Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.05.2009, 11:52   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Dasib Sivas Gecesi

Danimarka Sivaslılar Birliği Danimarka’da ilk defa yapılacak olan Sivas Gecesine bütün Sivaslıları davet ediyor.

Sivaslıların bir araya gelerek tanışıp, kaynaşacağı DASİB Sivas Gecesinde birçok sürpriz de olacak. Organizasyon ekibinin uzun süredir uğraştığı geceye Sivas’ın yetiştirdiği önemli Türk Halk Müziği sanatçılarından Kubilay Dökmetaş’ta sahne alacak. Ayrıca hemşerimiz Ahmet Ünal Alıcı ve Grup 2000’de geceye renk katacaklar.

Danimarka da bu büyüklükte bir Sivas Buluşmasının gerçekleştiriliyor olması şimdiden gurbetçilerimizi heyecanlandırırken DASİB Sivas Gecesin de Davul/Zurna ekibi, halk oyunları ve çeşitli sürprizlerle konuklar ağırlanacak.

DASİB Sivas Gecesi

Tarih: 31.05.2009

Saat: 17:00 – 23:55

Adres: Holbekvej 34 4370 St. Merløse Denmark

İrtibat: 004525335741

Geceyle ilgili bilgi alabileceğiniz ve BILET temin edebileceginiz.
IRTIBAT TELEFONLAR Holbæk:20250380 -
Ringsted:25335741 -Næstvd -21687353 -Roskil -26356693

Daha fazla bilgi için [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2009, 11:55   #2
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Dasib Sivas Gecesi

aha kardelen cicegine gün dogdu
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2009, 11:55   #3
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2268 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Çok güzel emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum inşALLAH bundan sonrada devamı gelir.
Alt 20.05.2009, 12:22   #4
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Böylesi bir organizasyon düzenledikleri için Danimarka Sivaslılar Birliği Yöneticilerini tebrik ediyorum. Gurbette bir araya gelmek Sivaslılarla bir olmak ayrı bir tat...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2009, 17:24   #5
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Danımarkada güzel organizasyon düzenleyenlere tşkler..

Birlik ve beraberlik olmanın önemini anlamını birlik olduğunda anlıyoruz....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2009, 17:29   #6
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sivaslıların bir araya gelerek tanışıp, kaynaşacağı DASİB Sivas Gecesi gubetci kardeşlerimiz iyi bir fırsat olacak bu önemli geceyi düzenleyen Danimarka Sivaslılar Birliği Yöneticilerini tebrik ediyorum hayırlı olsun
Alt 20.05.2009, 20:41   #7
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 15:45

Tecrübe Puanı: 678 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geceyle ilgili bilgi alabileceginiz ve BILET temin edebileceginiz.
IRTIBAT TELEFONLAR Holbæk:20250380 -
Ringsted:25335741 -Næstvd -21687353 -Roskil -26356693
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2009, 21:43   #8
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AyhanBayrak Şuan AyhanBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.10.2013 06:29

Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak COK SEVILEN BIR KISIAyhanBayrak COK SEVILEN BIR KISIAyhanBayrak COK SEVILEN BIR KISIAyhanBayrak COK SEVILEN BIR KISI

Insallah bende katilacagim insalah harika bir gece olacak vede cok eglenecegimden adim gibi eminim insallah katilimin cok olmasiyla danimarkadaki sivaslilari görme vede tanisma firsati yakalayacak olmaktanda gurur duyuyorum hadi danimarkadaki ve avrupadaki sivasli hemserilerim Danimarkaya akin edelim.

DASIB'e simdiden yapacaklari gecede basarilar dilerim insallah hayirlara vesile olacaktir. Allah utandirmasin diyorum

Konu AyhanBayrak tarafından (20.05.2009 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
AyhanBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2009, 10:40   #9
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Bu anlamlı gecede aranızda bulunup Sivas için yazdığım ve şiir dalında katıldığım şiir yarışmalarından birincilik ödülü aldığım şiirlerimi paylaşmayı nasıl da çok isterdim. Ama kalbim sizlerle olacak.
Emeği geçen herkesi kutluyor, başarılar diliylorum.
Sivas'tan kucak dolusu selam, sevgi ve saygılarımla...
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2009, 10:45   #10
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

başarılar tüm katılacaklara sonsuz saygı ve selamlar
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)