Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2008, 00:25   #1
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Kandilli Rasathanesine gelen çıldırtan sorular!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezinin web sitesine gelen eleştiri, soru ve öneriler merkezdeki çalışanları zaman zaman şaşırtıyor.

İşte o soru ve eleştiriler...

Boğaziçi Üniversitesi (BÜ) Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezinin, son depremleri yayınladığı web sitesinin, günde 100'e yakın 'Deprem olacak mı?' yönünde ileti aldığı bildirildi.

Ayda ortalama 1 milyon kişinin ziyaret ettiği web sayfasına gelen eleştiri, soru ve öneriler zaman zaman merkezdeki çalışanları bile şaşırtıyor.

Özellikle deprem tartışmalarının arttığı dönemlerde günde 100'e yakın 'Deprem olacak mı?' yönünde iletisi alan yetkililer, her türlü açıklamaya rağmen bu sorunun sorulması üzerine, sitenin altına 'Lütfen deprem olacak mı?' diye sormayın yazılı bir not ekledi.

Ulusal Deprem İzleme Merkezine e-posta yoluyla gelen bazı iletiler şöyle:

-Burada az önce deprem oldu haberiniz var mı?

-Ege Denizi'nin sularının çekildiği ve deprem olacağı söyleniyor? Neden hiçbir bakan İzmir ile ilgilenmiyor?

-Marmara Bölgesi'nde son 15-20 gündür hemen hemen hiç deprem olmuyor. Sizce bunu nasıl yorumlamak lazım?

-Erzincan'da deprem oldu. Ancak sitenizde göremedim.

-Deprem olmayacak mı?

-Yaptığım araştırmalara göre Şanlıurfa'da deprem olabilir öyle görünüyor.

-Deprem olacak mı? Ne olur söyleyin.

-Depremde dışarıda çadırda yatmamız uygun mu sizce?

-Depremlerin hiç mi faydası yok?

-Isparta'da büyük deprem olabilir mi?Kızım orada okuyor. Merak ediyorum.

-Denizli çok pis sallandı, ama sitenizde çok az görünüyor.

-1999 Marmara depremi başta olmak üzere büyük depremler yaşadım. Deprem anında ve sonrasında çeşitli gözlemlerim oldu. Bana soracağınız bir şey olabilir mi?
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2008, 23:11   #2
Tuuba1012
Yiğido

Tuuba1012 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuuba1012 Şuan Tuuba1012 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2010 12:03

Tecrübe Puanı: 578 Tuuba1012 TAM BIR BEYEFENDITuuba1012 TAM BIR BEYEFENDITuuba1012 TAM BIR BEYEFENDITuuba1012 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kandilli Rasathanesine gelen çıldırtan sorular!

hehe.komikmiş............... ........

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil