Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

BBP'den "İdam" Kampanyası - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.04.2011, 20:17   #61
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 580 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BBP'den "İdam" Kampanyası

ben maksadımı aştığımı düşünmüyorum goramaz hanım. ne yazdığımı gayet iyi biliyorum bana sürekli katillere acıyorsun diyip duruyorsun sen aşmıyorsun da benmi aşıyorum. burada kimin kime acıdığınıda ortaya çıkarmıyoruz... senin bu yazdığın Kuranı kerimde var mı? ben şunu bilir şunu söylerim Allahın verdiği canı Allah alır.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2011, 22:47   #62
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 21:28

Tecrübe Puanı: 528 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu konuda insanlar fikir beyan etmiş.saygı duymak lazım ancak 13 yaşındaki bir sabiyi kaçırıp ,tecavüz edip sonrada bogarak öldüren bir yaratık hangi mantıkla savunulur kim nasıl savunabilir yada canını bagışlıyalım demenin mantıgı nerdedir anlamak için illa o çocugun başına gelenler allah korusun bizim başımızada gelmesimi gerekir,anlamak mümkün degil. asacaksın kardeşim bunları başka kurtarmaz duman bey neyini affedeceksin bunların yarın senin yakınına böyle bişey olursa sen affet onu.ben asla affetmem hemen asılmalı.belki yazılarının hepsini okumaya gerek bile görmedim boş tartışma olarak degerlendirdim ama bu tür adi işleri yapanlar saniye yaşatılmamalı hemen gebertilmeliki ülkeye huzur gelsin.amerika hemen elektirikle gebertiyor bunları biz neyin tartışmasını yapıyoruz hala.adam affedilir ama bunlar degil adam namusunu temizler affedebilirsin adam mecbur kalır suç işler affedersin bunu nasıl affedeceksinasla olmaz yüz kızartıcı suç işliyen derhal asılmalı yada elektirikle imha edilmeli ibret olsunki bi daha kimse cesaret ediyormu bakalım...
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2011, 23:14   #63
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sizin dediğiniz ceza sistemi yürürlükte . Suçun işlenmesine engel oluyor mu ? Olmuyor .
İdam cezası varken de engel olmuyor du. Diyeceksiniz ki "en azından bu kadar çok değildi" hayır efendim onunla alakası yok. O zaman insanlar dine daha bağlıydı neyin ne olduğunu daha çok iyi biliyorlardı. Şimdi sanki aramızda şeytan var milletin kulağına fısıldıyor...

Laedri şöyle mi yapalım diyorsun? Cinayet işleyeni öldürelim. Hırsızlık yapanın ellerini keselim. Tacavüz edenin .. keselim. Birini karnından bıçaklayanı biz de onun karnından bıçaklayalım? Kısasa kısas yapıyoruz işte.
Alt 03.04.2011, 23:21   #64
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu konuda insanlar fikir beyan etmiş.saygı duymak lazım ancak 13 yaşındaki bir sabiyi kaçırıp ,tecavüz edip sonrada bogarak öldüren bir yaratık hangi mantıkla savunulur kim nasıl savunabilir yada canını bagışlıyalım demenin mantıgı nerdedir anlamak için illa o çocugun başına gelenler allah korusun bizim başımızada gelmesimi gerekir,anlamak mümkün degil. asacaksın kardeşim bunları başka kurtarmaz duman bey neyini affedeceksin bunların yarın senin yakınına böyle bişey olursa sen affet onu.ben asla affetmem hemen asılmalı.belki yazılarının hepsini okumaya gerek bile görmedim boş tartışma olarak degerlendirdim.
O zaman siz de saygı duyun, bir de diyorsunuz ki "hepsini okumadım boş tartışmalar" diyorsun. Hani nerde burda saygı.

Evet benim başıma gelse ben canını bağışlarım. Hapiste çürümesini beklerim.

Ha bir de diyorsunuz ki, sadece yüz kızartıcı suçları işleyenler idam edilsin. Yok öyle şey kaçmak. Burda sizin mantıgınız ne? Siz sırf tevacüz olayı için idam gelsin diyorsunuz. Olur mu öyle şey. Kısas bu kadar basit birşey mi.
Alt 04.04.2011, 07:10   #65
Glock23
Usta Yiğido

Glock23 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Glock23 Şuan Glock23 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2013 08:20

Tecrübe Puanı: 730 Glock23 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Goramaz bacim,
Aynen sizin gibi dusunuyorum, ceza suca gore verilmeli.
Sivas daki tecavuz edilip ve oldurelen sucsuz ve gunahsiz yavrunun hayatina karsi odenen bedelde ayni olmali. Boyle kisilerin nefes almalari en buyuk adaletsizliktir, hem hayatini kaybeden hemde geride kalip ta o aciyla her gun yasamak zorunda birakilanlar icin..................
Alt 04.04.2011, 10:01   #66
erhan 58
Usta Yiğido

erhan 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erhan 58 Şuan erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.03.2012 08:51

Tecrübe Puanı: 791 erhan 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar bu canileri veya hastalari asinca elimize ne gececek bizim onlardan ne farkimiz kalacak benim düsüncem idam degil bir ömür müebbet olmali af cikmamali zaten öbür dünyalari malum allah hesablarini soracaktir onlari öldürürsek bu dünyadan kurtulurlar
birakalim gün isigina hasret sürünerek can versinler... onlari asinca ölenlerimiz gerimi gelecek öyle kolay degl dört duvar arasinda bir ömür gecirmek idam yerine müebbet getirilsin...
erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı erhan 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2011, 11:31   #67
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

önce deniz feneri hırsızları, sonra tüm darbeciler, sonra çorum sivas maraş katliamı sanıkları asılmalı bence acilen getirilmeli idam , hüseyin üzmezden başlanmalı önce, sonra 2 karılı kim varsa , vergi vermeden jeeple gezen , ihale üstüne ihale alıp tek kuruş vergi vermeyen asılmalı önce, ülkede yüzbinlerce işşiz öğretmen gezerken dışardan 40 bin ingilizce öğretmen getireceğim diyen bu ulıusun düşmanları asılmalı, telekomu satanlar asılmalı, bankaları hortumlayanlar asılmalı, kendisi umrede hacdayken mecliste olmadığı halde adına imzalı kağıtlarla oy atan namuzsuz ahlaksız milletvekilleri asılmalı, arkadaşlar varsa ekleyin daha çok ahlaksız namuzsuz şrfsiz var devam edelim listeyi tamamlayıp biran önce meclise dilekçeyi verelim vatandaşlar olarak hakkımız kanun teklifinde bulunmak
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2011, 11:36   #68
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 580 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abircan kesinlikle katılıyorum sana.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2011, 15:03   #69
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 687 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
önce deniz feneri hırsızları, sonra tüm darbeciler, sonra çorum sivas maraş katliamı sanıkları asılmalı bence acilen getirilmeli idam , hüseyin üzmezden başlanmalı önce, sonra 2 karılı kim varsa , vergi vermeden jeeple gezen , ihale üstüne ihale alıp tek kuruş vergi vermeyen asılmalı önce, ülkede yüzbinlerce işşiz öğretmen gezerken dışardan 40 bin ingilizce öğretmen getireceğim diyen bu ulıusun düşmanları asılmalı, telekomu satanlar asılmalı, bankaları hortumlayanlar asılmalı, kendisi umrede hacdayken mecliste olmadığı halde adına imzalı kağıtlarla oy atan namuzsuz ahlaksız milletvekilleri asılmalı, arkadaşlar varsa ekleyin daha çok ahlaksız namuzsuz şrfsiz var devam edelim listeyi tamamlayıp biran önce meclise dilekçeyi verelim vatandaşlar olarak hakkımız kanun teklifinde bulunmak
Küçük bi eksiklik var ekleyeyim kendini unutmuşsun abircan..
Alt 04.04.2011, 15:04   #70
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 687 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
abircan kesinlikle katılıyorum sana.
Katılmanmı hiç tabiki katılacaksın kafa yapılarınız aynı.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)