Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Atatürk ve Sivas
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Atatürk ve Sivas Atattürk ve Sivas

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.11.2008, 17:29   #41
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Rahmetle Anıyoruz!

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!
" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Alt 10.11.2008, 18:00   #42
Divriği_Mursal
Yiğido

Divriği_Mursal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Divriği_Mursal Şuan Divriği_Mursal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2009 08:41

Tecrübe Puanı: 580 Divriği_Mursal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rahmetle Anıyoruz!

Büyük komutan,ulu önder seni saygıyla anıyoruz...
Divriği_Mursal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 23:44   #43
Engin58
Yasaklı
NO AVATAR

Engin58 Şuan Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2010 11:34

Tecrübe Puanı: 0 Engin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISI

DEGERLI TÜRK BÜYÜGÜMÜZ TÜRKIYE CUMHURIYETININ KURUCUSU ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜMÜZÜ RAHMET ILE ANIYORUZ RUHU SAD OLSUN NUR ICINDE YATSIN SAYGILARIMLA [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 23:50   #44
Engin58
Yasaklı
NO AVATAR

Engin58 Şuan Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2010 11:34

Tecrübe Puanı: 0 Engin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISI

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)