Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Gümüşdere'lilerin sohbet alanı. - Sayfa 469 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.03.2011, 22:08   #4681
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 678 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Gümüşdere'lilerin sohbet alanı.

sello can senin ataların yanılmıyorsam gümüşdereden şarkışlanın bir köyüne göç etmişler oradan yozgata gitmiş olabilirmi.Yozgat postanesinden emekl olan biri varmı sülalenizde
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2011, 22:11   #4682
mehmetacik58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 678 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

sevgili dora sende ne cevherler var böyle seni tebrik ediyorum
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar mehmetacik58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2011, 18:17   #4683
sefaiyem
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sefaiyem Şuan sefaiyem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2012 17:32

Tecrübe Puanı: 0 sefaiyem FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vaybe şöyle bakıyorumda herkes kendi halinde ben sizlere soruyorum hangi belediye başkanı 5 yıl görev yapıp altına 100 bin tl lik jeep alıp apartaman yapıp dersane açtı size soruyorum ey halkım halil selvi denilen şahısı herkes tanıyor nesi vardıı halil selvinin birden bu servete nasıl kavuştu hiç soruyormusunuz kendinize çok merak ediyorum ezillen gene benim köylüm gene benim halkım allah rızası için sizlere soruyorum nasıl göz yumdunuz bu hırsıza 35 yılıdır çalışıyorum beliki aldığım maaş onunki kadar olmasada onunkine yakın inanırmısınız bir dikili ağacım yok hee tek hırsız halil selvimi hayır o belediyenin muhasebecisi allah size öyle bir ceza veririki hiç bir zaman unutmassınız bnm masum köylümün parasını çalıp yemek neymişş allah sizee soracak halil selvi sivasta jeep e binip gezince hiç sormuyormusunuz yaa bu adam bunları nasıl alır neyle alır diyee üstüne üstün bir de bir kahbe yüzünden köyün huzurunun bozulduğu cabası ŞİMDİ OTURUP İYİ GENE DÜŞÜNME ZAMANI SÖYLEDİKLERİMDE BİR TANE YANLIŞ VARSA SÖYLEYİN
sefaiyem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 13:00   #4684
danişmendgazi
Yiğido

danişmendgazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

danişmendgazi Şuan danişmendgazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.10.2011 22:38

Tecrübe Puanı: 530 danişmendgazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sefaiyem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
vaybe şöyle bakıyorumda herkes kendi halinde ben sizlere soruyorum hangi belediye başkanı 5 yıl görev yapıp altına 100 bin tl lik jeep alıp apartaman yapıp dersane açtı size soruyorum ey halkım halil selvi denilen şahısı herkes tanıyor nesi vardıı halil selvinin birden bu servete nasıl kavuştu hiç soruyormusunuz kendinize çok merak ediyorum ezillen gene benim köylüm gene benim halkım allah rızası için sizlere soruyorum nasıl göz yumdunuz bu hırsıza 35 yılıdır çalışıyorum beliki aldığım maaş onunki kadar olmasada onunkine yakın inanırmısınız bir dikili ağacım yok hee tek hırsız halil selvimi hayır o belediyenin muhasebecisi allah size öyle bir ceza veririki hiç bir zaman unutmassınız bnm masum köylümün parasını çalıp yemek neymişş allah sizee soracak halil selvi sivasta jeep e binip gezince hiç sormuyormusunuz yaa bu adam bunları nasıl alır neyle alır diyee üstüne üstün bir de bir kahbe yüzünden köyün huzurunun bozulduğu cabası ŞİMDİ OTURUP İYİ GENE DÜŞÜNME ZAMANI SÖYLEDİKLERİMDE BİR TANE YANLIŞ VARSA SÖYLEYİN
YAZDIKLARIN BELKİ DOĞRU BELKİ YANLIŞ DOĞRUYSA ŞAYET MEVLA HEM BU DÜNYADA HEM DE ÖBÜR DÜNYADA SORAR HESABINI . ARTIK O DÜŞÜNSÜN . EZİLEN HALKIM DİYORSUN, HAKLISIN . MAALESEF BİZİM HALKTAN HAYIRA ÇALIŞAN PEK YOK BAKSANA İDAREYİ KİMDEN ALIP KİME VERİYORLAR DOĞRULARI GÖRMEK VE YAPMAK DİLEĞİYLE
danişmendgazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar danişmendgazi'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.05.2011, 12:12   #4685
kayabaşı
Yiğido

kayabaşı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kayabaşı Şuan kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2011 19:02

Tecrübe Puanı: 558 kayabaşı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HER EVDEN BİR OY
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2011, 14:20   #4686
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
kayabaşı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
HER EVDEN BİR OY
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
Alt 04.06.2011, 21:16   #4687
danişmendgazi
Yiğido

danişmendgazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

danişmendgazi Şuan danişmendgazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.10.2011 22:38

Tecrübe Puanı: 530 danişmendgazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ŞÜKÜR

Allahım, sana ettiğim şükürlerin başında şu var: Beni, yeniler ve ileriler içinde gözün göremeyeceği kadar yeni ve ileri olan İslama bağladıktan sonra, onu, birçok göze, eskiler ve geriler içinde en eski ve en geri bir dâva diye gösterdin; ve böylece bana, herkesin kolayca hükmettiği bir mevzuda izahı en çetin ve kaba gözlere karşı dış görünüşün aksine en mahrem meselenin müdafaasını yükledin NECİP FAZIL
danişmendgazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2011, 20:23   #4688
mehmetacik58
Usta Yiğido

herkese selamlar
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar mehmetacik58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.12.2011, 20:29   #4689
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Gümüşdereli değiliz ama Aleykum selam
Alt 06.05.2013, 15:54   #4690
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1023 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

çerkezgili eyüp ÖZDEMİR Hakkın Rahmetine Kavuşmuş Allahtan Rahmet Ailesine Başsağlığı diliyorum Benim hem dayım hem ustamdı Hakkım helal olsun

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)