Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.12.2010, 18:42   #11
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 18 Yaşındaki Oğlunu Yaraladı

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Allah rahmet eylesin.Bu baba bu vicdan azabına nasıl dayanacak acaba..
hangi vijdandan bahsediyosunuz salim bey kardeşim vijdanı olan bu vahşeti yaparmı hiç alkolmüş külahıma anlatsınlar e kadar alkol alınırsa alınsın evladına kıyacak kadar zom olmaz imkansız bişiy ben inanmıyorum alkolün etkisymişse diğer oğlunu neden sağ bırakmış onu vurunca dura diğerinide vursaydı yalan alkol bahaneinşallah çıkmak nasiip olmaz orada geberir.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2010, 22:40   #12
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 23:57

Tecrübe Puanı: 700 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 18 Yaşındaki Oğlunu Yaraladı

Silah silah silah.....
Yeter artık, artık bu konuda gerekli kanunları çıkararak silahların azalması için çalışmalar yapılsın.
Yeteri kadar insanlar ölmedimi?
Yeteri kadar ocaklar sönmedimi?
Yeteri kadar çocuklar ölmedimi?
Yeteri kadar silahlarla barbarlık yapılmadımı?
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil