Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Yeniçubuk Belediyesi (GEMEREK)
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.11.2008, 02:38   #1
Vatanist
Yeni Yiğido

Vatanist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vatanist Şuan Vatanist isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 14:57

Tecrübe Puanı: 0 Vatanist FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yeniçubuk Tanıtım Video'su

Selamun Aleyküm

Yeniçubuk Belediyesi'nin Tanıtım Video'su. Güzel Bir Anlatım Olmuş Belediye Başkanımız Güzel Anlatmış Ho Onunla Fikir Ayrılığımız Var Ama olsun nişanımda da benim Yüzüğümü o takmıştı herneyse konuyu uzatmayayım ben eniyisi.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 26.11.2008, 03:11   #2
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1032 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yeniçubuk Tanıtım Video'su

ve aleykum selam
aramiza hosgeldin kardesim
güzel paylasimlarin icin tskler

bu sene kisaca bir yenicubuk'a ugramisdim
aslinda bir kac uzakdan akrabalari ziyaret edecektik
vakit kisitli oldugu icin gidemedik
Yenicubuk cok modernlesmis, hatta kendine ait bir sehir denilecek bir türden olmus.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2008, 14:26   #3
Vatanist
Yeni Yiğido

Vatanist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vatanist Şuan Vatanist isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 14:57

Tecrübe Puanı: 0 Vatanist FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sözlerinize katılıyorum gelişmeye de devam ediyor ilçemis çok sönük kaldı yeniçubuk yanında

Esnafı baya bir pasif kalıyor gemereğin yeni çubukta anlatılır gibi değil zaten enbüyük özelliği pazarı sanki orası han kervanlar geliyor geçiyor

ve Yeniçubuk Kasabamız çok güzel yerlere geliyor
Alt 02.05.2009, 05:56   #4
Sivaslisandy-58
Usta Yiğido

Sivaslisandy-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivaslisandy-58 Şuan Sivaslisandy-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.04.2011 23:11

Tecrübe Puanı: 1409 Sivaslisandy-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet bende duydum bayagi gelismis hatta birllesip birlesmemesini tartisiyoruz bayagidan beri ins.hayirlisi ne ise olsun!sunuda demek isterim kasaba olarak yolumuza tas koymasin ilcemiz kazancli cikarlar hersey bizde
Sivaslisandy-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil