Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.11.2008, 12:42   #11
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: İzmir Toplantısına Davet !

Ya abi naaptınız ya ben Sivas'a geldim siz İzmir'e gidiyorsunuz. Normalde İzmir'de yaşamama rağmen şu anda Sivas'ta olduğumdan katılamayacağım çok özür dilerim.

Saygılarımla

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 12:52   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ya abi naaptınız ya ben Sivas'a geldim siz İzmir'e gidiyorsunuz. Normalde İzmir'de yaşamama rağmen şu anda Sivas'ta olduğumdan katılamayacağım çok özür dilerim.

Saygılarımla
Özellikle senin bu toplantıya gideceğini umuyordum. Demek Sivas'tasın neyse artık bir dahakine diyelim.
Alt 25.11.2008, 17:52   #13
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Türkiye'de ve Dünya da büyük potansiyele sahip olduğu halde bu büyük gücü bir türlü kullanamayan Sivas ve Sivaslıların bir araya geldiği en geniş platform olan Sivasspor.Com ve Sivaslilar.Net sitelerimizde ki yeni yönetim anlayışına paralel olarak Bölge temsilcileri belirlenmiş ve ilkini İstanbul da düzenlediğimiz İstişare Toplantıları ile fikir birliğine, güç birliğine ve en önemli ortak paydamız olan Sivas'ta buluşma hedefine sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Ege'nin incisi İzmir'deki Sivaslı potansiyeline inanarak ikinci toplantımızı İzmirde yapmaya karar verdik. İzmir Temsilcimiz Yalçın ağbinin ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz İzmir İstişare Toplantısında güzel fikirlerin çıkacağına, ileriye dönük hedeflerin belirleneceğine ve en önemlisi bir araya gelemezler, ortak hedeflerde birleşemezler zannedilen Sivaslıların birlik ve beraberliğine katkı sağlayacağımıza inanıyorum .

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 20:02   #14
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Özellikle senin bu toplantıya gideceğini umuyordum. Demek Sivas'tasın neyse artık bir dahakine diyelim.
napalım abi berat öyle bir anlattıki son yatırımları yerinde göreyim istedim
belki kesin dönüş yapma ihtimalim var çok yanlız bırakıyoruz memleketi bizim gibi okumuş aydın insanların dönüp sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum, geldim bir iki hafta kalıcam sonra izmirdeki evi kapatıp dönücem büyük ihtimal abicim, senide bekleriz sivas'ı eski sivas yapabiliriz

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 20:09   #15
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:

Saygılarımla
Bayrama kadar Sivas'taysanız Sivas ekibimizle tanışmanızı isterim. Özellikle rallim58, Bekir Bayrak, Furkan, Yiğiter, Jakobien ve besyocu ve ismini unuttuğum diğer arkadaşlarla tanışıp fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Biz görevimizi yaptık İzmir de toplantı düzenledik artık sizde İstanbul da bizi ziyaret ederseniz seviniriz.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2008, 00:30   #16
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
Ertugrul Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bayrama kadar Sivas'taysanız Sivas ekibimizle tanışmanızı isterim. Özellikle rallim58, Bekir Bayrak, Furkan, Yiğiter, Jakobien ve besyocu ve ismini unuttuğum diğer arkadaşlarla tanışıp fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Biz görevimizi yaptık İzmir de toplantı düzenledik artık sizde İstanbul da bizi ziyaret ederseniz seviniriz.
Tabiiki görüşürüm, eskiden sivasspor.com'da tanıştığım beraber deplasmana gittiğim çok insan vardı şimdi göremiyorum onları ama söylediğiniz arkadaşlarla görüşmekten mutluluk duyarım.

Alt 26.11.2008, 08:43   #17
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2013 00:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Tabiiki görüşürüm, eskiden sivasspor.com'da tanıştığım beraber deplasmana gittiğim çok insan vardı şimdi göremiyorum onları ama söylediğiniz arkadaşlarla görüşmekten mutluluk duyarım.
Burak olmadı ortak bir nokta ayarlayım seninde olduğun bir toplantı yapalım

Tarih belli değil ama bir sonraki durağımızda Ankara olacak inşallah, artık seni oraya bekleriz

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2008, 02:27   #18
Kibrisli
Usta Yiğido

Teşekkür ederim Günay'cım Şansa bak ki şu an Ankara'dayım Toplantılarım var Pazartesi Sivas'a döneceğim, hadi yetiştirelim bir toplantı İstanbul'a felan sık geliyorum aslında gelmeden bir mesaj atarım haberleşiriz toplantı olmasada bir kaç demlik çay içer sohbet ederiz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil