Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

YILDIZELI-Davulalan - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Yıldızeli
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Yıldızeli Yıldızeli İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.05.2007, 11:04   #1
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart YILDIZELI-Davulalan

Sivas iline ? km, Yıldızeli ilçesine 32 km uzaklıktadır.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamaktadır. Köyün hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. Ptt şubesi yoktur ancak ptt acentesi vardır. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.07.2007, 15:10   #2
inci
Yeni Yiğido
NO AVATAR

inci Şuan inci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.07.2007 01:31

Tecrübe Puanı: 0 inci Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: YILDIZELI-Davulalan

öncelikle güzel bir site oldugundan emegi gecen bütün arkadaslara tesekür ediyorum..Suan yokarda yaztanitdiginiz köy benim köyüm sizinde yazmis oldugunuz gibi gercekden ne yolu ne salikocagi sadece bir okulu var birde kendi emeklerine yapilmis bir cem evi var bu da demekdirki benim köyüm (ALEVI KÖY)bunun icin bütün basa gelenler alevi köyü oldugu icin hic bir sey yapmiyorlar biz alevisi sünlüsü kürdü hep bu güne kadar kardesce yasadik bu güne kadarda hic köylerimizin arasina sorunumuz olmamisdir bizim alt bütün sünü köylerin yolari yapili asvaltli sadece (alevi) köylerinin yolari yapili deyil ve hic bir yardim da alamiyorlar bunun icinde bütün sivas ve sivaslilar olark bu gibi cirkin ayrimciliklari ortadan kaldiralim ve kardesce yasiyalim saygilarimla inci
inci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı inci'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.07.2007, 23:57   #3
akay0658
Yeni Yiğido
NO AVATAR

akay0658 Şuan akay0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.07.2007 23:57

Tecrübe Puanı: 0 akay0658 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İNCİ MİSİN NESİN SENİ TANIMIYORUM AMA BEN GERÇEKTEN DAVULALANLIYIM.
KÖYÜMÜZDE OKULUMUZ VAR AMA CEM EVİMİZ YOK. TAMAM ALEVİ KÖYÜYÜZ AMA AYRIMCILIIK FALAN YOK HERKESLE KARDEŞİZ. NERENDEN UYDURUPTA YAZDIN BUNLARI BİLMİYORUM. AMA KENDİ İŞİNE BAK DAVULALANIN İNSANLARI FAZLA SİNİRLİDİR
BİR GECE ANSIZIN GELİRLER RUHUN DUYMAZ....
akay0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı akay0658'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2007, 01:16   #4
inci
Yeni Yiğido
NO AVATAR

inci Şuan inci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.07.2007 01:31

Tecrübe Puanı: 0 inci Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayin akay arkadas bende seni tanimiyorum kimlerdensin yazda bir biliyim .Ve birde ben ayrimcilik yapmadim gercekler böyle bir bak hangi alevi köylerinin yolu asfalt banada bir iki tane örnek yaz ben yazdim,mi alevi sünü yada kürtler kavagali yada gecinemiyorlar felan iyi bir tekrar oku anlarsin saten ayrimcilik yapanida sevmem.birde nereye gelecek sen gel kimi korkutuyorsun söylede ben geliyim ben sadece kimseyi kast etmedim bastakileri kast etdim gercekde budur...saygilar inci
inci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar inci'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2007, 01:41   #5
YaReN
Yeni Yiğido

YaReN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YaReN Şuan YaReN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.12.2010 19:38

Tecrübe Puanı: 0 YaReN Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
inci Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayin akay arkadas bende seni tanimiyorum kimlerdensin yazda bir biliyim .Ve birde ben ayrimcilik yapmadim gercekler böyle bir bak hangi alevi köylerinin yolu asfalt banada bir iki tane örnek yaz ben yazdim,mi alevi sünü yada kürtler kavagali yada gecinemiyorlar felan iyi bir tekrar oku anlarsin saten ayrimcilik yapanida sevmem.birde nereye gelecek sen gel kimi korkutuyorsun söylede ben geliyim ben sadece kimseyi kast etmedim bastakileri kast etdim gercekde budur...saygilar inci
ya kusura bakmayın ama yazdıklarınız çok saçma bende sünni bir köydenim ve bizim köyünde asfaltlı değil ayrılcılık falan yok sana öyle geliyor.nerden çıkarıyosunuz böyle şeyleri ya akay kardeşimizde çok doğru söylemiş hepimiz kardeşiz.
YaReN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı YaReN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2010, 15:02   #6
ugur0658
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ugur0658 Şuan ugur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.10.2010 15:27

Tecrübe Puanı: 0 ugur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YILDIZELI-Davulalan

merak etme bu köyün camisiz son günleri..ben yaptıracam diyanette çok üst kademede arkadaşlarım var..yakındır ezan sesi ile inlemesi köyün..
ugur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ugur0658'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2010, 17:55   #7
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ben kimseden alinti yapma

benkimseden alinti yapmayacigim ben sandal koyundenim davillani biliyorum sakin kendi halinde sakin ve guzel bir koy koyumuzun etrafinda birkactane alevi koyu var bu gune kadar herhangi bir sorun yasamadik hep guzel iliskiler icinde olduk ben devletin bu konda ayrimcilik yaptigina inanmiyorum bazi sıkıntılar var bu sadece alevi veya sunni olduklari icin degil ya koyleri yoneten muhtarin beceriksizligi yada kaynak yetersizligi sandalkoyunden davullan koyune selamlar

Konu Salim58 tarafından (28.03.2010 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2010, 18:16   #8
ömer yalcin
Yasaklı
NO AVATAR

ömer yalcin Şuan ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2010 18:13

Tecrübe Puanı: 0 ömer yalcin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence her köy kendileri bir seyler yapmali diye düsünüyorum ,devletten beklerseniz isiniz zor,bekle babam bekle. önerim dernek kursunlar herkes bir sekilde yardim etsin. bu alevi veya sünni köyle alakasi olmayan seyler.
ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ömer yalcin'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil