Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > 4 Eylül Stadyumu
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

4 Eylül Stadyumu Stadyumumuz Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.04.2009, 21:04   #1
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart YENİ STADIN YERİ BELLİ OLDU

Arkadaşlar Sivas'a havaalanı terminal binasının temel atma töreni için gelen Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM Ulaştırma Bakanlığı'na ait Devlet Hava Meydanları'na ait arsanın yeni stadyum yapılmak amacıyla Sivas Valiliği'ne verildiğini açıkladı Sivas'a Hayırlı Uğurlu Olsun...Yeni stat arazisinin yerini Sivas'lı olmama rağmen bilmiyorum.Site arkadaşlarımızdan bu konuda yorumlar bekliyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.04.2009, 09:03   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: YENİ STADIN YERİ BELLİ OLDU

Nihayet yeni stadyumun yeri belli oldu arazi bulunamayacağından çok korkuyordum işin doğrusu bende bu arsanın yerini bilmiyorum aynı zamanda çok merak ediyorum bilen arkadaşlar varsa bizlerin merakını giderirse çok memnun oluruz
Alt 21.04.2009, 09:16   #3
NİHAT_EKİCİ
Yeni Yiğido
NO AVATAR

NİHAT_EKİCİ Şuan NİHAT_EKİCİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.11.2010 10:49

Tecrübe Puanı: 0 NİHAT_EKİCİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ARKADAŞLAR BİNALİ YILDIRIMIN AÇIKLADIĞI YENİ STADYUMUN YERİ SİVASSPOR TESİSLERİNİN KARŞISI OLUYOR.
NİHAT_EKİCİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.04.2009, 22:59   #4
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
NİHAT_EKİCİ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ARKADAŞLAR BİNALİ YILDIRIMIN AÇIKLADIĞI YENİ STADYUMUN YERİ SİVASSPOR TESİSLERİNİN KARŞISI OLUYOR.
Nihat Kardeş benim korkum bakanın izin verdiği yerin Şu anki Havaalanın bulunduğu yere yakın bir olduğunu düşünüyordum.İnşallah söylediklerin doğrudur.Şu stat projesi bir hayata geçse de biz de rahat bir nefes alsak.Umarım temel atılıp yeni stat projesine bir an önce start verilir.HER ŞEY SİVAS İÇİN.....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.04.2009, 23:24   #5
tanju_58
Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tanju_58 Şuan tanju_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2014 20:18

Tecrübe Puanı: 696 tanju_58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

bi 6 ay sonra yine stadın yapılacağı yeri açıklayacak biri gelir sivasa 1 sene sonra yine biri gelir yine başka biyer söyler.

1 senedir kaçtane yer açıklandı hala bi kazma vurulmuş değil.Türkiyenin toprak genişliği bakımından en büyük 2. şehri olan sivasda bi stad yeri için 1 senedir yer bulunamıyorsa daha ne diim..
Alt 28.04.2009, 00:05   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

Nihat kardeşin dediği çıktı.Geçmişe dönük sitelerde yaptığım araştırmda başbakanın Sivas'ta seçim öncesi yaptığı konuşmaya ulaştım.Bu konuşmalardan ve yetkililerin konuşmalardan Devlet Hava Meydanları ait Arazinin Fuar alanındaki arazi olduğundan söz ediliyor.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil