Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Hasta nasıl güvenli taşınır? - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.01.2010, 18:44   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Hasta nasıl güvenli taşınır?

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi personeline, güvenli hasta taşıma teknikleri konusunda eğitim verildiği bildirildi.

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Köylüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, hastanelerine müracaat eden hastaların ve yaralıların sedyeye alınması ve taşınması sırasında ikinci travmaları önlemek amacıyla, hasta ve yaralı taşıma işinde görevli personele ve temizlik personeline yönelik eğitim faaliyeti gerçekleştirdiklerini belirtti. Hastanelerinin kalite yönetim biriminin organizesinde gerçekleştirilen ''Güvenli Hasta Taşıma Teknikleri Eğitim'' programı kapsamında, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünün deneyimli ekiplerince personele eğitim verildiğini ifade eden Köylüoğlu, görevli personelin gruplar halinde hasta taşıma teknikleri konusunda eğitildiğini kaydetti.Köylüoğlu, 20 Ocak'ta başlayan eğitim seminerinin 11 Şubata kadar devam edeceğini bildirdi.

Bizim Sivas Gazetesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2010, 23:12   #2
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Hasta nasıl güvenli taşınır?

Hasta nakli önemli bir konu. Bazen tv de izliyoruz hastayı cuval taşır gibi taşıyorlar. Personelin bu konuda eğitilemsi güzel bir uygulama olmuş.
Alt 21.01.2010, 23:52   #3
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

biraz geç oldu ama temiz oldu derler ya hani biraz değilde bayaa bir geç uygulama şimdiye kadar öğretmeleri gerekirdi neyse buda bi gelişme diyelim paylaşım için teşekkürler
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2010, 12:14   #4
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Toplumumuzun en büyük hatasıda bilinçsiz bilgileri edinmek .Biraz daha bu konularda bilgiler yer edinirsek ne zaman ne yapıcağımızı biliriz.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)