Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence > Oyun Odası > Forum oyunları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2008, 00:54   #1
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

İbrahim Tatlıses

İbrahim TATLISES ; Urfa’da SivasLılar.net mi vardı da biz mi üye olmadık..Tüm Sivaslılar.nettekilerİ çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorlar özellikle GuNay

Reha MUHTAR

Reha MUHTAR ;Burdan bütün SivasLılar.net üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Sivaslılar.net her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

Reha MUHTAR NOT : FuRKan hocam son açtığım konuyu silmesseniz sevinirim.

ANAYASA BAŞKANI

Anayasa Başkanı ;Sivaslılar.net Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!

Sivaslılar.Net
Moderatör olacak kiş iforum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!Ayrıca Rüştü Elmas'ın tebliğine tabib tutulacaktır.

Banu ALKAN

Banu ALKAN ; Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla SivasLılar.net'e renk katacagim, ayol iyiki varsin Sivaslılar.net

Banu Alkan Not :
Tatlı yarışmasını kazanamadım ama ilerleyen günlerde bir yarışma daha olucaktır Gürün güzelini geçiceğim

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz( abiniz ) kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz Sivaslılar.netin gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu.

EMRAH

Emrah ; Bak Gülcan burasi Sivaslılar.net artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) Sivaslılar.netvar artik bize sahip cikacaklar.

EMRAH NOT :Serd@r abi gülcan'ın mesajlarını silme abi

TARKAN

Tarkan ;
Seni gidi Sivaslılarrr.Net Yılanı deliğinden çıkarannn Kaderim Püsküllü Belaammm Yakalarsam Mucks Sivaslılar.netteki üyelerimize Selamlar olsun herkezi öpüyorum.

TARKAN NOT
:Sitenizi çok beğendim,biraz geç üye oldum ama sonunda üyeliğim başladı.Rüştü Elmas bey Sizden sitede görev bekliyorum . Navigatör yapın beni

MUHSİN YAZICIOĞLU

Muhsin Yazıcıoğlu ;
Selamlar olsun size . Selamlar olsun herkeze . Yeni şeçimi sitede geçireceğim Artık siyaseti bırakıyorum amacım Sitede iyi bir yerlere gelmek

Muhsin Yazıcıoğlu Not :
2 Senedir siteyim Tarkan hemen dün geldi Navigatörlük istiyor.Benimde 2500 mesaj var Bende adminlik istiyorum.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 01:03   #2
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TracyMcGrady58 Şuan TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2013 18:54

Tecrübe Puanı: 803 TracyMcGrady58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

Güzel paylasim olmus. Ellerine saglik bacanak . Hakan abi sanada yakin bi süpriz yapacaz burda
Gözlerim hep seni arıyor Kabem

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 01:03   #3
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

helal olsun eyübüm süper olmuş daha fazla sanatçıların sözlerinide ekleyebilirdin

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 01:08   #4
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RüStü ElmaS Şuan RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

Bravo Eyüphan gardaş,
gerçekten güzel bir çalışma, güzel bir fikir.
Ne diyeyim, eline sağlık, devamını bekliyoruz
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 01:38   #5
EyüphanAydın
Yasaklı

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

HAYRETTİN YERLİKAYA

Hayrettin Yerlikaya ; Artık futbol'un son yıllarını yaşıyorum.Elimde başka meslek yok ! Bari biraz sitede online olimde Site görevlilerinin gözüne girim.

Acaba dikkat çekmek için ne yapmam lazım ?
Alt 15.10.2008, 01:52   #6
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Bülent UYGUN ; sivasspor.com'un kardeş sitesi sivaslilar.net'i beğeniyle takip ediyorum.site yöneticilerinden SÖNMEZ abiyide yardımcı antrenörlüğüme getirmeyi düşünüyorum,ben bir sivas aşığıyım.ve teknik drektörlük görevimide ilerde benden dahada yiğido olan sönmez abime bırakacağım!

Not:yeri gelmişken site üyelerinden eyüphan aydın adlı kardeşime bir müjde vermek istiyorum bir aydır İstanbul-Çakmakspor'dan takip ettirdiğim EYÜP'Ü transfer edeceğiz kulübüylede görüşüldü.hayırlı uğurlu olsun

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!

Konu Abdurrahman 58 tarafından (15.10.2008 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 01:58   #7
EyüphanAydın
Yasaklı

JOSE MOURİNHO

JOSE MOURİNHO :Yaklaşık 2
senedir takip ettiğim bir futbolcu var.Geçenlerde tatile gittiğim Türkiye'de rastladım.

Sivas'ta muazzam bir futboluyla , topa hakimiyetiyle dikkatimi çekti.O zamanlar ben Chelsea'daydım alamadım.

Şimdi inter'in başındayım en yakın zamanda alıcağım.Serrrkan nickli Abdurahman kardeşimize Kaptanlık ve 10 Numarayı taktik ediceğim.

Elbette Sivaslılar.net olmasaydı onu bulmazdım.
Alt 15.10.2008, 02:12   #8
EyüphanAydın
Yasaklı

FLASH FLASH FLASH ! Ünlü ekibimiz dün akşam saatlerinde Sayın Başbakan ve Chp Genel başkanın konuğuydu.

Muhabirlerimiz ; albina58 ( Hakan abi ) ekibiyle Deniz Baykal'ın sorularını bana yetiştirdi.

EyüphanAydın ise Başkanlıktaydı.

Yapılan bu konuşmalarda Güncel haberler ve konular hakkında bilgiler alındı işte o bilgiler sadece [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] seyirlerinde.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Recep Tayyip Erdoğan ;
Herkezi saygı ile sevgiyle karşılıyorum.Geçenlerde Sayın Baykal'ın bir sözü aklımda kaldı.Demişki ; Sivaslılar.net'e Sayın Başbakandan önce üye oldum demiş.

Yaaa bırakın Burada ülke yönetiyoruz BEYLER ! Üyelik tarihlerimize Hakan Özpınar ve Rüştü Elmas ile baktık,hatta kanıtları bile var.Şu anda elimde gördüğünüz belge onların kanıtı.

Ben Sayın Baykal'dan yaklaşık 1 saat önce üye olmuşum.Konuşucak bişey yok artık.Herşey belgeyle ortada.

DENİZ BAYKAL

Deniz Baykal ;
Sayın Başbakan haddini bil ! Güncel haberleri hep Sivaslılar.nette takip ediyorum.

Çağırın Rüştü Elmas'ı Almanyadan kayıtlara bakalım.Olmassa burada Hakan Özpınar var ona sorarız.Olmadı Osman Gunay var sorun değil !

Artık senin siteye benim yolumda üye olduğunu göreceksin.Hatırlar mısın ? Msn'de konuşurken istemiştin siteyi.

Msn günlük iletileri silmediysem göstereceğim.
Bendede belgeler var ! Haddini bil.
Alt 15.10.2008, 04:06   #9
EyüphanAydın
Yasaklı

Alıntı:
KUŞUM AYDIN

Kuşum Aydın ; İlk aldığım kuş Sivaslılar.Net sayesinde oldu.Teşekkür ederim.Ayyyy şarkım aklıma geldi

Uzaklara uçma kuşum uçupta gitme vurulursun...Masallara konma kuşumm Ayyy içim cız etti

Not : Osman GuNay abi bu mesaj'ım kalsın lütfen ! Ayyy küserim giderim yoksa bu siteden
Alt 15.10.2008, 04:10   #10
EyüphanAydın
Yasaklı

Alıntı:
SAADETTİN TEKSOY

Saadettin Teksoy ;
Ben ilk Programımı yapmadan önce Sivaslılar.Net'e konuk oldum.Ondan sonra işte ünlü oldum.

Beeennn Saadettin Teksoy .

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil