Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlundan Malik Ejder Özdemir'e tırpan - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.12.2010, 20:05   #31
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kılıçdaroğlundan Malik Ejder Özdemir'e tırpan

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
keşke listede olsaydı belki partide genel başkan yardımcısı olarak sivasa da katkıalrda bulunabilirdi.
burak arkadaşa katılmamak mümkünmü doğduğu kentin geleceği ve kalkınması için yapmış olduğu yoruma ve temenni ettiği iyi dileklere aynen katılıyor ve bu güzel düşücelerinin altına bende imzamı atarak kendisine teşekkür ediyorum
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2010, 20:20   #32
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 23:13

Tecrübe Puanı: 979 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Konuya bak birde yapılan yorumlara...
Alt 05.01.2011, 18:04   #33
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2012 00:55

Tecrübe Puanı: 706 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
merhum genel başkanınız benim yakın köylüm ve hemşerim siyasal düşüncelerimiz farklı bile olsa ölümüne sizdem çok üzüldüğmü belirtmek isterim merhuma duyduğum saygı nedeni ile hiç istemediğim halde ruhu şad olsun diye belediye başkanınıza oy verdim oysa siz ne yaptınız genel başkanınızın ölümünden sorumlu tuttuğunuz siyasal iktidarın yanında yer alarak onların verdiği ulefe ile kapı kapı dolaşıp anayasaya evet oyu topladınız cesaret dediğniz buysa kusura bakmayın ama sizde bu cesaret kalmamış
benim yaptığım yorumla senim yazdığın cevabın arasında bi bağlantı kuramadım......topladığım veya savunduğum evet oyuyla cesaretimin ne alakası var yani sadece bişeyler yazayımda ne yazarsam yazayım dimi laf kalabalığı......ayrıca cesaret pc başında gösterilmez oradan bakınca bi insanda cesaret olup olmadığını anlayamazsın.........
Alt 24.06.2015, 01:52   #34
havacı
Tecrübeli Yiğido

havacı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

havacı Şuan havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2015 01:54

Tecrübe Puanı: 630 havacı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

polise saldıran millet vekilini içinde barındıran terör örgütü militanların alınlarından öpen parti başkanlarında ne kadar demokratıleşme olabilirki ayrıca kendi çalışanlarının karınlarını bi doyursunlar 1500 tl maaş versinler görelim

Tarih yazdım kaç asıra
Şehidim var sıra sıra
Kimse bakmasın kusura
Türkiye Türk vatanıdır
havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil