Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.06.2009, 10:52   #1
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2270 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Naz'ın Anlamı.!!!

Sevgilim ..

Yine hüzünlerdeyim , sensizlik artık çok yakıyor ..
Ben her güne seninle başlamak isterken aramıza giren engeller canımı sıkıyor ,
Sevgin şüphe veriyor bana ,
Kuşkularım günden güne artıyor ,
Herşeyinle "benim" olmanı isterken , senin bana hala inanmadığını düşünmek yakıyor canımı ..

17 yaşımın sahibi .. Naz'ın anlamı

Ahh be sevgilim .. Meğer ne zormuş her güne sensiz başlamak ; elimi her uzattığımda koca bir boşlukla karşı karşıya kalmak .. Sana kilometrelerce uzaktan sevgimi haykırmak , aramızda saatler varken "acaba şimdi ne yapıyor" sorusuyla başbaşa kalmak ..

Cevap bulamamak ..

Hayatıma giren her erkeği seninle aldatmak , her erkekte senden yana bir tat aramak , kalbimin her zerresini başkalarına adamaya çalışmak .. yapamamak .. becerememek ..

Hala sende olmak ..

Bazen bittiğini düşünüyorum , bitti .. Sen artık yoksun .. Ama ben hayatımın devamında hep seninle ilgili hayaller kurarken ; ben kendimi tamamen sana adamışken ; BİTMİŞ OLAMAZ ..

Bitemez sevgilim .. Yerini dolduramam .. Kimi koyabilirim senin yerine ? Kim yapar onca fedakarlığı Naz'ın için , kim çeker nazımı , kim kabul eder içimdeki sen'le ben'i ..

Eskiden biteceğini bilmek bu kadar korkutmazdı .. ne olursa olsun biz birbirimiz için yaratıldık derdim , kopamayız derdim .. En şiddetli kavgalarımızda bile geri döneceğini bilirdim ..

Ama şimdi ..

Gittin .. Ama Geri gelmedin ..

Kalakaldım öylece ..

Sesini duyasım geldi , arıyorum .. dıııııııtt dıııııııttt ... olamaz dıt dıt dıt ...

İstemiyorsun beni ..

Giderken söylediğin iki mısra aklımda hala ;

" Belki birgün sevmeyi öğrendiğinde yanında ben olmayacağım
Bir sabah gözlerini yeni doğan güne açtığında baskası olacak yatağında .. "

Seni Seviyorum
... 3 yıldır ...

ALINTI
Alt 24.06.2009, 11:48   #2
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Naz'ın Anlamı.!!!

ah be güzelim 30 yıldır iyileştirmeye çalıştığım yaramı tamda kabuk bağlamışken tekrar kanattın keşke bu sayfayı tıklamasaydım.offfffff öyle bi çıkmazdayımki ,ne bu siteyi terk edebiliyorum ,ne bi kaç gün uzak kalabiliyorum inanmıycaksınız ama gerçekten bağımlılık yaptı canım kardeşim paylaşımın için çok teşekkür ederim eski eşimi unutamıyodum hayırsız üzerime kuma getirmişti şimdi yine aklıma düştü salak .aman neyse birazdan bi sakinleştirici alırım boş ver sen yazmya devaam et canım beim eline kalbine sağlık
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2009, 11:57   #3
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2270 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
guldane Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ah be güzelim 30 yıldır iyileştirmeye çalıştığım yaramı tamda kabuk bağlamışken tekrar kanattın keşke bu sayfayı tıklamasaydım.offfffff öyle bi çıkmazdayımki ,ne bu siteyi terk edebiliyorum ,ne bi kaç gün uzak kalabiliyorum inanmıycaksınız ama gerçekten bağımlılık yaptı canım kardeşim paylaşımın için çok teşekkür ederim eski eşimi unutamıyodum hayırsız üzerime kuma getirmişti şimdi yine aklıma düştü salak .aman neyse birazdan bi sakinleştirici alırım boş ver sen yazmya devaam et canım beim eline kalbine sağlık
Ben teşekkür ederim ama ; Guldanecim senin bu kadar üzüleceğini kabuk bağlamış yaranı açacağını bilsem inanki atmazdım şimdi sen kadar bende çok üzüldüm Sitemiz harikadır bir dostluk,kardeşlik ve hatta tam bir aile yuvasıdır o yüzden bu kadar bağımlılık yapıyor giren bir daha çıkamıyor .
Alt 24.06.2009, 12:22   #4
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

güzel paylaşımın için sonsuz teşekkürler ellerine sağlık kardeşim sağol
Alt 24.06.2009, 13:34   #5
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

hazancım canım benim kendini suçlamana hiç gerek yok be bitanem benim gibi daha kaç tane vardır kimbilir aynı acıyı yaşayan,ama insanız işta kalp taşıyoruzve biz hanımlar erkeklerden çok daha çabuk bağlanıyoruz helede yaş 14,15 seben ayrıldığımda 16 yaşındaydım bu yaşta kim olsa unutamaz birde ondan hatıraymış gibi bebeğin varsa hiç unutulmuyor.ama ,allah bi şekilde sabır veriyor,yoksa yaşanmaz zaten neyse boş ver arada üzülmekte gerekiyor hayatın cilvelerinden biri napalım böyle gelmiş böyle gidecek takma kafana tokdan başka birşey,allaha emanet ol canımhoşça kal
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2009, 13:44   #6
sivaslii58
Usta Yiğido
NO AVATAR

sivaslii58 Şuan sivaslii58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.10.2009 19:05

Tecrübe Puanı: 607 sivaslii58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Paylasim icin tesekkürler ellerine yüregine saglik....

Cok etkilendim...Sevenin halinden seven anlar...
sivaslii58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2009, 14:38   #7
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 09:55

Tecrübe Puanı: 899 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

vayyy ablacım güzeldi eyvallah .....

" Belki birgün sevmeyi öğrendiğinde yanında ben olmayacağım

bu iki mısra çok şey anlatıyor....
Alt 24.06.2009, 15:43   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Belki birgün sevmeyi öğrendiğinde yanında ben olmayacağım

Keşke, ayrılıklar hiç olmasa, keşke seven yürekler hiç ayrılmasa, gerçek anlamda sevmesini bilse,hiç ayrılmasa, keşke hayatımızda keşkesiz bir hayat olabilse .Ne yazıkki, İiyiyle kötünün, güzelle çirkinin farkı gibi bunlarda olmak zorunda. Olmasa zaten sevgi olmazdı, özlem olmazdı, hasret olmazdı, kıymeti bilinmezdi. Binlerce ne şarkı ne şiir ve türkü olmazdı.
Herkese kalbine göre bir sevgi olması dileğiyle...

Güzel bir yazıydı, paylaşım için teşekkür ederiz.
Alt 24.06.2009, 15:53   #9
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Söyle

Seni görmek; ölmek mi, yaşamak mı sevgilim?
Sensiz olmak; sevmek mi, sevilmek mi sevgilim?
Bastığın topraklarda teninin kokusu var..
Toprak olmak; anmak mı, anılmak mı sevgilim! ..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)