Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Sivas ile İlgili Fotoğraf Paylaşımı
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas ile İlgili Fotoğraf Paylaşımı Sivas ile İlgili Fotoğraflar Paylaşımı, sizlerde paylaşın.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.03.2009, 16:38   #1
oguzhan1975
Yeni Yiğido
NO AVATAR

oguzhan1975 Şuan oguzhan1975 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.04.2009 23:50

Tecrübe Puanı: 0 oguzhan1975 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart sivaslilardan yardim-lutfen

oncelikle herkesin basisagolsun.cok cok uzulduk.
bir ricam var.suan yurtdisinda oturuyorum.1985 yillarinda sivas da yahyabey mahallesinde oturduk.4 eylul ilkokulunda ve selcuk ortaokulunda okudum.oralari cok merak ediyorum.mahallemizi ozellikle cok merak ediyorum.yahyabey mah. 7. sok. no:20 de oturduk.evsahibinin oglu arkadasim olurdu.adi fuat aksoy.oralarin fotografini gormek istiyorum.cok cok rica ediyorum.ne olur fotograflarini cekip bana gosterebilirmisiniz?mail adresim de var. geceninmavisi@live.nl cok istiyorum.fotografini cekenlere cok cok dua ederim.insallah cekersiniz.simdiden cok tesekkur ederim.bekliyorum.hoscakalin.
oguzhan1975 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2009, 17:07   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: sivaslilardan yardim-lutfen

Alıntı:
oguzhan1975 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
oncelikle herkesin basisagolsun.cok cok uzulduk.
bir ricam var.suan yurtdisinda oturuyorum.1985 yillarinda sivas da yahyabey mahallesinde oturduk.4 eylul ilkokulunda ve selcuk ortaokulunda okudum.oralari cok merak ediyorum.mahallemizi ozellikle cok merak ediyorum.yahyabey mah. 7. sok. no:20 de oturduk.evsahibinin oglu arkadasim olurdu.adi fuat aksoy.oralarin fotografini gormek istiyorum.cok cok rica ediyorum.ne olur fotograflarini cekip bana gosterebilirmisiniz?mail adresim de var. geceninmavisi@live.nl cok istiyorum.fotografini cekenlere cok cok dua ederim.insallah cekersiniz.simdiden cok tesekkur ederim.bekliyorum.hoscakalin.
Kardeşimizin hasretini dindirecek birileri mutlaka bizim sitede vardır sevaba yetersiniz Sivasta yaşan kardeşimizden bende rica ediyorum bu küçüçük ricasını yerine getirelim
Alt 30.03.2009, 22:41   #3
oguzhan1975
Yeni Yiğido
NO AVATAR

oguzhan1975 Şuan oguzhan1975 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.04.2009 23:50

Tecrübe Puanı: 0 oguzhan1975 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cok sagol.insallah biri yardim eder bana.
oguzhan1975 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2011, 16:13   #4
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vallahi mesajını yeni gördüm. Daha birkaç hafta önce oralardaydım..
Keşke önceden görseydim..
Tekrar gitme imkanım olursa söz veriyorum ben hallederim senin isteğini..
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil