Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2009, 19:39   #21
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 753 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: } İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bombalar yagdigini biz de biliyoruz, bütün dünya sadece seyrederken ( buna müslüman ve arap ülkekeri de dahil) en büyük tepkiyi sayin Basbakan koymustur. Ben daha hic AKP`ye oy vermedim, AKP`li de degilim ama yigidin hakkini yigide vermek gerekir. Bu olay bütün dünya da ilk haber olarak verildi ve bütün dünya osmanlinin torununu bir kez daha gördü. Daha öncede dedigim gibi Atatürk`ten sonra yüregini ortaya koyan biri daha cikti. Taraftari olmasam da yaptigi hareketi destekliyorum. Isaril cumhurbaskanina siz degil sen diye hitap ederek de onlara saygi duymadigini göstermistir. Helal olsun iste Osmanlinin torunu, iste Atatürk`ün cocugu.
Benim anlamadığım,tepki koymak nasıl oluyor,
Şimdiye kadar el pençe divan duran başbakanlarmı oldu
Ki şimdiye kadar 50 yıldır yönetenleri vatan haini olarak görüyorum.

Bilmediklerinizden,Tansu ÇİLLER Fransa cumhurbaşbakını ile AB görüşmeleri yaparken,ermeni meselesini gündeme getirdiğinde,Masanın 110 cm. diğer tarafından adamın kravatından tuttuğu gibi boğazını sıkar.''Bir daha benim karşıma geçtiğinde ermeni meselesini önüme getirme'' der.

Ben ne kadar ne anlatsamda boş,tek üzüldüğüm nokta,o toplantıda bir başkan olarak sadece moderatöre kızdım diye toplantıyı terk edip çıkmasıdır.

Umardım ve beklerdim ki,
Benim başbakanım,o toplantıda,gür ingilizcesi ile dünya kamuoyunu ayağa kaldırsın,tüm dünya devletlerine rest çeksin,bu soykırımı mezalimi gözyaşını bitirin desin.Hatta dahada ileri giderek,tehdit etsin.Burdan bu karar çıkmadan ben burayı terk etmem,sizleride bir soykırıma-zulme seyirci kalanlar olarak tüm dünya halklarına şikayet edeceğim desin.Ülkem içindeki ekonomik tüm yolların kapanacağından-boğazlar ve başka stratejik noktalarda amborgo uygulayacağını beyan etmesini istersim.

Bir gün sonra bu savaş bitmiş olsun isterdim.

O gün davos zirvesinde filistinde ölen kişi 300 bile yoktu,bugün 1 000 kişiye yaklaştı.

O gün benim için bu toplantı bitmiştir diyip ayrılmakla

sonuna kadar haklı olduğu ve perez e dediği''Siz bebek katilisiniz,kumsaldaki çocukları bombaladınız'' demekle sonuna kadar haklı sözüm yok,orda söylendi gururlandım,dünya kamuoyu önünde politik davranmayıp,hislerini ifade ettiğine,

Yalnız,iş orda bitmiyor maalesef,bu dünya zalimlerin,melazimliklerin dünyası,
Bu kurtlar sofrasında onlarla aynı şartlarda siyasi lobiler kurarak başarı sağlanır.Masa başında alınan kararlar ile hedeflere ulaşılır.

Diğer taraftan beni acıtan ise;
-İsrail filistin e ilk bomba attığından yarım saat evvel ankara'da başbakanlık ofisinde israil dışişleri bakanı ile Türk dışişleri yetkileri ve eş güdümlü olarak başbakanlar düzeyinde gizli görüşmelerin olmasıdır.
-Davos'taki zirvede bu çıkışı yaptıktan sonra başbakan ın,tüm basın mensuplarının önüne çıktığında 5 dakika sonra,''Ben moderatöre kızdım'' demesi,niçin içerde söylediğini,tüm dünya kamuoyuna birinci ağızdan bir daha deklare etmiyor.
-1 şubat günü,istanbulda halkın huzuruna çıktığında,tarihin derinliklerin halkıma çok güzel konuşmalar yaparken,3 şubat gübü parlemento kürsüsünden,''Bizim israil ile ticari ve diğer sektörlerde faaliyetlerimiz devam edecektir'' açıklaması yaptığı dakikalarda.
-İsrail,tur operatörleri tarafından,2009 yaz sezonu için tüm uçuş ve konaklama rezervasyonları iptal edilmekte idi.

Ben şahsım olarak,Sağlam temellere kurulmuş bir hükümetin başbakanı olarak,orda Perez'e o sözlerin iki katını söylerdim,gazımı alamaz birde suratına belkide frenim tutmaz,şah damarına belkide yumruk atardım,ama başbakan olarak tüm dünyayada rest çekerdim.
Alt 05.02.2009, 19:56   #22
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 847 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben ne kadar ne anlatsamda boş,tek üzüldüğüm nokta,o toplantıda bir başkan olarak sadece moderatöre kızdım diye toplantıyı terk edip çıkmasıdır.
iste burasi en can alici kismi,
ve kesinlikle katiliyorum,
bu davranisi bende yakistirmadim tayip beye,
madem bir tepki gösterdin bu tepkini gösterdigin bütün nedenleri dile getirseydin ya keske
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2009, 21:06   #23
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ATATÜRKÜ ÖRNEK ALIYORUZ DEDİ
BİZ ŞAŞIRDIK ZATEN BÜTÜN BAŞBAKANLAR AZ ÇOK ÖRNEK ALIRDI AMA TAYYİP BEY BUNU BİR AŞAMAYMIŞ GİBİ SEÇİM ÖNCESİ DAVOS SALVOSUNA SIKIŞTIRDI, GÖZ KIRPTI 71 MİLYONA BAKIN BENDE ATATÜRKÇÜYÜM DİYE
YERSENİZ
Alt 05.02.2009, 21:30   #24
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SIRIKLIOGLU.58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Nedense 46 olumsuz& ilklerden behsediliyor sanirim olumlulari saysak baya bir vakit alir mesela birkac kücük örnrk .ilkkez bir ba$bakan vatanda$in kapisini caldi ilk kez bir ba$bakan sizler orada Islanirken ben $emsiye istemem dedi ilkkez bir Ba$bakan kendi mai$indan vatanda$a dagatti ilkkez bir Ba$bakan yanan vatanda$inin yanina ko$tu &en son ilkkez dir Ba$bakan Türkiye cumhuriyetinin bir Kabile olmadigini dünyaya yön verecek bir devlet oldugunu söyledi&ilkkez bir Ba$bakan bebek katillerini kinadi ve bu ilklersaymakla bitmez.Hangi cilgin bana zincir vuracakmi$ $a$arim diye bo$una Söylememi$ Merhum M.Akif Tarihi okuyorsunuz ama ibret almiyorsunuz.
İlk kez ir başbakan "Al Ananı da git " dedi. Başka bir şey söylemeye gerek yok. Milletin satacak bir şeyi kalmamış (bu gün haberlerde söylüyordu) böreğini satışa çıkarmış. Yazık yazık şu milletin haline.. Allah işten çıkarılanlara yardım etsin.
Alt 05.02.2009, 21:33   #25
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu ileti yalnız AKP nin değil benim hemşehrililerimin de canını sıkmışa benziyor.
Alt 05.02.2009, 21:39   #26
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

ilkdefa bir başabakan
dini duygularla camilerde ellerinden alınmış uyduruk senet sepetle yüzbinlerce dolandırılmış fenercilerin tuzağına düşmüş gurbetçi işçilerimizin dernek başkanına verirken banamı sordun dedi
Alt 05.02.2009, 21:43   #27
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Bağırdıkça kazanan biri , demekki farklı bir dil. Bir metod olmalı bu. Ben öyle anlıyorumki son zamanlarda dahada bağırcaklar

.
Alt 05.02.2009, 21:45   #28
abircan
Usta Yiğido

ilk defa bir başbakan yolsuzlukla , yoksullukla mücadele edeceğim dedi, dokunulmazlıkları kaldıracağım deyip esip gürleyip bağırıp çağırdı,
2. iktidarın yarısına geldi hala dokunulmazlığı kaldıracak, yoksulluğu ise katlayarak yola devam ediyor,
Alt 05.02.2009, 21:47   #29
abircan
Usta Yiğido

ilk defa bir cumhurbaşkanı, başbakanın iki dudağı arasından seçilmiştir hemde kardeşim diyerek
Alt 05.02.2009, 21:50   #30
abircan
Usta Yiğido

ilk defa bu hükemet dönemine başlarken ilkokula giden oğullar iktidarın ikinci döneminde liseye giderken lmited şirket kurup, hatta şuanda kardeşimiz cumburbaşkanımızn 16 yaşındaki kolejli işadamı oğlunu geniş bir işadamı heyetiyle beraber ana uçağında iş görüşmesi yapacaklar

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)