Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
KÜLTÜR ŞEHRİ SİVASIMIZDA KÜLTÜRÜ SEVMEYENLER - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Köşe Yazıları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının Yazıları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2009, 10:16   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 795 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart KÜLTÜR ŞEHRİ SİVASIMIZDA KÜLTÜRÜ SEVMEYENLER

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sivas Postası Gazetesinde köşe yazımdır.

KÜLTÜR ŞEHRİ SİVASIMIZDA KÜLTÜRÜ SEVMEYENLER

Cumhuriyet’in temellerin atıldığı, Cumhuriyet, kültür, sanat, şair, ozan ve âşıklar kenti olan Sivas’ta Şair ve Yazarlarımızı birlik ve beraberlik içerisinde bir çatı altında toplamayı hedefledik ve birbirinden değerli yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte SİYŞAD SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİNİ kurduk. Yıllardır düşünülen ve birçok teşebbüslerin olmasına rağmen bir türlü gerçekleşemeyen, Sivaslı yazarların ve şairlerin büyük özlemiyle kurulmasını bekledikleri Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğini kurmaktan mutluyuz, onurluyuz. İnşallah, şiiri sevdirmek, Sivas’ımızı kültür ve sanat adına tanıtmak adına hep beraber azim ve coşku ile çalışacağız.

Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğinin 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı için Yönetim Kurulunun 25.08.2009 tarih ve 2 sayılı kararına istinaden 11.09.2009 tarihinde derneğimizin 1.Olağan Genel Kongresi yapılmıştır ve Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz seçilmiştir.

Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğimiz ilk etkinliğimiz olan 10–11 Ekim 2009 tarihinde “ Türkiye Şairlerinin Cumhuriyet Kenti Sultanşehir Sivas Şiir ve Müzik Etkinliği” buluşmasını gerçekleştirdik. 10 Ekim 2009 tarihinde Türkiye’nin ve Dünyanın birçok yöresinden 100 şair yazar ve gazeteciyi konuk ettik ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda saat 13.00 te Sivas halkı ile buluşturduk. Birbirinden güzel şiirlerini, eserlerini dinledik. Kendilerine Sivas’a teşrif ettikleri için teşekkür ederiz. Kilometrelerce yoldan Sivas’a gelen konuklarımızı şiir dinletimizden sonra ertesi gün başta Sivas Kongre müzemiz olmak üzere Sivas’ımızı ve çevresini gezdirdik tanıtmaya çalıştık. Bizlere bu etkinliğimizin gerçekleşmesinde destek olan başta Sivas Valimiz Sayın Ali KOLAT, Belediye Başkanımız Sayın Doğan ÜRGÜP, Ticaret ve Sanayi Odamız Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, Hafik Kaymakamımız Sayın İlyas MEMİŞ Beyefendiler olmak üzere etkinliğimizin gerçekleşmesinde emeği geçen adlarını sayamadığımız Sivas sevdalısı tüm kişi ve kuruluşlara sonsuz teşekkür ederiz.

KÜLTÜR ŞEHRİ SİVASIMIZDA KÜLTÜRÜ SEVMEYENLER dedim. Çünkü: SİYŞAD Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğimizin Yönetim Kurulundaki çok değerli arkadaşlarım ile bu etkinliği gerçekleştirmek için olağanüstü çalıştık. Günlerce evimizi, çocuğumuzu ihmal ettik, yüzümüzü göremez oldular, çok yorulduk. Hepimiz maddi ve manevi özveride bulunduk, Sivas’ımız için feda olsun dedik ve hiçbir şeyden kaçınmadık, yeri geldi henüz derneğimiz yeni kurulduğu için maddi olanağımız olmadığından kendi cebimizden harcamalar yaptık. Sivas’ımız için feda olsun dedik ve bu etkinliğin çok güzel olması için olağanüstü çalıştık. Amacımız gelen konuklarımızı buradan memnun göndermekti ve bunu da fazlası ile başardığımızı düşünüyorum. Çünkü onlarda gittikleri illerinde Sivas’ı köşe yazılarında gazetelerinde anlatacaklardı. Amacımız onlara Sıvası sevdirmek, Sivas hakkında güzel düşünmelerini sağlamak, Sıvası tanıtmak, Sivas hakkında olumlu imajlar ile uğurlamaktı. Bunu da başardığımıza inanıyorum ve tatlı yorgunluğumuz Sivas’ımız için feda olsun diyorum. Herkesi memnun ve yüzleri gülerek ilimizden göndermekten mutluyuz. Sivas için bu anlamlı etkinliklerimiz devam edecek.

