Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ve Sivasspor Dernekleri > Türkiye'deki Dernekler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Türkiye'deki Dernekler Türkiye'deki Dernekler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.05.2008, 17:45   #1
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

SAYIN HEMŞERİLERİM BURADAN SYN:R.TAYYİP ERDOĞAN HAKKINDAKİ GÖRÜŞ,ELEŞTRİ VE BEKLENTİLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.BELKİDE OKUR BELLİMİ OLUR...

KONUYU BEN AÇTIM İLK MESAJIDA BEN YAZAYIM:
SAYIN BAŞBAKANIMIZ 4 YILDIR BİR AB SEVDASIDIR SÜRÜYOR.AB ÜLKELERİNİN İSLAMA BAKIŞ AÇILARI BELLİ,TÜRK MİLLETİNİN AB DEVLETLERİNE BAKIŞ AÇISIDA BELLİ!BUNU SİZLERDE BİLİYORSUNUZ.PEKİ NEDEN TÜRK HALKININ ÇOĞUNLUĞUNUN İSTEDİĞİ TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ KONUSUNDA BİR ADIM BİLE ATILAMADI!BİZ AB DEĞİL TÜRK-İSLAM BİRLİĞİNİN KURULMASINI İSTİYORUZ.
SAYGILARIMLA.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!

Konu Abdurrahman 58 tarafından (28.05.2008 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2008, 18:02   #2
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

başbakan ımf den dış borç alan ve dışarıya en yüksek faizi veren bunun yanısırada oğluna dünya bankasında katmerli maaşlı işbulurken seni beni dinlermi bilemem, damada iş bulup holdingin başına getirtip sonrada atv yi devletin iki kamu bankasından ve katar şeyhinden aldığı ulufe hisseyle damadın işini büyütüp hergü bas bas bağıracağı medyayı yaratmaya çalışacağından senle uğraşacak vakti yoktur heralde
serkan yaşın genç orta yaşa gelmeden saçları ağart dişleri dök, her an sokakta işsizlğin yakıcılığını kamçısını sırtında hissettiğinde neye sarılacağını bilebilecekmisin bilemem, sen yanlız değilsin senin gibi 10,000,000 genç var sokakta malesef yarnsız işsiz güçsüz hedefsiz eğitimsiz, elinde bir cep telefonu köşe başı bekliyor , kızlar evde desti izdivaç seyrediyor, yazık gençliğim yazık, eyvah atatürkün emanet ettiği türkiye cumhuriyetinin gençliği ne halde ibret alalım ibret
Alt 28.05.2008, 18:04   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

Kimlerle hangi islam ülkesiyle söz ettiğiniz islam birliği kurulsun istiyorsun varmı öyle bir altarnatif gecmişte ingilizlerle fransızlarla italyanlarla kısacası haclı ordularıyla bir olan bizi sırtımızdan vuran sözde islam ülkeleriylemi birlik kuralım bence bu ülkelerle asla birliktelik olmaz olamazda ha desenizki bağımsızlıklarını yen kazanan Türk devletleri Türkmenistan,Azerbeycan,Kazaki stan,Kırgızistan Özbekistan Kuzey kıbrıs ile birlik kuralım hay hay başım üstüne osmanlıyı arkasından vuran bu sözde devletlerle asla birlik felan kurulmaz
Alt 28.05.2008, 18:10   #4
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: --->: -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
başbakan ımf den dış borç alan ve dışarıya en yüksek faizi veren bunun yanısırada oğluna dünya bankasında katmerli maaşlı işbulurken seni beni dinlermi bilemem, damada iş bulup holdingin başına getirtip sonrada atv yi devletin iki kamu bankasından ve katar şeyhinden aldığı ulufe hisseyle damadın işini büyütüp hergü bas bas bağıracağı medyayı yaratmaya çalışacağından senle uğraşacak vakti yoktur heralde
serkan yaşın genç orta yaşa gelmeden saçları ağart dişleri dök, her an sokakta işsizlğin yakıcılığını kamçısını sırtında hissettiğinde neye sarılacağını bilebilecekmisin bilemem, sen yanlız değilsin senin gibi 10,000,000 genç var sokakta malesef yarnsız işsiz güçsüz hedefsiz eğitimsiz, elinde bir cep telefonu köşe başı bekliyor , kızlar evde desti izdivaç seyrediyor, yazık gençliğim yazık, eyvah atatürkün emanet ettiği türkiye cumhuriyetinin gençliği ne halde ibret alalım ibret
RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN NE DESTİ İZDİVAÇ İZLİYORUM,NEDE KÖŞE BAŞLARINDA ELİMDE TELEFON BEKLİYORUM!GELECEĞİMİ GARANTİ ALTINA ALMAK İÇİN DAHA YÜKSEK MEVKİİLERE GELMEK İÇİN OKUYORUM OKUYOR-UZ-
VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR HADİS-İ ŞERİFİNİ DESTUR EDİNİP İKTİDAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİMİ YAZMAYA ÇALIŞIYORUM.
GENÇLİĞE GENEL BİR ELEŞTRİ YAPMIŞSINIZ CÜMLENİN BAŞINA ÇANAKKALEYE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ ZİYARETE GİDERKEN 300 KİŞİDEN SADECE 30 TANE AYIK KALAN GERİSİNİN SARHOŞLUKTAN GÖZÜNÜ AÇAMAYACAK HALE GELEN -CHP-GENÇLİĞİ YAZSAYDINIZ DAHA İYİ OLURDU!!!

Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2008, 18:12   #5
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimlerle hangi islam ülkesiyle söz ettiğiniz islam birliği kurulsun istiyorsun varmı öyle bir altarnatif gecmişte ingilizlerle fransızlarla italyanlarla kısacası haclı ordularıyla bir olan bizi sırtımızdan vuran sözde islam ülkeleriylemi birlik kuralım bence bu ülkelerle asla birliktelik olmaz olamazda ha desenizki bağımsızlıklarını yen kazanan Türk devletleri Türkmenistan,Azerbeycan,Kazaki stan,Kırgızistan Özbekistan Kuzey kıbrıs ile birlik kuralım hay hay başım üstüne osmanlıyı arkasından vuran bu sözde devletlerle asla birlik felan kurulmaz
ÖZBEKİSTAN,KIRGIZİSTAN,PAKİSTA N,İRAN,K.KIBRIS,AFGANİSTAN BUNLARLAMI BİR BİRLİK KURMAK İSTERSİN YOKSA KURAN-I KERİMİ AYAKLAR ALTINA ALAN İSVİÇRE,İTALYA,İNGİLTERE DEVLETLERİ İLE Mİ?

Alt 28.05.2008, 18:16   #6
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

HAYIRLI AKŞAMLAR SERKAN SENİ KAYGILARINLA BAŞBAŞ ABIRAKIYORUM ALLAH AKP Yİ İSLAH ETSİN DİYECEĞİM O KADAR BOŞVER BU KADAR BORAZANCISI OLMA İSTERSEN 2 SENE SONRA FOYASI ORTAYA ÇIKINCA BAŞKA İSİMLE YAZMAK ZORUNDA KALMA İSTERSEN ARKADAŞIM BURADA OLACAĞIM 2 YIL, 5 YIL , ALLAH ÖMÜR VERİRSE 40 YIL DAHA BURADAYIM , İNŞALLAH SEN KEMALE ERDİĞİNDEDE BUNLARI TARTIŞIR KONUŞURUZ AKP NE GETİRMİŞ NE GÖTÜRMÜŞ HESABI BERABER YAPAR SAĞLAMASINI ALTUNTAŞ ABİMİZ YAPAR, DEFTERİDE RÜŞTÜ GARDAŞIM SAKLAR
Alt 28.05.2008, 18:16   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Benim sana sorduklarımı dönüp sen bana sorma yorumu iyi oku cevabını bulursun
Alt 28.05.2008, 18:45   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: -->: -BAŞBAKAN'A MESAJLAR-

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben gerçek şahidiyim.Abim Libya'da öğretmenlik yaptı 5-6 yıl. Anlatırdı. Gelip okula saldırdıkalrını taş attıklarını.Türkleri sevmiyoruz,defolun gibi laf atarak çok saldırlara maruz kaldıklarını hep anlatırdı.Geçmiştede böyle günümüzdede böyle bunlar.Araplara güvenmi olur.Onlarla ne birlik ne dirlik olur.Sonra böyle bir ayrışmaya hiç gerek yoktur. Hz. Peygamberimiz bile "Cömert gavur,cimri müslümandan yeğdir" demiş. Birde bu birlik ne için kurulacak.Kime karşı kurulacak.Dinler arası savaş içinmi,yoksa ortamı germek içinmi.Dinler arası hoşgörü geliştirecek yere daha çok gerginliğe yol açacak bir proje bence.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil