Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ? - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: 2014 Yerel seçimlerinde kimi destekliyorsunuz ?
Sami Aydın 29 32,58%
Doğan Ürgüp 51 57,30%
Gülümser Heper 6 6,74%
Kürşat Ergün 2 2,25%
Sabahattin Tokgöz 1 1,12%
Katılımcı sayısı: 89. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.03.2014, 10:03   #81
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ?

LaEdri hükümet Sivas'tan elini çekemez. Öyle bir lüksü yok. Başka bir Sivas yok. Muhsin Başkana hürmetleri olsaydı suikasti çözerlerdi. Ürgüp'ün projelerini gördük. Şimdi hayal diyoruz ama ya gerçek olursa... Kim gelirse gelsin Sivas'a hizmet etmekten kaçamaz.
Alt 21.03.2014, 12:51   #82
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 687 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Milletvekili Aykut Erdoğdu mesaj ile bir twetter (facebook )paylaşımında bulunmuş, aynen aşağıya yazıyorum :

33.Rahmetli Yazıcıoğlu'nun yanına gelen kişilerle arasında hangi kan dondurucu diyologlar gelişti

34.Gördükleri karşısında helikopter pilotu kalp krizi geçirip öldü mü ?

35.Rahmetli Yazıcıoğlu'nun yanına gelen 3 kişi operasyonu aynı Usame bin ladinde olduğu gibi görüntüleyip ağababalarına ilettiler mi ?

36.Bekleyen 3 kişinin bakışları arasında rahmetli Yazıcıoğlu karla abdest alıp namazını kılıp hangi duayı etti ?
---------------------------------------------------------------------------
Sivaslı kardeşlerim değerli yiğidolar Milletvekili Aykut Erdoğdu ihalelerdeki birçok yolsuzluğu belgeleriyle kamuoyuna açıklayan bir mücadele insanı sanıyorum (Türkcell-tweets) de paylaştığı ve benim Face'ye düşen bu bilgileri Sivaslı kardeşlerimle paylaşmak ve uzun zamandır Büyük insan Rahmetli Yazıcıoğlu'nun kimler tarafından katledildiği sorusuna cevap arayan Yiğidoların değerlendirmesine sunuyorum.

Zaten ben hep düşünüyordum Yazıcıoğlu'nun kaybı kime yarar diye zaten birçok cinayette de uzmanlar hep bu sorudan hareket ederler.

Şimdide belki bunlar paylaşılacaktı sosyal paylaşım sitelerinde önüne geçmek için her türlü yasağı deniyorlar halk bilmesin gerçekleri öğrenmesin diye..

Hani 3 Y ile mücadele edeceğiz diye oy aldılardı ya
Y-yoksullukla mücadele
Y-yolsuzlukla mücadele
Y-Yasaklarla mücadele

Yurttaşın büyük bölümü işsiz ve yoksul
Yolsuzluk diz boyu pislikleri insanda kusma duygusu yaratıyor
Yasaklar zaten yaşıyoruz Savcıların hırsıza müdahalesi yasak,polislerin operasyonu yasak, yolsuzlukların herkesçe öğrenilmemesi için sosyal paylaşım sitelere yasak

En sonda dinle alay ettiler, bakara makara suresi dediler rüşvet paralarını Allahın izniyle aldık dediler..

İşte bu ortamda seçimlere gidiyoruz Türkiye öyle bir hale geldi ki Seçim yerel seçim olmaktan çıktı, insanlar şehirlerini bu tıynetteki insanlara teslim edersek neler oluru düşünmeye başladılar... Mesele sivasımızı bu tıynetteki birpartinin mensubuna bırakılıp bırakılmayacağı meselesidir.
Sevgi ve Saygılarımla,
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.03.2014, 15:15   #83
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 687 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tüm arkadaşların görüşlerini okudum, elbet ki saygı duymak lazım, lakin ben başka bir pencereden bakmayı kendimce doğru buluyorum,

Eskişehir'e bir bilim insanı Belediye başkanı olmuştu Yılmaz Büyükerşen bugün Eskişehir Türkiye'nin en gelişmiş çağdaş şehridir.

Sivas'ımada bir bilim insanı Prof.Dr. Gülümser HEPER aday olmuş, bir Sivaslı olarak bu beni çok heyecanlandırdı.. ancak Sivas'ımın bugünkü konjonktür olarak siyasi yapısı seçilmesine izin verir mi ? Sivas halkı memleketinin çıkarını iyice düşünür mü ? yoksa takım tutar gibi mi sandık başına gider burada şüphelerim var.

Üstelik de bir bayan, Arkadaşlar Gençlerde ve bayanlarda kişisel çıkarlar ve rüşvet ,yolsuzluk genellikle yoktur (tek tük münferit olay olabilir) bu bile Sivas için şanstır.

Evet arkadaşlarımız Doğan Başkan ve Sami başkan arasında görüş belirtmişler ben de bu şekilde belirtiyorum.

Ülkem ve Sivas'ım için inşallah hayırlısı olsun.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2014, 13:26   #84
ZiDaNe58
Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZiDaNe58 Şuan ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2016 12:32

Tecrübe Puanı: 494 ZiDaNe58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

secimlere 1 hafta kaldı yarısması muhtemel olan dogan ürgüp ve sami aydının tamamladıkları yaptıkları işleri tartıya koyacak olursak sizce daha cok hangisi agır basıyor?
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2014, 13:36   #85
ottomanmurat
Yiğido

ottomanmurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ottomanmurat Şuan ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2015 14:37

Tecrübe Puanı: 695 ottomanmurat isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

AK PARTİ TABİKİ hükümetten daha çok destek alabilir..
ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ottomanmurat'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.03.2014, 13:45   #86
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 577 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kendi kutusunu doldurmak için mi yoksa sivas için mi daha çok destek alır ??

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.03.2014, 21:59   #87
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 428 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bazıları genel seçim yapıyoruz sanıyor AKP ye inat filan diyor ya beş yılda bir paşabahçe yolunu yapamayan adama sırf AKP ye inat öykü verilir bu adam halin üstünü kapatacaktı ne oldu kale projesi nerede hani gelince suyu bedava verecekti öğrencilere 50 kuruş olacaktı ulaşım anlamıyorum bu insanları kötünün iyisi Sami Aydın gölgelediniz gardaşım
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kayapa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.03.2014, 22:05   #88
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 428 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
gok58han Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne yalan söyleyim önce Sami beye oy verecektim ama atık su projesinde Sivas'ı 100trilyon zarara uğratınca vazgeçtim. O paraya 5-6tane hanımlar kültür merkezi, 3-4 tane AKSU, 7-8 tane terminal vs. yapılırdı.Sami beye oy vermek 100trilyonun hesabını ahrette vermek temektir. Kusura bakmayın ben gelecek nesillerin ve 7milyon sivaslının günahına giremem.
Ya arkadas profilinde bile BBP resmi var aslında sami ye oy verecektim diyorsun bide haktan hukuktan dem vurmuşsunuz bir hafta önce başbakanın resmini balkonuna asan belediye işçisini işten atan zihniyete oy verirsen de günaha ortak olmazmısın ?
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kayapa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.03.2014, 15:20   #89
ArifŞahin
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ArifŞahin Şuan ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.03.2014 15:43

Tecrübe Puanı: 509 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas a hayırlı olacak ve sivas ın göç dengesini tekrar sivas ta tutacak olan sivas sevdalısı herkes benim değerimdir. Allah onlara hizmet edecek güç ve kudret verecek imkan olanak nasip edecektir. müslümanlıkta ' siz neye layıksanız onunla idare edilirsiniz ' kelamı üzere inşaallah layık oldumuz yönetim gelecektir.
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2014, 20:18   #90
ottomanmurat
Yiğido

ottomanmurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ottomanmurat Şuan ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2015 14:37

Tecrübe Puanı: 695 ottomanmurat isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

DOGAN ÜRGÜP E GÜLE GÜLE
ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ottomanmurat'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil