Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Tek bir özelleştirmede imzam yok - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.04.2011, 02:10   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Tek bir özelleştirmede imzam yok

Sivas Bağımsız Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener, hükümette olduğu dönemde iktidarın yaptığı hiç biz özelleştirmede imzası olmadığını belirterek, "Yapmış
olduğumuz kavganın özünde bu vardır" dedi.

Sivas Bağımsız Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener, seçim gezileri kapsamında Galericiler Sitesini ziyaret etti. Galerici esnafıyla sohbet eden Şener, bol bol şikâyet dinledi. Galericiler Sitesi Başkan Yardımcısı Şaban Şahin, “Sivas’ın 300 bin nüfus yaşıyor. Bugün pazarda bir araba bile satılmadı. Sermayesi büyük olanlar çocuklarımızı asgari ücretle köle gibi kullanıyorlar. Bu Sivas mutlu değil. Sizden ricamız sesimizi gür çıkarın. Özelleştirme dediler Çedaş özelleşince Galericiler sitesindeki lambalar yanmıyor. Dükkânlarımızda milyonluk arabalarımız var, lambalar yanmıyor. Devlet bizim güvenliğimizi sağlamak zorunda. Köylüyü gariban vatandaşı uyandırın. Sizden rica ediyorum, yanındayız yolunuz açık olsun” dedi.
Sivas Bağımsız Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener ise hükümette başbakan yardımcısı olarak görev yaptığını anımsatarak, “Biliyorsunuz bu hükümette ben başbakan yardımcısı olarak görev aldım. Herkesin bilmesini isterim ki bu iktidarın yapmış olduğu tek bir yabancılaştırmada, tek bir özelleştirmede benim imzam yoktur. Yapmış olduğumuz kavganın özünde bu vardır. Memleketin satılmasına, memleketin özelleştirme adı altında ekonomisinin kan kaybetmesine her zaman karşı çıktım ve haykırdım. Şimdi geldiğimiz noktada görüyoruz ki yapılan pek çok özelleştirme Sivas’a zarar vermiştir. Yapılan yabancılaştırma Türkiye’ye zarar vermiştir” dedi. Galataport’un özelleştirilme ise ilgili açıklamada yapan Şener, “Galata Bölgesini İsrailli Öfer Firmasına hemen hemen bedava denecek bir fiyata veriyordu. Galata Bölgesinin bedelini 29 yıl sonra ödemeye başlayacağı bir plan içerisinde teslim ediyorlardı. Orda ikinci bir Ceneviz kolonisine ihtiyaç yoktur dediğimiz için problem çıktı. Aradan geçen 500 yıl sonra bugün oraya bir İsrail kolonisinin kurulmasına karşı çıktım. Mücadele ettim. Benim siyasi hayatım herkesin gözünün önünde. Bundan sonrada ilkeler bazında bu memleketin onurunu savunmak için bu memleketin satılmasına karşı çıkmak için, bu memlekette yolsuzluklarla mücadele etmek için ve Sivas’ın menfaatlerini gerçekleştirmek için Siyasette var olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Gazete Izci
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.04.2011, 19:44   #2
ottomanmurat
Yiğido

ottomanmurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ottomanmurat Şuan ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2015 14:37

Tecrübe Puanı: 697 ottomanmurat isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Tek bir özelleştirmede imzam yok

Boşerin Bu Boş Adamı Bundan Bir Cacık Olmaz insanları Yari Yolda Birakıp Sonrasında Arkasından Atıp Tutan Birine Ne Kadar Güvenilir ..
ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ottomanmurat'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.04.2011, 11:05   #3
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Tek bir özelleştirmede imzam yok

Tamamen akp yıkma projesi içerisinde bulunuyor...sivasa bakanlıgında ne katkısı olmuşki vekilliğinde katkısı olsun...kendi genel baskan yardımcısı partısınden istifa ederek chp den aday oluyor bu ne çelişkidir....

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)