Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Eglence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.03.2008, 12:47   #1
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 15:15

Tecrübe Puanı: 738 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI
Idee tipik türk kızı özellikleriii....

1-Tipik türk kızı 1.90 boyunda, manken fiziğinde yakışıklı, kariyeri ve iyi bir eğitimi olan zengin genç erkeklerle evlenmek istediğini söyler. Bu yüzden belli bir yaşa kadar kimseyi beğenmez.
Fakat sonunda Şifo Mehmet boyunda, tipsiz, eğitimsiz, beş kuruşsuz tiplerle evlenirler. İşin ilginç yanı, mutlu olduklarını söylerler. Aradan geçen bir kaç yıl sonra çocuk olur ve geçim derdi başlar. Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar.

2-Tipik türk kızı kendini kaf dağının ardında görür. Hepsi kendini Cindy Crawford sanar ve bu havayla sokaklarda dolaşırlar. Her erkeğin onun için deli olduğuna ve ne derse yaptıracağına inanırlar. Onları bu ruh haline sokanlar da zavallı amele türk erkeğidir. Halbuki bir kıza onu önemsemediğinizi hissettirirseniz bu her zaman lehinize işler.

3-Tipik türk kızı malesef aptaldır. Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor, ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. Söyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten.
Buna mukabil türk erkeğini aptal olmakla ve kadınları seks aracı olarak görmekle suçlarlar. Onlara göre erkekler kadınların beynini keşfetmeli. Ulan ne varda neyi keşfedecek erkekler? Cristof Colomb olsa keşfedemez iddia ediyorum.

4-Genel kültürü zehir gibi olan istisna kızlar vardır. Fakat bunlar da ya çirkindir, ya ruh hastasıdır. Kendi içinde sorunlarını aşamamış sürekli dışarıyı suçlayan tiplerdir.
Ben şu ana kadar Einstein ayarında bir kadın duymadım hiç. Hele ki çevremde ” Şu kadın ne akıllı ama” türünden bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. Duyduklarım genelde “Şu kadın ne kadar güzel” , “Şu kadın ne kadar uyanık” türünden nitelik içermeyen şeylerdi.

-Tipik türk kızının gelecek kaygısı yoktur. Belli bir yaşa gelene kadar aileden geleyi parayı çatur çutur yer. Yok dershaneydi, yok kuafördü. Evlendikten sonra da nasıl olsa keriz erkek bana bakar diye düşünür ve meslek sahibi olmak için hiç bir kaygı duymaz. Ayrıca paraları da yoktur. Hayat boyu hiç para biriktirmezler.
Sadece kısa vade de alacakları şeyler için para biriktirirler. Bunun dışında geleceğe yönelik asla para biriktirmezler. Evlendiklerinde getirecekleri tek şey çeyiz denen b.k püsür tabaklardır.

6-Tipik türk kızı niteliksizdir. Hiç bir özelliği yoktur. Ne adam gibi bir işten anlarlar, ne anlamak için çaba gösterirler. Çoğuna sekreter veya muhasebeci olmak yeter.
Şu ana kadar hiç bir bilgisayar programcısı kadın veya elektrik prizini söküp takabilecek bir kadın-kız görmedim. Ellerinden hiç bir iş gelmez yemekten başka. Açıkçası çoğu doğru dürüst yemek bile yapamaz. Mantı yapmayı bilen kaç tane kız var acaba? Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük aşçılarıda erkektir zaten. Tesadüfe bakınız!!

7-Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar (Yolda giden adamın düşmesi gibi). İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz. Belden aşağı bir espri yaptığın zaman neredeyse tecavüz etmişsin gibi tepki verir.
Gelelim güldürme olayına. İşte ondan hiç mi hiç anlamazlar. Bu yaşıma geldim hala beni adam gibi güldüren ( ince espri ile ) bir kız çıkmadı. İnsan yarım saat Cem Yılmaz izlese birşeyler kapar yahu.

8-Tipik türk kızı seksten hep kaçar. Oysa ki bu konu hakkında herşeyi erkeklerden daha iyi bilirler. Kendi kız arkadaşları arasında adetten tutun erkeklerin bile bilmediği bir çok şeyi konuşurlar. Buna rağmen duygularını ve güdülerini hep bastırır.

9-Tipik türk kızı bilgisayardan anlamaz. Tek kullanabildiği şey chat veya muhasebe programlarıdır. ICQ ve bilimum chat programlarında türk kızının g.tü bir kalkmıştır ki sormayın.
Gören de Bill Gates’le söyleşi yapıyorsun sanır. Çoğu da konuşmaz zaten. Aklı sıra böyle yapınca ulaşılmaz olduğunu düşünür. Oysa ki ICQ’daki “Sadece listemden mesaj al” özelliğinden haberleri yoktur. Olmasına imkan yoktur çünkü bu program onlara epey ağır gelmektedir.
Resim yollarsın, almayı bilmez, yolla dersin “O nasıl oluyor?” der. Yani uzanıp elimle yakalasam çoğunun kafasını monitöre sokardım direk.

10-Tipik türk kızı bilimkurgu, karate ve polisiye filmlerini sevmez. Aşk filmlerine ise bayılır. Titanic gibi filmlerde hüngür hüngür ağlarlar ne hikmetse.. Bunun bir felaket filmi olduğu kısmı ise hiç hatırlanmaz. Çünkü kızın aklı başka yerde..
- Titanik’e gitmişmiydin kız?
- Ayy evet kızz. Çok hüzünlendik.. Hüngür hüngür ağladım inanır mısın? Hele o çocuğun geberdiği sahne varyaaaaaa..

11-Onlar için spor sadece koca g.tleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex’tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma, aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet iki haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar.
Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vücut biçimi bozulur. Sonra da duba gibi olurlar ve “Neden erken ölüyoruz yahu? Avrupa’da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor!” derler. Yahu o kadar kilo ile herhalde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.
Alt 20.03.2008, 12:52   #2
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: tipik türk kızı özellikleriii....

3-Tipik türk kızı malesef aptaldır.(ŞİMDİKİ KIZLARIN BAZILARI ÖYLE AMA GENELLEMEMEK LAZIM)
ESKİ NENE HATUNLARIMIZI AYNI SAFTA TUTAMAYIZ...

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 12:54   #3
58 memo
Yiğido

58 memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 memo Şuan 58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.03.2014 21:59

Tecrübe Puanı: 684 58 memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: tipik türk kızı özellikleriii....

Tipik Türk kızları çok nazlıdır
peşinden koşanları görünce çok şımarırlar
58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 13:37   #4
Nazligül
Yiğido

Nazligül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nazligül Şuan Nazligül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.04.2009 11:10

Tecrübe Puanı: 696 Nazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYORNazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYORNazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYORNazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYORNazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYORNazligül SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Erkeklerin ne kadar cani yanmis böyle, bayanlarin hakkinda bir tanecik olsun iyi birsey yazamamis. Aciyorum bu yaziyi cikarana, kendini ifade edememis bu sekil birseylere ulasmaya calismis. Kizlara aptal, ve her türlü hakareti yapiyorsunuz ondan sonrada yine bir kizin pesinden kosuyorsunuz. Bu nasil bir mantik anliyamiyorum? Kadinlarin aklindan süphe edersiniz ama su sacma yaziyi yazabilecek kadar pskolojinizin bozuk oldugunu gösterirsiniz.

Sakin yanlis anlama FatihCan bu lafim sana degil. Sende bunu bir yerden kopyalayip yapistirmissin. Bu Yaziyi gercekten yazana ve gercekten bayanlar hakkinda bu sekil düsünenlere diyorum.

Hatirlanmak gönül dagindaki Gül kadar güzelse
Unutulmak hüzün dagindaki diken kadar acidir.

Nazligül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 13:54   #5
masum
Tecrübeli Yiğido

masum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

masum Şuan masum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2009 21:10

Tecrübe Puanı: 610 masum FAZLA SÖZE GEREK YOKmasum FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu kadar genelleme yapmak baya baya bi ayıp olmuş..tamam bazı kızlar böyle olabilir ama erkekler çokmu iyi halt sanki !!!!

ayrıca nasıl bakarsan öyle görürsün o senin bakış açın!!!!!!!!!!!

Necip Fazıl Kısakürek
masum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 14:28   #6
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 22:56

Tecrübe Puanı: 615 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

turk erkeklerı bu yukarıda ozellıklerı zıkredılen hatunlar ıcın kendılerını ne hallere sokarlar bırazda bundan bahsedelımmı
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 14:34   #7
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: tipik türk kızı özellikleriii....

bence başlığa bazı türk kızları diye başlık atılablrdi
ama sizde üstünüze alınmayınn
lafım kimseye değil kmse üstüne alınmasın ama
yarası olan gocunur.
(belirtelimde bu söz yorum yapan bayanlara değil)

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 15:27   #8
nedim can
Yiğido

nedim can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nedim can Şuan nedim can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2012 13:21

Tecrübe Puanı: 593 nedim can FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden --->: tipik türk kızı özellikleriii....

Kadınlara Dersler
Kursta ele alınacak konular

KONU 1. Yakinmadan anlatim teknikleri.

KONU 2. Alisveris yapmadan stres atma yontemleri.

KONU 3. Hamam bocegi bir insani yutabilir mi?

KONU 4. Karar verme teknikleri. Ne giyecegine karar verebilme uzerine
uygulama.

KONU 5. Direksiyonu hic degistirmeden ileri gidip tekrar geri gelindiginde
araba usanip da duzgun parkeder mi?

KONU 6. Annesinin yaptigi boregi yemek ile esine ihanet etmek arasindaki
kavramsal farklar?

KONU 7. Camasir makinasina atmadan once neden cepleri bosaltmak gereklidir?

KONU 8. Evde esyalar kullanildiktan sonra neden tekrar yerine konmalidir?

KONU 9. Hanima siklikla hediye almanin, cicek getirmenin ve disariya yemege
goturmenin ekonomiye etkileri.

KONU 10. Erkekler (esler) neden sadece yere bakarak yuruyemezler?

KONU 11. Telefonda kisa konusma teknikleri.

KONU 12. Ocakta birakilip gidilen tencerenin dibi neden bir sure sonra
yanar?

KONU 13. 12 ciftten daha az ayakkabi ile hayatta kalma teknikleri.

KONU 14. Paket paket diyet biskui yiyerek neden kilo verilemez.

KONU 15. Ihtimal hesaplari. Duble hamburgerin yaninda icilen kolanin diyet
olup olmamasi neden onemli degildir.

KONU 16. Bellek gelistirme teknikleri. Cep telefonu pin kodu akilda nasıl
tutulabilir.

KONU 17. Karmasik teknoloji urunlerini kullanabilme. Cep telefonunda numara
kaydetme uzerine uygulama.

Televizyon kumandasinda kanal kaydetme uzerine alistirma.

KONU 18. Gazete okuyan erkege katlanabilme.

KONU 19. Final macinin oynandigi saatte besinci tekrar oynayan diziyi
seyretmemek birsey kaybettirir mi?

KONU 20. Neden erkekler hafta sonu dinlenmek isterler.

KONU 21. Basagrisi ile basedebilme.

KONU 22. Yoldan gecen herkes sizin gideceginiz yeri bilir mi?
Bilenler de her zaman dogru tarif eder mi? Bilmeyenler her zaman
"bilmiyorum" der mi?

KONU 23. Kredi kartiyla satin alma ile bedava alma arasindaki farklar.Kredi
karti borcunu kim oder?

KONU 24. Hicbir zaman giyilmeyecek bir pantolonu indirimde yari fiyatina
almakla kim kar eder?

KONU 25. Şerit değiştirirken özellikle de sol şeride geçerken her
zaman frene basmanın anlamsızlığı.

KONU 26. Arabayla köşe dönerken direksiyonu sonuna kadar çevirip gaza öyle
basmanın gerekip gerekmediği konusunda görüşler.
Alt 20.03.2008, 16:26   #9
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

güzel paylasim fatih
erkeklerin kadinlardan ne kadar korkmasi gerektigini ögrenmis olduk
her isi becerebilir bir kadin ama sirf erkegi kendini ondan daha üstün görsün diye
kavanoz kapagini bile acamiyormus taklidi yapar

nese bu sadece bir örnekdi tabiki
bu arada hatirlatmak istiyorum her insan farklidir
maalesef gercekten cok aptal kizlar var
ama ayni zamandada maalesef aptal erkeklerde var

ne yapalim artik dünya hali iste
idare edin birbirinizle gecim etmeye calisin arkadaslar

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 16:54   #10
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 15:15

Tecrübe Puanı: 738 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Nazligül Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Erkeklerin ne kadar cani yanmis böyle, bayanlarin hakkinda bir tanecik olsun iyi birsey yazamamis. Aciyorum bu yaziyi cikarana, kendini ifade edememis bu sekil birseylere ulasmaya calismis. Kizlara aptal, ve her türlü hakareti yapiyorsunuz ondan sonrada yine bir kizin pesinden kosuyorsunuz. Bu nasil bir mantik anliyamiyorum? Kadinlarin aklindan süphe edersiniz ama su sacma yaziyi yazabilecek kadar pskolojinizin bozuk oldugunu gösterirsiniz.

Sakin yanlis anlama FatihCan bu lafim sana degil. Sende bunu bir yerden kopyalayip yapistirmissin. Bu Yaziyi gercekten yazana ve gercekten bayanlar hakkinda bu sekil düsünenlere diyorum.

Ben zaten alınmamıştım
Keşke sende alınmasaydın ya

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil