Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
SİVAS'IN İNCİSİ 'TURKUAZ PROJESİ' - Sayfa 14 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.01.2013, 08:26   #131
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS'IN İNCİSİ 'TURKUAZ PROJESİ'

Senin hala hakaret olarak algılayabildiğin o yazımı görmek istedim. Nedense yok piyasada. Diğer sorulara veremediğin cevap gibi bu da yanıtsız. Sebebi diğer konularla aynı.Haksızsın.Sadece tehdit ile işini görmeye alışmışsın ya. Karşına böyle birşey çıkınca neye uğradığını şaşırıyorsun. Sen üzülme emi. Konyaya her zaman buyur gel. Ben geleni dağa kaldırmam. Küfretmem. Öldürmem. Misafir ederim. İNSANLIK YAPARIM. Yaptıklarına pişman olmaman da senin adına kötü.
Alt 19.01.2013, 11:53   #132
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 456 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdurrahman 58 ve aktassa bu iletim sizler için.

Abdurrahman 58 eğer yaşın gerçekten 23 se hayatı gerçekten tanımadığını söyleyebilirim.

1-Eğer dediğin gibi aktassa nın, BBP NİN ölen liderine hakaret ettiği bir ileti varsa bunu göster. Ben görmedim gözümden kaçmış olabilir.

2-Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Eğer bu kadar şehitlerimize üzülüyor ve saygı gösteriyorsan şu anda mecliste bulunan yan sanayinin ürünü (mhp) ülkücü kardeşlerin bu şehitlerin müsebbibi olan AKP ye koltuk değnekliği yapmakla meşguller. Ki bu parti şehitlerine kelle derken,imralıdakinin emirlerini beklemekte,bir diğeri "dağdakiler boşuna ölmedik diyebilsinler " demek cüretini göstermekte.Asıl bunlara tepkini göster.

3-BBP li belediyenin rant kavgası yüzünden kendini bu kadar yırtma. Bugün partiler sizleri sadece kullanmakta .Onların asıl dertleri sadece rant ne bu ülkenin vatandaşları ne Sivasın gelişmesi.

4-Bu nedenle tepkilerin çok gereksiz ve bir o kadar da ayıp. Mensup olduğunuz Anadolu terbiyesine de hiç uymuyor .Bu nedenle özür dilemeni tavsiye ediyorum.

AKTASSA size gelince ; eğer bu genç arkadaşımız özür dilerse bunu kabul etmenizi yok eğer etmezseniz de ve yasal yollarda ısrar ediyorum derseniz en azından artık cevap vermemenizi tavsiye ederim.Zira kavgada yumruk sayılmaz siz ona o size bu devam eder.Çok fazla uzatmayalım bu durumu.
Görünen o ki yöneticilerin bu durumu ortadan kaldıracak adımı atmak gibi bir dertleri yok. Bu basirete ve olgunluğa sahip değiller. Bu nedenle uzatmasak yerinde olur diye düşünüyorum.
Alt 19.01.2013, 14:20   #133
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok haklısınız.
Sukunetimi defalarca korumaya çalışıyorum. Ama özel mesajlarla gelen hakaretleri herkesin görmesinde fayda olduğu ( yasal süreç için ) tavsiyesini aldığımdan sadece cevap hakkımı kullanıyorum. Kimseye hakaret etmediğimi ve o derece küçülmeyeceğimi bildiğimden rahatım. Fakaaaaat. Benim özel hayatım, adresim, bilgilerim, yasal olmayan yollarla 3. sahısların eline bu site aracılığı ile geçiyorsa ( ki son gelen özel mesajım bununla ilgiliydi ) her ne kadar konuyu kapatmakta bende ısrarcı olsamda , bu durum çok daha farklı oluyor.
Farkındayım. Sizleri de böyle gereksiz bir konunun istemeden de olsa içine çekmiş oluyorum ama kabakuvvete başvurmadan yasal yollarla hakkımı aramam için bu şarttı.
İyi günler dilerim.

Editörün notu : Lütfen yorumlarınızı daha düzgün ve daha seviyeli yapın.
Alt 19.01.2013, 16:37   #134
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

kimseye kendini şirin göstermeye çalışma. benim yerim,adresim,ismim cismime heryerden ulaşırsın..istediğin yasal süreci başlatabilirsin. kişisel bilgilerim demişsin. ben hiçbir şekilde hiçbir site yöneticisinden tek bir bilgi dahi almadım. çünkü bu çok basit birşey 1 saatte ulaştım tüm bilgilerine.. sen provakatörden başka birşey değilsin,kendini dikkate aldırmak isteyen zavallı hastanın tekisin. hala yaptığın yanlışı kabullenmiyor ve normal birşeymiş gibi yaptığın yanlışı savunuyorsun buda senin kaliteni gösteriyor.

Nene hatun işin içini bilmiyorsun o mesaj yaklaşık 2-3 saat sitede durdu ve silinmedi. 2-3 saat sonra silindi ve üye hiçbir şekilde ceza almadı. ha bu arada ben bu canlı türünün siyasi görüşü ile alakalı hiçbir saldırıda bulunmadım isterse pkk lı olsun kalkıpta muhsin yazıcıoğlu'nu sevmiyor diye sataşmam çünkü böyle biri değilim. bence işin içini bilip bilmeden konuşma ve söylediklerinide tartıp ölçüp öyle konuş,üzerine vazife değil çünkü konuyu bilmediğin için.

son olarak beyni sulanmış canlı türü aktassa pişman değilim cümlemi tekrar ediyorum varmı bi sıkıntın? bu sana son mesajımdı karşıma çıkma ve şunuda söyleyim aynı şeyi tekrar edersen ben çıkarım karşına ve çok pişman olursun.bu arada birileri konuyu amacından saptırmak için elinden geleni yapıyor zavallıca sizi kendi oyunlarınızla başbaşa bırakıyorum böcek beyinliler. uğraşın durun buralarda!

Editörün notu : Lütfen yorumlarınızı daha düzgün ve daha seviyeli yapın.
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 19.01.2013, 17:42   #135
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 456 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Nene hatun işin içini bilmiyorsun o mesaj yaklaşık 2-3 saat sitede durdu ve silinmedi. 2-3 saat sonra silindi ve üye hiçbir şekilde ceza almadı. ha bu arada ben bu canlı türünün siyasi görüşü ile alakalı hiçbir saldırıda bulunmadım isterse pkk lı olsun kalkıpta muhsin yazıcıoğlu'nu sevmiyor diye sataşmam çünkü böyle biri değilim. bence işin içini bilip bilmeden konuşma ve söylediklerinide tartıp ölçüp öyle konuş,üzerine vazife değil çünkü konuyu bilmediğin için.

!
Abdurrahman 58 ben bu sitede kimseyi tanımam anlayacağın kimse babamın oğlu değil.Ancak yazılardan takip ettiğim kadarını bilirim. Ancak konu BBP nin icraatlarını eleştirmek olunca çılgına dönüyorsun ve herkese açık bir forumda hiç sarfetmemen gereken sözleri sarfediyorsun.Bu konuyu bilip bilmemem önemli değil senin genel tavrın bu. Yazdıklarımda ölçüsüz tartısız herhangi bir şey yok. Senin yazdığın özel mesajı da gördüm burada.Halen yazabildiğine göre demek ki sana da bir şey yapılmamış. Ciddi bir sitede olsaydın eğer çoktan banlanmıştın hatta IP numaran bile. Ben senden yaşça büyük bir hemşehriniz olduğum için- hatta senden yaşça büyük bir oğlum bile var -ikinizi de uyarmak istedim. Alırsınız almazsınız sizlerin bileceği iş .Ama forum ortamında bunların alenen sürdürülmesi hiç hoş değil. Bunlara forum yönetiminin göz yumması da ayrı bir facia.

Editörün notu : Lütfen yorumlarınızı daha düzgün ve daha seviyeli yapın.. Konu amacından uzaklaştığı için kapatılmıştır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)