Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.01.2009, 23:28   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Rüştü Elmas Yeniden ASİB Başkanı ( Avrupa Sivaslılar Birliği )

Avrupa Sivaslılar Birliği 2. Olağan kongresi 17 Ocak Cumartesi günü Beyazsaray organize salonunda gerçekleştirildi. Kongreye Asib üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Kuruluşundan bu güne Almanya da önemli icraatlar gerçekleştiren Asib özellikle Rüştü Elmas’ın Başkanlığında çok başarılı projeler gerçekleştirdi. Asimilasyona karşı Kültürler Arası Diyalog anlayışı, gençlere yönelik sosyal etkinlikler, seminerler, paneller ile Avrupa da yaşayan hemşerilerimize özgü çalışmalar yapıldı.

Her platformda Sivas’ı ve Sivaslıyı en iyi şekilde temsil etmeyi, Sivas kültürünü, geleneğini ve göreneğini, Sivas’ın doğal ve tarihi güzelliklerini Avrupa’ya tanıtmayı hedef edinen Asib yönetimi bu alanda çalışmalarını başarı ile yürüttü.

Avrupa Sivasspor Futbol takımını kuran Asib hem gençlere yönelik sosyal etkinlikte bulunmuş hem de Sivasspor ismini hafızalara yerleştirerek,Avrupa da yaşayan gençlerin Sivas kimliğine sahip çıkmasını sağlamıştır.

Olağan Kongrede 2 farklı liste seçime katıldı. Divan Kurulunun gözetiminde yapılan seçim sonucunda Rüştü Elmas'ın listesi büyük oy farkı ile seçimi kazandı.

Bu ve benzeri başarılı icraatları gerçekleştiren Rüştü Elmas ve arkadaşları bir kez daha güven tazeleyerek ‘Yola Devam’ dediler. Yönetim kadrosuna katılan yeni isimlerle daha da güçlenen Asib yönetimi gelecek için umut verdi.

Seçim sonucunun açıklanmasının ardın Rüştü Elmas bir teşekkür konuşması yaptı. Elmas ; ‘’ Çatısı altında bulunmaktan her zaman mutluluk duyduğum Asib başkanlığına 2. kez seçilmekten gurur duydum ve sizlerim teveccühlerine layık olmaya gayret edeceğim. Asib üyelerinin güveni ve sevgisi beni ve ekibimi sevindirdiği kadar görevimizin önemi ve hassasiyeti konusunda da dikkatlerimizi bir kes daha bu yöne kaydırdı. Çok şeyler başardık, güzel çalışmalara imza attık, bu başarılı çalışmalarda en büyük yardımcımız iyi niyetimiz ve iyi niyetli hemşerilerimiz destekleri olmuştur. Bundan sonrada iyi niyetimi koruyarak daha çok çalışacak Sivas’a, Sivaslıya yakışır çalışmalar yapacağız.
Hepinizi saygı ile selamlıyorum. İlginize ve güveninize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kongrenin ardından Asib Onursal Başkanı İşadamı Mehmet Çapraz Bey Asib yönetimine ve üyelerine yemek verdi. Mehmet Çapraz Asib Yeni Yönetim Kurulunu kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yeni Yönetim Kurulu
Rüştü Elmas
Mesut Koç
Ayhan Bayrak
Yadigar Acıkabak
Önder Şeker
Kasım Güllü
Fatih Bayrak
Harun Acıkabak
Oktay Halıcıoğlu
Eyüp Bayrak
Orhan Çetinbaş

Divan Heyeti
Turgut Atmaca( İşadamı)
Mehmet Çapraz (İşadamı)
Hasan Ekici (Eğitimci)
Volkan Baran (Dortmund Belediye Meclis Üyesi)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 23:30   #2
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Rüştü Elmas Yeniden ASİB Başkanı

hayırlı uğurlu olsun Allahım muvaffak etsin
Alt 19.01.2009, 23:31   #3
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

yeniden başkanlığa girmesi güzel başarılar dilerim ve tebrik ediyorum bütün kalbimle sizinle beraber olmak dileğimle....

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 23:32   #4
çılgın_türk
Tecrübeli Yiğido

çılgın_türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çılgın_türk Şuan çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.04.2012 18:32

Tecrübe Puanı: 637 çılgın_türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tebrik ederim abi başarılarının devamını dilerim

çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2009, 23:33   #5
RECEP_YÜKSEL
Yeni Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP_YÜKSEL Şuan RECEP_YÜKSEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2010 12:05

Tecrübe Puanı: 690 RECEP_YÜKSEL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: Rüştü Elmas Yeniden ASİB Başkanı

YOLUNUZ AÇIK HEDEFİNİZ DOĞRULUK

BAŞARILAR SİZLERİN OLSUN

YÜCE MEVLAM YARDIMCINIZ OLSUN

OSMANLI DIR SOYUM TÜRKLÜKTÜR YOLUM BİLMEM BAŞKA KONU BEN TÜRKOĞLUYUM

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ
KOMİTE BAŞKANI....
RECEP_YÜKSEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 08:10   #6
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 788 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Rustu Elmas`in tekrardan boylesine onemli bri gorevde yer almasi daha oncek calismalarinda ne kadar basarili oldugunun bir kanitidir..

Basarilar Rustu Elmas...

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 08:32   #7
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Degerli hemserim Rüstü Elmas yeniden baskan olmanizi yürekten kutluyorum.
Basarilarinizin devamini diliyorum. Umut, saglik basarilar dilegiyle.
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2009, 08:34   #8
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2268 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Kendisini tebrik eder başarılarının devamın dilerim.
Alt 20.01.2009, 08:36   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Yeniden başkanlığa seçilen Rüştü Elmas Bey'i ve yönetim kurulunu kutlar, bundan sonrarki görevlerinde de, birlik ve dayanışma adına daha güzel şeyler başaracaklarına yürekten inanıyorum. Allah yolunuzu açık etsin.

.
Alt 20.01.2009, 08:58   #10
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

İkinci kez Avrupa Sivaslılar Birliği başkanlığına secilen sayın Rüştü Elmas ve yönetim kurulu üyeklerini ayrı,ayrı kutlarım sivasımızı her alanda layık olduğu gibi temsil etmeyi Sivasımızın kütürünü örf ve adetlerini tarihi ve kültürel değerlerini avrupaya Tanıtmayı görev edinmiş olan ASİB nin calışmalarını bizlerde Türkiyeden hayranlıkla takip ediyoruz bu anlamı calışmalarınızdan dolayı sizi tekrar tebrik ederim Ayrıca bu kongrenin sağlıklı bir şekilde olmuşasında emekleri gecen onursal başkanımız mehmet capraz beyi Volkan Baran (Dortmund Belediye Meclis Üyesi), Turgut Atmaca( İşadamı),Hasan Ekici kardeşlerimin emeklerrine sağlık çok teşekkür ederim sağolsunlar var olsunlar

Avrupa Sivaslılar Birliği 2. Olağan kongresi Hayırlı olsun

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)