Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Ak Parti Dedi - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.06.2011, 09:38   #21
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Ak Parti Dedi

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
CHP rahat bir nefes almıştır bu sonuçlarla..Zira asla gerçekleştiremeyecekleri vaadleri vermişlerdi.Bir de iktidar olsalardı iyice baskı yiyeceklerdi.Aslında her faniyi fazlaca cezb edecek vaadler vardı,Buna rağmen bu kadar oy..Demek ki halk yememiş!
Gardaş seçim süreci boyunca bu lafına sustum sustum sustum... CHP'nin fakirlere dağıtacağı 600 lira hayalcilik de İstanbul'un ortasından boğaz geçirmek mi gerçekçi? İntibak yasasını çıkartacağım diyen CHP'nin vaadleri hayalcilik de Ankara'ya 2 il vaadi mi gerçekçi? CHP'nin yata değil çiftçiye mazot 1.5 lira olacak demesi mi hayalcilik yoksa AKP'nin İzmir Körfezine tünel projesi mi?

1- Başta kaynak soran başbakan son günlere doğru Aile Sigortası ve intibak yasasından bahsetmeye başladı demek ki olabilirmiş.
2- İstanbul'a 10 yılda yapılacak bir boğaza ayrılacak kaynağı halkın boğazına ayırsınlar.
3- İzmir'de yaşayan birisi olarak söylüyorum İzmir'in o tünele ihtiyacı yok zaten İzmir'de alınan oylara bakılınca İzmir'de pek yansıma bulmadığı ortada.
4- Aynı şey Silivri halkı için de geçerli zengin olacağız diye düşünüp AKP'ye oy vereceklerine değerlerinden vazgeçmedi artı benim 2. maddede söylediğim nedenlerden dolayı tepki gösterdi.

Türk milleti lidere oy verdi tekrar... Sayın bakanımız Abdulkadir Aksu'nun seçim döneminde bir açıklaması olmuştu: "Tayyip Bey'in katıldığı her seçimde AK Parti 1. parti çıkar" bu bir gerçektir. Şimdiye kadar hiç 1. parti olacağımız iddiasında bulunmadım, AKP'nin tek başına iktidar olacağından da emindim. Sivas halkına kızgınım, kırgınım... Kendilerini bu kadar ezen, yok eden Sivas'ı küçülten bir partinin oyunu yükseltmesine üzüldüm. Sivaslıya kızdım ancak demokrasi böyle halkın tercihini kabullenmek gerekli, hazmetmek gerekli ancak sanki bir muhalefet partisi gibi seçim bitmişken hala gelip burada Serhat diye bir arkadaş var o da sınırları zorlarcasına Muhalefete muhalefet yapmanın manasını da anlamış değilim. Bence siz de Başbakan gibi kibirinizden biraz kısın zira AKP'nin meclis içerisindeki gücü sadece Tek başına iktidar kuruyor Anayasa değişikliğini referanduma bile götürecek rakama ulaşmış değil, Cemil Çiçek'i meclis başkanlığına hazırlıyorlar güzel bir tavır, ılımlı bir davranış o bakımdan Başbakan son 3-4 yıldır son noktaya gelmiş kibirini, egosunu dindirmeye başlamışken bence siz AKP'li arkadaşlar da daha centilmen ve kibirsiz davranışınız....

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.06.2011, 12:05   #22
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1014 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

4 sene sonra bir 50 bin nnüfus daha kaybetmiş sivas yine dağa taşa döşenmiş asfalt ve demir çubuklar ama insana yatırım yine yok, sanayiye yatırım yine yok, demiryolu yapıyoruz diye övünüyor ama trenleri adapazarında koreliye ürettiyorlar benim sivas tüdemsaşım ne yapacak beton travers, olacak işmi bu hayaldi gerçek olan bu mu, işleri güçleri satıp savmak yandaşa ihalesiz davetiyle kamu kaynakları açıp nemalanmak,

ne zaman akıllanacaksınız ulenn akılsızlarrrrr
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.06.2011, 12:49   #23
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 860 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
4 sene sonra bir 50 bin nnüfus daha kaybetmiş sivas yine dağa taşa döşenmiş asfalt ve demir çubuklar ama insana yatırım yine yok, sanayiye yatırım yine yok, demiryolu yapıyoruz diye övünüyor ama trenleri adapazarında koreliye ürettiyorlar benim sivas tüdemsaşım ne yapacak beton travers, olacak işmi bu hayaldi gerçek olan bu mu, işleri güçleri satıp savmak yandaşa ihalesiz davetiyle kamu kaynakları açıp nemalanmak,

ne zaman akıllanacaksınız ulenn akılsızlarrrrr
Klasik bir Chp lafı ve zihniyeti daha Tebriklerr
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2011, 13:02   #24
tavarih
Yiğido
NO AVATAR

tavarih Şuan tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2014 12:21

Tecrübe Puanı: 568 tavarih FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Klasik bir Chp lafı ve zihniyeti daha Tebriklerr
Sadece kendini akıllı görüyor galiba kibirli akıl dehası
tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2011, 16:05   #25
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şener'in seçilmesi ihtimali zaten şener'in hizmetlerinden değil olursa halkın AKP'ye nefretinden olacaktı.
O da olmadı.
Bakalım.
İthal olarak gelen vekiller hiçbirşey vaad edilmeyen Sivas'a ne verecekler.
Merak konusu..
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2011, 16:09   #26
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mustafaarslan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
helal olsun iki ay sonrasınıda görebiliyorsun yani..tebrikler.....peki 4 yıl sonra sivasa bu hükümet (kıymetli vekiliniz nursuna memecan turan bilgin ve diğerleri )ne yapar. onuda tahmi et....
benim tahminim istikrar sürsün sivas büyüysün diyorlarya, sivasın vekil sayısı 9 senede 6 dan 5 e büyüdü 4 sene sonra dahada büyür vekil sayımız 4 belki çok daha büyür 3 olur.............
Bu belediye hangi asfaltı dökmüşse iki ay sonra oralarda mutalak arızalar çıkmıştır.Mevlana,Çayboyu,Esen tepe cad..Hepsine bakın en güzel örnekleri olarak.Asfalttan başka bir şey yok,o da iki ömürlü
Ben bu vekilleri zaten savunmuyorum.Bu isimler açıklandığında hayal kırıklığı yaşadığımı da yazdım.Bu vekillerden sadece İsmet Yılmaz'e güveniyorum,onun dışındakileriden umudum yok.
Ama bana belediyeyi hiç ama hiç savunmayın.AKP Sİvas vekillerini beraber eleştirelim,arkanızdayım ama bu belediye Sivas'a çok zarar verdi,hala da veriyor.
Alt 14.06.2011, 16:19   #27
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gardaş seçim süreci boyunca bu lafına sustum sustum sustum... CHP'nin fakirlere dağıtacağı 600 lira hayalcilik de İstanbul'un ortasından boğaz geçirmek mi gerçekçi? İntibak yasasını çıkartacağım diyen CHP'nin vaadleri hayalcilik de Ankara'ya 2 il vaadi mi gerçekçi? CHP'nin yata değil çiftçiye mazot 1.5 lira olacak demesi mi hayalcilik yoksa AKP'nin İzmir Körfezine tünel projesi mi?

1- Başta kaynak soran başbakan son günlere doğru Aile Sigortası ve intibak yasasından bahsetmeye başladı demek ki olabilirmiş.
2- İstanbul'a 10 yılda yapılacak bir boğaza ayrılacak kaynağı halkın boğazına ayırsınlar.
3- İzmir'de yaşayan birisi olarak söylüyorum İzmir'in o tünele ihtiyacı yok zaten İzmir'de alınan oylara bakılınca İzmir'de pek yansıma bulmadığı ortada.
4- Aynı şey Silivri halkı için de geçerli zengin olacağız diye düşünüp AKP'ye oy vereceklerine değerlerinden vazgeçmedi artı benim 2. maddede söylediğim nedenlerden dolayı tepki gösterdi.

Türk milleti lidere oy verdi tekrar... Sayın bakanımız Abdulkadir Aksu'nun seçim döneminde bir açıklaması olmuştu: "Tayyip Bey'in katıldığı her seçimde AK Parti 1. parti çıkar" bu bir gerçektir. Şimdiye kadar hiç 1. parti olacağımız iddiasında bulunmadım, AKP'nin tek başına iktidar olacağından da emindim. Sivas halkına kızgınım, kırgınım... Kendilerini bu kadar ezen, yok eden Sivas'ı küçülten bir partinin oyunu yükseltmesine üzüldüm. Sivaslıya kızdım ancak demokrasi böyle halkın tercihini kabullenmek gerekli, hazmetmek gerekli ancak sanki bir muhalefet partisi gibi seçim bitmişken hala gelip burada Serhat diye bir arkadaş var o da sınırları zorlarcasına Muhalefete muhalefet yapmanın manasını da anlamış değilim. Bence siz de Başbakan gibi kibirinizden biraz kısın zira AKP'nin meclis içerisindeki gücü sadece Tek başına iktidar kuruyor Anayasa değişikliğini referanduma bile götürecek rakama ulaşmış değil, Cemil Çiçek'i meclis başkanlığına hazırlıyorlar güzel bir tavır, ılımlı bir davranış o bakımdan Başbakan son 3-4 yıldır son noktaya gelmiş kibirini, egosunu dindirmeye başlamışken bence siz AKP'li arkadaşlar da daha centilmen ve kibirsiz davranışınız....

Saygılar...
Ben AKP'nin şehirler için çizdiği projeleri övmedim zaten.CHP kısa yoldan,insanları cezb edecek vaadlerde bulundu hep.Birkaç ilçeye il olma sözü bile verdi.Kaldı ki CHP seçmenlerinin hemen hepsi ideolojik olarak oylarını kullandı.
Yüzde 50 oy almak müthiş bir başarıdır.AKP'liler bunun keyfini çıkarmalı..CHP ve MHp seçmeni,köşe yazarları o kadar hakaret etti ki AKP seçmenine hiç AKP'yi sevmeyen birinin bile AKP sempatizanlığı başlıyor.Sözcü gazetesinde birköşe yazısı vardı ki bugün,azcıık insanlıktan anlayan,azıcık demokrat olan insan o yazıdan haya eder..Daha önce de çok yazdım,ben eğer AKP'ye oy verirsem bunun sebebi AKP'nin çok iyi olması değil,MHP ve CHP'nin bu kadar kötü olmasıdır..AKP hiçbir şey yapmasa da ekonomik olarak,sırf askere haddini bildirdiği için yine dünyalarkadar oy alacaktır!
Alt 14.06.2011, 16:55   #28
hiko58
Yiğido
NO AVATAR

hiko58 Şuan hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.07.2015 09:09

Tecrübe Puanı: 686 hiko58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ekmek 100 lira olsun inşallah. kimse iş bulamasın.benzin litresi 100 lira olsun umurumda değil artık. sivaslı sakın işsizlik var demesin ağlamasın. esnaf müşteri yok demesin çünkü sivas daha çok göç verecek. haa birkaç kalburüstü kişi zaten sivası parsellemiştler. vatandaş kimin umurunda. birde bu kadar olumsuzluğa karşın bu kadar oy inanın akıllara zarar bişey. demekki sivasta herşey yolunda. eleştiren bizler yanlış yoldayız. artık susuyoruz. vallahi umurumda değil artık. kim zengin oluyorsa olsun. allaha şükür kendimi idare edecek durumum var. olmayanlar düşünsünler. sosyal hizmetlerin kapısında dilenmeye alıştılar nasıl olsa. allah herkese layığını veriyor bizede layığımızı verdi. vatana millete hayırlı olsun.
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar hiko58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.06.2011, 17:05   #29
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ekmek 100 lira olsun inşallah. kimse iş bulamasın.benzin litresi 100 lira olsun umurumda değil artık. sivaslı sakın işsizlik var demesin ağlamasın. esnaf müşteri yok demesin çünkü sivas daha çok göç verecek. haa birkaç kalburüstü kişi zaten sivası parsellemiştler. vatandaş kimin umurunda. birde bu kadar olumsuzluğa karşın bu kadar oy inanın akıllara zarar bişey. demekki sivasta herşey yolunda. eleştiren bizler yanlış yoldayız. artık susuyoruz. vallahi umurumda değil artık. kim zengin oluyorsa olsun. allaha şükür kendimi idare edecek durumum var. olmayanlar düşünsünler. sosyal hizmetlerin kapısında dilenmeye alıştılar nasıl olsa. allah herkese layığını veriyor bizede layığımızı verdi. vatana millete hayırlı olsun.
Anlayışa bak,demokrasiye bak...
Ben iktidar olamadımsa batsın bu memleket!
Vay be!
Alt 14.06.2011, 18:32   #30
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İşte bazı siyasilerin anlayışları böyle olursa böyle hiç seçilemezler ve seçim sonuçlarını öğrenince biz buradayız , biz kendimize bakalım gibi yerel konuşmazlardı.
Ona buna tehdit savurmazlardı.
İktidara gelenler gibi bizi seçmeyenlerin de partisiyiz derlerdi ama zihniyet değişmez işte.
Vesayet rejimini şimdi daha iyi öğrendim valla.
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)