Ancak bizi üzen şey, biz Sivas’ımıza olağanüstü emek vererek bir kültür ve turizm hizmeti sunmaya çalışmamıza rağmen etkinliğimizde protokol sandalyelerinde Sivas protokolünden çok az kişinin olması ve Sivas halkının yeterli olmaması üzücüdür. Sivas dışından gelen konuklarımız bizlere “ Sizler Sivas’ta hem çok önemli bir dernek kurdunuz, bizleri bu salonda bir araya getirdiniz ama sizin Sivas protokolü ve Sivas halkı nerede” dediler. Oysa yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte aylardır nefes almadan bütün Sivas protokolüne kendi ellerimiz ile davetiyemizi sunmuştuk. Bilhassa Kültür Müdürlüğünden, Üniversiteden kimsenin olmaması dikkat çekti. Sivas’a gelen konuklarımız kültür şehri Sivas’ımızda kimlerin kültürü sevmediğini gördüler ..

Hiç değilse Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesinden bir kişi gelseydi, hiç değilse Kültür Müdürümüz yada Kültür Müdürlüğünden bir kişi olsaydı ama hani neredelerdi? Kusura bakmasınlar ama Sivas’ımızdaki bazı protokol Sivas Kültürümüzü yaşatmak adına sınıfta kalmışlardır., SİYŞAD derneğimizin olağanüstü emekler vererek Sivas’a gelmelerini sağladığımız, farklı illerden kilometreler ötesinden bize değer verip gelen çok değerli tanınmış yazar, şair, gazeteci ve bestekâr arkadaşlarımız bu düşük notu vermişlerdir, üzgünüm. Bu eleştiriyi sadece biz değil asıl onlar haklı olarak yapmışlardır. Her ne kadar Sivas esnafından bazıları etkinlik için verdiğimiz afişlerimizi arkamızı döndüğümüzde kaldırsalar da, bazıları davetiyemizi nazlanarak alsalar da, Her ne kadar bazı protokol ve halkımızın çoğu bizi yalnız bıraksa da, biz yinede sabırla mücadele edip çalışacağız. Sivas halkımıza şiiri ve birçok kültürü sevdireceğiz. Çünkü Sivas’ımızın buna ihtiyacı var diye düşünüyorum.

Ufak bir örnek daha vereyim. 8.10.2009 tarihinde ise Cumhuriyet Üniversitesinde Kültür Merkezinde Türk Sanat Müziği dalında ünlü bestekâr Naim İlgün Soysev’in konseri oldu. Ne acı ki bu konserde de bazı protokol ve Üniversite Rektörlüğü ve personelinden fazla kimse yoktu. Üniversitemizin Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Müzik bölümündeki dekanlar, bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve öğrencileri göremedim, neredeydiler acaba? Çok ünlü bestekârımız ne yazık ki yarısı dolmamış salona konser verdi. Oysa eğer rast gele bir pop sanatçısı olsa sanırım koltuklar tıklım tıklım dolardı. Ne oldu bu toplumumuza? Neden kültür ve sanat unutuldu? İşte acı gerçekler. Bir taraftan derneğini kurup, coşku ve fedakarlıkla Sivasa kültür ve turizm hizmeti yapmak, Sivas’ın kültür alanında tanınması ve gelişmesini için çırpınan ve Sivas’a 100 konuğun gelmesini sağlayan, büyük bir organizasyonu başarı ile gerçekleştiren SİYŞAD, diğer taraftan bu etkinlikte onları yalnız bırakan Sıvasın bazı protokolü ve Sivas halkı :

Artık takdir sizlerindir. Dileğim bundan sonraki etkinliklerimizde Saygıdeğer Sivas protokolünün ve değerli Sivas halkımızın çoğunun yanımızda olmalarıdır, işte o zaman çalışma şevkimiz daha başka olacaktır.

Ancak, kalbimizi fetheden iki büyük insan vardı ki kendilerini alkışlıyoruz.

11.Ekim 2009 günü il dışından gelen 100 konuğumuza Hafik Gölü yanında sabah kahvaltısı desteği olan ve bizimle beraber kahvaltı soframızda bulunan, sıcak çaylarını bizlerle yudumlayan Hafik Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş bey ve Hafik Belediye Başkanımız Sayın Dr. Zeki Aydın beye teşekkür ederiz.

Yanımızda olmalarından çok mutlu olduk, onur duyduk. Bu anlamlı örnek davranışları dilerim herkese örnek olur.

SABİHA SERİN
SİYŞAD
SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİ BAŞKANI
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.10.2009, 10:49   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: KÜLTÜR ŞEHRİ SİVASIMIZDA KÜLTÜRÜ SEVMEYENLER

çok güzel bi olay öncelikle emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum
şehir dışından gelenlerede ayrıca teşekkür ediyorum

tek teşekkür etmediğim buraya destek vermeyenlerdir yazının başı güzel başlıyor ve sona doğru yaklaştıkça ne kadar ilgi gördüğü ortada söyleyecek tek bi söz var yazık çok yazık verilen emeğe birazcık saygımı desek ilgimi bilmiyorum bi pop yarışması veya konser olsa protokolde yer bulunmaz değilmi yazık sadece yazık derim

ayrıca sabiha hanım sizi ve ekibinizi kutlar başarılar dilerim
Alt 15.10.2009, 11:22   #3
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Kalbi hep Sivas için atan, yüreği Sivas'ımız için çırpınan Sivas sevdalısı, aşığı araştiramci yazar, şair Sayın Sabiha Serin'i bu özverili çaba ve gayretinden dolayı en içten duygularla kutluyor başarılar diliyorum.
Sivas'lılar olarak biraz daha desteğimizi ve ilgimizi göstermeliyiz diye düşünüyorum.
Alt 15.10.2009, 12:37   #4
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 795 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kalbi hep Sivas için atan, yüreği Sivas'ımız için çırpınan Sivas sevdalısı, aşığı araştiramci yazar, şair Sayın Sabiha Serin'i bu özverili çaba ve gayretinden dolayı en içten duygularla kutluyor başarılar diliyorum.
Sivas'lılar olarak biraz daha desteğimizi ve ilgimizi göstermeliyiz diye düşünüyorum.

Saygıdeğer hemşerim
Cankardeşim Arif bey

Değerli görüşünüz için çok teşekkür ederim. Evet biz Sivas'taki şair ve yazarlar yürek yüreğe verip el ele,gönül gönüle birleşip SİYŞAD SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİMİZİ KURDUK.Bundan sozsuz mutluyuz,gururluyuız. En önemlisi Sivas'ta bugüne kadar teşebbüs edilmesine rağmen yıllardır bir türlü gerçekleşemeyen, benzeri dahi olmayan bir derneği kurmanın mutluluğu içindeyiz.Sivas madem şairler yazarlar kenti dedik ve SİYŞAD çatısı altında toplandık. Köşe yazımda da belirttiğim gibi İlk etkinliğimize 100 yazar ve şairi konuk ettik. Sivas Ticaret Odası salonunda Sivas içinden ve Sivas dışından gelen 100 şair yazar şiirlerini okudu, Unutulmaz bir şiir etkinliği oldu.Ama işte gönül isterdiki o salonda Sivas protokolü ve Sivas halkı olsaydı, bizi üzen bu oldu. Zaman zaman Sivas kültür ve sanat alanında neden bir adım ileri gitmiyor diye heryerde dillendirilir, konuşulur ama işte icraat yapanlar yalnız bırakılır. Herkes şapkasını çıkartıp düşünsün.O halde Sivas'a atanan her yetkili bence ilkönce kültür ve sanatı sevip sevmediği sınavından geçirmeli. Çünkü Sivasımız Cumhuriyet ve kültür sanat şehridir. Asla bu gözardı edilemez.
Her ne kadar bu anlamlı şiir dinletimize duyarsız kalınsa da biz SİYŞAD SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİ olarak Sivas'ın kültürünü yaşatmaya gönül verdik. Özveri ile yolumuza devam edeceğiz. Sivasımız için tüm emeklerimiz feda olsun.Memleketimiz bizim, toprağımızada hizmet etmek en asil görevimizdir diye düşünüyorum.
Dileğim günün birinde kültürü seven Sivas kültürünü yaşatmaya gönül veren yetkililere Sivasın kavuşması ve kültürün ne denli bir değer olduğunun bilincini Sivas halkının anlamasıdır.

SİYŞAT SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİMİZE Sivaslı olsun olmasın tüm yazar ve şairleri üye olmaya bekliyoruz.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2009, 12:55   #5
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1310 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hanımefendi bence sitem etmek için erken.. çünkü sivas insanının ekonomik sosyal yapısı bellidir..insanımızın ihitiyaç listesinde kültürel faaliyetler alt sıradaır. Bunu siz de bilirsiniz..

Anladığım kadarıyla Sivas kültürünü insanlara anlatmak, siiri sevdirmek ve Sİvaslı şairleri bir araya getirmek için böyle bir dernek kurmuşsunuz..Sivas'taki seviyeyi yükseltmek amacıyla kurdunuz sanırım.Bunu yapacak olan da yine siz yazarlar , şairler ve eğitimcilerdir..Herşey zamanla ..Derneğinizin yeterince tanınmamasının da bu durumun olmasında etkisi olabilir. Üniversiteden katılımın olmaması ise gerçekten üzücü...
Alt 15.10.2009, 13:15   #6
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği sivasımıza hayırlı olsun sivasımızın tanıtımı için gösterdikleri özverili calışmalarından dolayı başta sayın başkan sabiha serin hanımefendi olmak üzere Sivas Yazarlar ve Şairler Derneğinin yönetim kurulunu kutlarım bu etkinliğin gerçekleşmesinde destek olan başta Sivas Valimiz Sayın Ali KOLAT, Belediye Başkanımız Sayın Doğan ÜRGÜP, Ticaret ve Sanayi Odamız Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, Hafik Kaymakamımız Sayın İlyas MEMİŞ olmak üzere emeği geçen herkesi yürekten kutlarım ayrıca bu etkinliğe davet edilipte gelmeyenleri kınıyorum
BAŞKA SİVAS YOK
Alt 27.07.2010, 01:03   #7
balix
Yiğido
NO AVATAR

balix Şuan balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2011 09:59

Tecrübe Puanı: 569 balix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"Sivaslı Yazarlar ve Şairler Derneği" Sivasımıza hayırlı olsun; sivasımızın tanıtımı için gösterdikleri özverili calışmalarından dolayı başta sayın başkan Sabiha Sserin hanımefendiyi ve tüm çalışma arkadaşlarını kutluyorum...
1. Şairlerimizle, yazarlarımızla övünürüz,
2. Kültürmüzle, tarihimizle,,,
3. havamız, suyumuzla,,,
Bence güzel bir Sivil toplum hareketi, eleştirleriniz oldukça düşündürücü, basit bir siyasi şov olsa yada Vali Beyimiz bir toplantı yapıp idari amirleri çağırsa, kültür Müdürümüz koşar gelirdi. Ankaranın takdir ettiği yönetim kadromus bu, Sivaslı da memnun demekki..

Sivas Kültür Şehri ...

Ne sanayi şehri olduk, nede tarım,
her işimiz başladı, ama kaldı yarım,
Sökülür, her yıl döşenir kaldırım,
Kültür şehri dedik, düştü yıldırım,
Ağacı kavak, kuşu karga,
Böyle gelmiş böyle gider korkarım,

Diyecektim ama çalışmalı sanırım,
Değişmeli, 4 Eylülleri hatırlarım,
başlamalı bir yerlerden, bozulmalı,
Bu şehir yeniden, baştan yazılmalı,
Ölü toprağına inat, anıtı kazılmalı,
dağları ağaçları, parklarda kuşları,

Sokaklarda çeşme başları, olmalı,
taa ellilerden kalma Alaman malı,
sabahın köründe boru ile uyanmalı,
Kızılırmak ipek yolu, eriği, armudu,
Meyvelerle sağı solu, has Anadolu,

Evet bu şehir ta Timurdan beri,
Yeniden doğup, titreyip şahlanmalı...
27720-1095.ank.balix.
balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar balix'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 12:11   #8
Son Misafir
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Son Misafir Şuan Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.09.2010 12:17

Tecrübe Puanı: 0 Son Misafir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAKLAŞIK 3 YILDIR İL HALK KÜTÜPHANESİ TABİR OLMAYAN BİR SİVAS İÇİN FAZLA BİR ŞEY SÖYLEMEYE GEREK YOK.BİR ŞEHİRDE KÜLTÜREL KALKINMANIN TEMEL TAŞLARI OLAN KÜTÜPHANELERİ ORTADAN KALDIRIYORSANIZ VE DAHA İLGİNCİ O ŞEHİR BU OLAYA CİDDİ ANLAMDA HİÇBİR TEPKİ VERMİYORSA NE KADAR KÜLTÜREL ZENGİNLİĞİNİZ OLURSA OLSUN O ZENGİNLİKLERİ SEMBOLİZE EDEBİLECEK BİR KÜTÜPHANENİZ YOKSA TEK KELİMEYLE 'YAZIK' DİYEBİLİYORUM.
Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.07.2010, 12:29   #9
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 590 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

acaba yeteri kadar tanıtım yapıldımı ...bir konser için bile günler öncesinden tanıtıma başlanıyor...
Alt 27.07.2010, 12:40   #10
Son Misafir
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Son Misafir Şuan Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.09.2010 12:17

Tecrübe Puanı: 0 Son Misafir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

CANIM KARDEŞİM TANITIMLA İLGİSİ FALAN YOK KTÜTÜPHNE BÜTÜN ŞEHRİN GÖZLERİ ÖNÜNDE YIKILDI.AYRICA ARZ-TALEP DENEN BİR DENGE VARDIR BÜTÜN DÜNYADA. SİZ TALEP EDERSİNİZ VATANDAŞ OLARAK DEVLET DE ARZ EDER.(YERİNE GETİRİR).SİZİN KÜTÜPHANEYE İHTİYACINIZ YOKMUŞ Kİ TALEP ETMEMİŞİNİZ.VE YA SEYİRCİ KALMIŞINIZ YIKIMA...
Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)