Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kadınca > Hobi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hobi Hobileriniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.06.2009, 09:31   #11
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 10:55

Tecrübe Puanı: 892 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: TELKARİ TAKILAR

Çok güzeller deniz kızı teşekkür ederim gözümü bu sanat eseri denilecek kadar muazzam telkarilerle aydınlattığın için....benim bir tanıdığımda var mardin den özel yapım ciddi çok güzel bir yapım....
Alt 15.06.2009, 09:38   #12
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
deniz kızı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tabi ki ilerleyen zamanlarda erkek takıları ile ilgili de bilgileri ve örnekleri paylaşacağım sizlerle
şimdi bulda bakalım gerçi hiç takı takmamda sevmemde sadece yüzük benimki s
Alt 15.06.2009, 22:29   #13
sivaslı yıldız
Yiğido

sivaslı yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı yıldız Şuan sivaslı yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.02.2012 02:17

Tecrübe Puanı: 619 sivaslı yıldız isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Fotoğraflarda ki takılardan bikaçını bende severek kullanıyorum.. Ama '' Telkari'' denildiğini burda okuyunca öğrendim.. Küpe takıntısı var bende de.. Şu yaşıma geldim, küpesiz dışarı çıktığımı bilmem..

Erkeklerin kullandığı takılardan bahsedince aklıma geldi;

Sivas' ta gümüşçü bir abimizden alışveriş yapıyoruz, mıknatıslı küpelerden var mı diye sorduk.. Abi birden sinirlendi, yok abla satmıyorum satmamda falan filan.. Hayırdır dedik, ya abla onları erkekler takıyomuş bende bilmiyodum sattım bikaçına, tövbe ettim sonrada, bi daha bu dükkana mıknatıslı küpe sokmam dedi..
Goruyub, nesillere biz de hediyye verek.
sivaslı yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil