Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > Futbolcular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Futbolcular Sivasspor Futbolcularının Performansları Ve Diğer Mevzuları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.07.2008, 17:29   #1
burakörnek
Yeni Yiğido

burakörnek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burakörnek Şuan burakörnek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2012 18:18

Tecrübe Puanı: 583 burakörnek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart FABİO BİLİCA

Fábio Alves da Silva Bilica

Tam adı: Fábio Alves da Silva Bilica
Doğum tarihi: 14 Ocak 1979 (1979-01-14) (29 yaşında)
Doğum yeri: Brezilya Campina Grande Brezilya
Boyu: 1,87 m
Kilosu: 80 kg
Mevkii: Defans (Stoper)
Kulüp Bilgileri
Bulunduğu kulüp:
Sivasspor
Numarası: 3

Fábio Alves da Silva Bilica (d. 4 Ocak, 1979 Campina Grande)
, defans (Stoper) mevkiinde görev alan Brezilyalı futbolcu.
Konu başlıkları

Futbol Kariyeri

su, 2008 - 2009 sezonundan itibaren Sivasspor'da oynamaktadır. Sivasspor'a, Romanya'nın CFR Cluj takımından gelmiş ve 2007 - 2008 sezonu Romanya'nın en iyi stoperi seçilmiştir. Bilica, daha önce Fransa'nın İstres, İtalya'nın Venecia, Brescia, Palermo ve Ancona takımlarının yanı sıra Almanya'nın Köln takımında da forma giymiştir.

Milli Takım Kariyeri

16 kez milli formayı giymiştir. 2000 Olimpiyat Oyunlarında, Fábio Bilica, Liverpool'lu Fábio Aurélio, Milan'lı Ronaldinho, Fenerbahçe'li Alex ve Bayern Münih'li Lúcio ile beraber forma giymiştir.

Konu EyüphanAydın tarafından (10.01.2009 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Konumuz güncellenmiştir.
burakörnek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)