Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Fark Var! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.06.2009, 20:59   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 789 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Fark Var!

İran, İslam devrminin ( ! ) baştacı olan şeriat kanunlarına göre yönetilmeye çalışılan ( ! ) bir ülke. Bu gün seçim oldu bu ülkede. Halk ülke tarihindeki en yüksek katılımlı seçimini gerçekleştirdi. Neden acaba? Çok basit cevabı. Halk özellikle de gençlerin laiklik batı yanlısı tutum içersindeki bir adaydan dolayı. Halk artık özellikle de kadınlara yönelik baskıcı tutumdan dolayı rahatsız. Artık onlarda LAİK Türkiya Cum. olduğu gibi yaşamak istiyorlar. İnşallah bu istekleride yakın zamanda gerçekleşir....

Peki ya biz laik demokratik kadınların müslüman ülkeler arasında en rahat biçimde en özgürce yaşayabildikleri ülke olan biz ne yapmaya nasıl bir ülke olmaya çalışıyoruz. Sorunun cevabı çok basit: İran gibi kadınların özgür olmadıkları insan haklarının olmadığı şeriat kanunlarının uygulandığı laikliğin olmadığı bir üle olmaya çalışıyoruz....

Aradaki farkı açıkca görebiliyoruz. Hakikaten FARK VAR!.....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)