Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > SivasSpor
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.03.2008, 11:23   #1
dkurt
Yeni Yiğido
NO AVATAR

dkurt Şuan dkurt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2008 09:58

Tecrübe Puanı: 0 dkurt FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen lig tv sivasa hak ettiği ilgiyi gösteriyormu

arkadaşlar ben bir sivaslı olarak bu konuyu açtım bu yıl kaç maçımızı naklen verdiler defalarca telefon açtım sudan ucuz bahaneler ben soruyorum trabzonspor kaç yıldır ömemli bir başarı sağlamış taa 1979 da hatırlayan varmı ben lig tv yönetimine bu soruyu sordum cevap yok
dkurt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 11:39   #2
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TracyMcGrady58 Şuan TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2013 17:54

Tecrübe Puanı: 806 TracyMcGrady58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: lig tv sivasa hak ettiği ilgiyi gösteriyormu

Göstermiyor ama burda LIG Tv'nin fazla yapacak birseyi yok. Federasyonla anlasmasi var, haftada 4 mac canli verecekler diye, genelde bu maclar 4 büyüklerin maclari oluyor. Federasyondan 5. mac yayinlamalari icin henüz izin cikmadi. LIG Tv sade anlasmasini uyguluyor bence, burda 5. mac iznini Federasyon vermeliki onlarda maclarimizi yayinlasinlar. Yine ama bu sene bekledigimden cok mac verdiler, dogru saydiysam 13-14 mac canli yayinladilar. Tabiki Sampiyonluk yarisinda olan bir takim icin az ama bunada sükür. Bence bir kabahat aranacaksa birisinde oda Federasyonda. 5 mac yayinlama izinini versinler LIG Tv de her macimizi yayinlar. Adamlarin anlasmasi böyle gerektiriyor, sadece 4 büyüklerin maclarini yayinlayacaksin diye
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 15:35   #3
dkurt
Yeni Yiğido
NO AVATAR

dkurt Şuan dkurt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2008 09:58

Tecrübe Puanı: 0 dkurt FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: lig tv sivasa hak ettiği ilgiyi gösteriyormu

kardeş anlaşma haftada 4 maç diyor takım belirtmiyor o tamamen lig tvnin tekelinde ben federasyonuda bu konuda rahatsız ettim yani fener bjk gs trb diye bir kuralları yok benim üzüldüğüm trabzonspor prestij maçına çıkıyor yani maçlarını kaç kişi izliyor trabzonlu arkadaşlarım dahi izlemiyor bu hafta trb kay maçımı yoksa sivas konya maçımı önemliydi
dkurt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 15:46   #4
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 14:15

Tecrübe Puanı: 741 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI

Gardaş ne zaman yayınlarlar biliyormusun ?

Ben söyleyim her ne zaman bizim Sivaslılar İstanbul yalamalığını bırakıp sadece sivaSsporlu olurlar şehirlerinin takımına sahip çıkarlar ozaman yayınlanır..

SivasSporun hakkını savundukları zaman.. bananecilik yapmadıkları zaman.. sivas bu sene iyi seneye ne olacağı belli değil.. ben beşiktaşlıyım ama Sivassporuda seviyorum... ben fenerliyim ama siassporuda seviyorum.. ben gese liyim ama sivassporuda severim gibi laflar ortadan kalkmadıkça

Ben SivaSSporluyum ulan ya maçımızı yayınlayın yada dekoderinizi de alın gidin diyebildikleri zaman yayınlanacaktır.

Konu FatihCan tarafından (25.03.2008 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir..
FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 15:55   #5
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: --->: lig tv sivasa hak ettiği ilgiyi gösteriyormu

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gardaş ne zaman yayınlarlar biliyormusun ?

Ben söyleyim her ne zaman bizim Sivaslılar İstanbul yalamalığını bırakıp sadece sivaSsporlu olurlar şehirlerinin takımına sahip çıkarlar ozaman yayınlanır..

SivasSporun hakkını savundukları zaman.. bananecilik yapmadıkları zaman.. sivas bu sene iyi seneye ne olacağı belli değil.. ben beşiktaşlıyım ama Sivassporuda seviyorum... ben fenerliyim ama siassporuda seviyorum.. ben gese liyim ama sivassporuda severim gibi laflar ortadan kalkmadıkça

Ben SivaSSporluyum ulan ya maçımızı yayınlayın yada dekoderinizi de alın gidin diyebildikleri zaman yayınlanacaktır.
İşte işin özetini FATİHCAN kardeşim yapmış tespitlerin çok yerinde sizi tebrik ederim kardeşim
Alt 08.04.2008, 23:58   #6
bordomavili
Yeni Yiğido

bordomavili - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bordomavili Şuan bordomavili isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2008 23:22

Tecrübe Puanı: 0 bordomavili isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Lig tv Sivasspor'a hak ettiği ilgiyi göstermiyor.

Ama anlamıyorum.Neden dönüp dolaşığ lafı Trabzonspor'a getiriyorsunuz?Sivasspor'un maçının yayınlanması gerektiğine ben de katılıyorum.Bunun için de beşinci maçın yayına girmesi lazım.Bu federasyon ile lig tv arasında olan bir şey.Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak lig tv'ye üç yıldır üyeyim.Sırf Trabzonspor maçlarını izlemek için üye oldum.Her daim en baba maç bizim için Trabzonspor maçlarıdır.

Efendim Trabzonspor kaç yıldır başarısızmış da neden maçları yayınlanıyormuş.Sivasspor'lula rın kaybettiği nokta burası işte.Bu kafayla daha dün
Eskişehirspor,Samsunspor,Kocae lispor,Gençlerbirliği,Denizlis por,G.Antepspor,Kayserispor gibi bir iki sezon üst sıralarda kalıp,Trabzonspor'a laf yetiştirmeye çalışan camilar listesine ekleneceksiniz.

Oysa ben Sivasspor lige çıktığında ne kadar çok sevinmiştim.

İstanbul takımları taraftarlığını bırakıp önce gerçek anlamda Sivasspor'lu olun,ondan sonra bu haksız arenada Trabzonspor'un yıllardır varlığıyla bile ne büyük işler başarmış olduğnu anlarsınız.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)