaz son söz,
geçen bir laf duydum , aileni dinini, yaşadığın şehri sen doğmadan seçme şansın yok ama bir tek seçme şansın eşin ve çocuklarının annesi babası olacağından bu ilahi seçimi doğru yapmak için sanal yeterli değil, doğru değil, çıkıp gezip , flört edip iyice tanımadan evlenenler bir yılı zor getiriyor artık, hele bu ekonomik sıkıntılarda bırak bir yılı bir kaç yıllık evlilikler bile yıkılabiliyor bir anda, ki bazan tek çocuklu çok ayrılmış insan var, çok hayatlar paramprça,
bir kerecik seçme şansın olduğun şeyi sanala emanet edersen gerçek hayatta sanal kalırsın
Alt 21.01.2009, 08:56   #119
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
evet çağımızın sorunu bizdede giderek yaygınlaşıyor her sorununu masabaşında bilgisayarda 20 inç bir ekran bir mous, bir basit web camle düyaya bakıp dünyanın tüm sorunlarını çözeceğini sanmak yanlış bence, tüm dünya sorunları burada çözülemeyeceği gibi dünyevi sorunlarımızda burada çözülemez arkadaşlar, elbette burada tanışılıp konuşulur, fikir alış verişinde bulunulur ama aşk gibi insana has bir duyguyu, tenleri ilgilendiren canları sesleri bakışmaları ilgileniren birşey burada olmaz ancak vesile olabilir diye düşünüyorum, internet bağımlılığı diye artık bir hastalık var, 13- 14 yaşında internet canavarı obez nesiller yetişiyor artık bakkala gidip ekmek alamayan tipler bunlar, iki kelime başkasıyla dışarda konuşamayan iki kişiyle tanışmayan tanışamayan a sosyal yaratıklar artıyor , herkes dikkatli olmalı bu konuda, evet sanal tanışma olabilir ama sanalda aşk olmaz son söz,
geçen bir laf duydum , aileni dinini, yaşadığın şehri sen doğmadan seçme şansın yok ama bir tek seçme şansın eşin ve çocuklarının annesi babası olacağından bu ilahi seçimi doğru yapmak için sanal yeterli değil, doğru değil, çıkıp gezip , flört edip iyice tanımadan evlenenler bir yılı zor getiriyor artık, hele bu ekonomik sıkıntılarda bırak bir yılı bir kaç yıllık evlilikler bile yıkılabiliyor bir anda, ki bazan tek çocuklu çok ayrılmış insan var, çok hayatlar paramprça,
bir kerecik seçme şansın olduğun şeyi sanala emanet edersen gerçek hayatta sanal kalırsın
Abircan kardeşimin tespitlerine katılmamak mümkün değil paylaşımınız için sağol
Alt 21.01.2009, 10:04   #120
kadir20
Yiğido

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

valla ne güzel siir gibi yazmissin,eline yüregine saglik,ama bizim millet yine anlamaz,at gözlüklerini takmislar bi kere.

SIVASLI DOGULUR

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)