Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Katliama tepki gösterdiler - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.08.2013, 22:19   #21
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 735 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Katliama tepki gösterdiler

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın bekir bayraktar pusula 58 zi eleştirme
o bir kahramandır niye derseniz
tek başına sivaslılar sitesinin yarıdan fazla üyesini
bu tür küfürlü hakaret içern mesajlarla
bu siteden uzaklaştırmıştır onun her hakareti serbest
hiç bir yönetim silmez ama biz bir karşılık versek saniyesinde silinir
onun için dokunmayın kahramana mahsatları üzüm yemek deyil
bağcıyı dövmek
Bu sitede birine küfür yada hakaret içeren bir mesajımı çıkarın veya başka biri bulup burada yayınlasın ispat edin bu siteye son gelişim olsun. Sanırım siz beni birileriyle karıştırdınız nickime tekrar dikkatli bakın kimin küfürbaz kimin tehdit ederek bu siteye küstürüp uzaklaştırdığını da biliyoruz Sayın Ece son kararınız mı?
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2013, 13:11   #22
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3308 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu sitede birine küfür yada hakaret içeren bir mesajımı çıkarın veya başka biri bulup burada yayınlasın ispat edin bu siteye son gelişim olsun. Sanırım siz beni birileriyle karıştırdınız nickime tekrar dikkatli bakın kimin küfürbaz kimin tehdit ederek bu siteye küstürüp uzaklaştırdığını da biliyoruz Sayın Ece son kararınız mı?
sayın kaos
saın pusula 58
sayın 35 gürün 58
sayın kıbrıslı

bu dörtlünün siyasi görüşü dışında hiç kimseyi söz sahibi etmediniz
iynelediniz haşladınız ben dahil bir çok arkadaş gitti
gelmeyede hiç niyetimiz yok ama neye yalan söyleyim
iki sene önce çok güzel dostluklar arkadaşlıklar vardı
çok güzel zaman geçiyordu tanımadığımız insanlarla dostluk kurup arkadaş oluyorduk o günleri çok özlüyorum sayın pusula sizin gitmenize gerek yok sebepte yok biz gittik rahat olun
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2013, 14:20   #23
Pusula_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 735 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sayın kaos
saın pusula 58
sayın 35 gürün 58
sayın kıbrıslı

çok güzel zaman geçiyordu tanımadığımız insanlarla dostluk kurup arkadaş oluyorduk o günleri çok özlüyorum sayın pusula sizin gitmenize gerek yok sebepte yok biz gittik rahat olun
Sayın Osman Ece şimdiye kadar şahsi adıma ne hakeretime ne kötü davranışıma maaruz kaldınız? Ve ya bir başkası kimi iynelemişim? Fikirlerimizi görüşlerimizi yazmak suç mu? Burda diğer üyelerden gelen tehtit ler küfürler ortalıkta dolaşırken memnuniyet vericimiy di? Yapılan sataşmalara söz hakkı doğuyor cevap vermeyip sus pus mu kalalım, ne yapmalı sizce?
Zaten bu siteye gelen bu dört arkadaş arada gelip yorum mesaj yazıp çıkıyor, maden bu gelişimiz rahatsızlık veriyor sizlere, demek bu dört kişi yüzünden gelmiyorlar gelecek olanlar. O halde ben kendi adıma çekiliyorum diğer arkadaşlarda sanırım gereğini yapar. Buyurun site sizin artık dolup taşar inşallah bir daha da gelmem. Herkese selam ve saygılarımı sunuyorum hakkınızı helal ediniz...
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.08.2013, 14:21   #24
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sayın kaos
saın pusula 58
sayın 35 gürün 58
sayın kıbrıslı

Osman Bey sizden ricam;

Benim 4733 Mesajımdan bir tek kişiyi kırdığım, siteyi terk etmesine neden olduğum, düşüncelerine hakaret etttiğim, demokratik şekiller dışında söylemlerine eleştiriler getirdiğim bir tek evet evet bir tek yazımı gösterin ben bir daha bu siteye girmem...

Ben birebir dediğiniz şeyi yaşadım, farklı görüşten arkadaşlarımın da bana destek olduğu o dönemde ideolojime hakaret eden kişi gelip özür diledi sonra tekrar girmeye başladım siteye... İki görüştede insanlar var görüşlerini dile getirme konusunda biraz daha sivri dilli olabiliyor insanlar, aynı şekilde edilen hakaretler ile diğer tarafı incitip siteden uzaklaşmalara neden olanlarda var fakat sizin buradaki tavrınız direkt sol ya da Kemalist, ulusalcı ya da AKP muhalifi kimliği ile yazanlara karşıdır. Neden ölmüş insanların ardından atanlara, insanların kapılarına kadar gidip kaldırmaya çalışanlara, tehtidler savuranlara bir tepki göstermiyorsunuz? Sadece buradaki 4 isim mi problem? Bu aslında yukarıda yazdığınız güzel, kardeşlik sözlerinize uygun olmayan, öznel bakatığınız, objektif olmadığınızın göstergesidir...

Saygılarımla...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.08.2013, 14:48   #25
Pusula_58
Usta Yiğido

Alıntı:
sayın bekir bayraktar pusula 58 zi eleştirme
o bir kahramandır niye derseniz
tek başına sivaslılar sitesinin yarıdan fazla üyesini
bu tür küfürlü hakaret içern mesajlarla
bu siteden uzaklaştırmıştır onun her hakareti serbest
hiç bir yönetim silmez ama biz bir karşılık versek saniyesinde silinir
onun için dokunmayın kahramana mahsatları üzüm yemek deyil
bağcıyı dövmek

BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt?
Sen insanmısın yoksa nüsvettemi
Sen çok terbiyesiz ve insanı çileden çıkaran Ahlaksız provakatörün tekisin
Çok adice insana yakışmayan kelimeler kullanıyorsun
ALLAH seni bildiği gibi yapsın

Sayın Osman Ece bu şahısla benim bir alıp veremediğim bir şey yoktur, şahsına da yorumumda sataşma yada yazdığı yorumalada ilgilenme me rağmen, görüşümü belrittiğim bir konuya kopya yaparak yazdığı yazıya bakın ne güzel bir yaklaşım sizce de doğru değil mi? Siz de bu şahısa hak veriyor tastik edip ve yazdığı mesajı kopya yapıp onaylayıp yorum yapıyorsunuz. Sonra da biz kötü oluyor, iynelemler yapıyoruz oluyoruz. Sizede helal olsun.. Diyecek birşey yok size bu tip şahıslarla bol sohbetli günler diliyorum.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.08.2013, 20:19   #26
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3308 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir sivas aşığı olarak sizlere son çağrım gelin kim hangi görüşten olursa olsun
şimdiye kadar ne olmuşsa olsun tüm canlara sesleniyorum
gelin bu kırgınlıkları unutup yep yeni bir sayfa açıp
yine eski sevgi saygıya kardeşliğe dönelim
ne için sivaslı olduğumuz için ne için yiğidolar
olduğumuz için geleceğimize örnek olalım
hepinize sevgilerim,i sunuyorum kırdığım kimse varsa
özür dilerim
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.08.2013, 14:46   #27
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 688 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

NATO KAFA NATO MERMER !

Yılmaz ÖZDİL

ABD, İngiltere, Fransa ve İtalya’dan oluşan NATO koalisyonu, Libya’yı vurmuştu.

Demokrasi için müdahale ediyoruz ayaklarına yatılırken... Fransız hükümeti açık açık itiraf etmişti, “bu bir haçlı seferidir” demişti.
AKP derhal tezkere çıkarmış, altı savaş gemisi göndererek, NATO operasyonuna katılmıştı. Denizden ablukanın komutası, İtalya’daydı.
Emri altına girdiğimiz komuta gemisinin adı, Andrea Doria’ydı.
Yani... Papa’nın çağrısıyla Osmanlı’ya savaş açıp, Preveze’de Barbaros’a yenilen Haçlı donanmasının komutanı Andrea Doria’nın adını taşıyordu.

*

Dini bütün hükümetimiz, bütün sembolik değerleriyle haçlı seferi olduğu ilan edilen operasyonda, Andrea Doria’nın safındaydı.

*

Ya şimdi?

*

Aynı koalisyon, Suriye’yi vuracak.
Denizden saldırı için bölgede konuşlanan ilk savaş gemisi hangisi?
Hani, İngiltere Kraliçesi gelmişti de, işgal kuvvetleri gibi İstanbul Boğazı’na demirleyen zırhlının güvertesinde davet vermişti de, Türk sularında olmasına rağmen nezaketen bile olsa Türk bayrağı çektirmemişti de, Kraliçe tarafından şövalye ilan edilen bizim cumhurbaşkanı da yakasına şövalye madalyasını takıp koşmuştu ya...
İşte o gemi. HMS Illustrious.

*

Dindar cumhurbaşkanı ve dindar hükümet tarafından yönetilmek ne güzel di mi... Hadi hep beraber rabia işareti yapıp, tekbirrrr diye bağıralım.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.08.2013, 16:19   #28
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 764 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
NATO KAFA NATO MERMER !

Yılmaz ÖZDİL

Demokrasi için müdahale ediyoruz ayaklarına yatılırken... Fransız hükümeti açık açık itiraf etmişti, “bu bir haçlı seferidir” demişti.
AKP derhal tezkere çıkarmış, altı savaş gemisi göndererek, NATO operasyonuna katılmıştı. Denizden ablukanın komutası, İtalya’daydı.
Yani... Papa’nın çağrısıyla Osmanlı’ya savaş açıp, Preveze’de Barbaros’a yenilen Haçlı donanmasının komutanı Andrea Doria’nın adını taşıyordu.

*

Dini bütün hükümetimiz, bütün sembolik değerleriyle haçlı seferi olduğu ilan edilen operasyonda, Andrea Doria’nın safındaydı.

*

Ya şimdi?

*

Hani, İngiltere Kraliçesi gelmişti de, işgal kuvvetleri gibi İstanbul Boğazı’na demirleyen zırhlının güvertesinde davet vermişti de, Türk sularında olmasına rağmen nezaketen bile olsa Türk bayrağı çektirmemişti de, Kraliçe tarafından şövalye ilan edilen bizim cumhurbaşkanı da yakasına şövalye madalyasını takıp koşmuştu ya...

*

Dindar cumhurbaşkanı ve dindar hükümet tarafından yönetilmek ne güzel di mi... Hadi hep beraber rabia işareti yapıp, tekbirrrr diye bağıralım.
Yılmaz Özdil de kendini bir halt sanıyor
yazıyor çiziyor nerde ikilemlik var nerde bölücülük var o orda
ALLAH bildiği gibi yapsın gazeteci bozuntusunu....
Bu adamıda gağale alıpta yazısını burda paylaşanlarıda anlamakta zorluk çekiyorum
Alt 30.08.2013, 01:00   #29
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 00:03

Tecrübe Puanı: 555 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
NATO KAFA NATO MERMER !

Yılmaz ÖZDİL

*

*

Ya şimdi?

*

*

İşte bu da ne kadar iki yüzlü ne kadar dini siyasi çıkar ve emelleri için kullandıklarının açık bir ifadesi. Ama değerli yazarımızın da dediği gibi NATO KAFA NATO MERMER ! bu kafa bunları anlamaz anlamamazlıktan gelir anlayamaz!
Kalemine yüreğine sağlık değerli Yılmaz Özdil büyük yazarsın büyük bir içtenlikle ve merakla yazılarını takip ediyor okuyorum, kutluyorum sizi.
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.08.2013, 03:06   #30
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 688 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yılmaz Özdil de kendini bir halt sanıyor
yazıyor çiziyor nerde ikilemlik var nerde bölücülük var o orda
ALLAH bildiği gibi yapsın gazeteci bozuntusunu....
Bu adamıda gağale alıpta yazısını burda paylaşanlarıda anlamakta zorluk çekiyorum
Sayın Bayrak,

Nerde Bölücülük var Yılmaz Özdil Orada diyorsunuz.

Bugün Türkiyemizi kim bölmek istiyor ? Kim Kürdistan kurmak istiyor ?
Kim bunlarla gizli görüşmeler yapıp söz veriyor ? ve açılım adı altında milleti uyutuyor ?

ABD nin BOP projesinin eş başkanı olarak bu görevleri (Taşeronluğu)kim yerine getiriyor ?

Anlaştığımız konuları 15 eylüle kadar meclisten geçirin diyen pkk komutanı kimle anlaşmış kime diyor bu lafları ?

Bölücülük mü dediniz ?? )))

Ben ülkemi ve vatanımın bütünlüğünü savunuyorum ..

Bu nedenle yukarıdaki gelişmeleri tasvip etmiyorum

Ya Siz ??

Sevgi ve Saygılarımla
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)