Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
ANKARA - SİVAS HIZLI TREN PROJESİ - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Demiryolu > Hızlı Tren
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2012, 20:44   #81
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: ANKARA - SİVAS HIZLI TREN PROJESİ

Trenimiz ne alemde Burak kardeş imkanın varsa çalışma fotolarını güncellesen sana zahmet.
Alt 14.08.2012, 15:04   #82
Eko58fb
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Eko58fb Şuan Eko58fb isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2014 17:40

Tecrübe Puanı: 0 Eko58fb FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir ilerleme yok sanırım hızlı tren mevzusunda umarım 2015 e kadar biter tcdd nin sitesinde en son güncelleme 07.06.2012 tarihinde bizi gidişattan bilgilendirebilecek arkadaş varsa yazsında merakımızı giderelim...
Eko58fb isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2012, 06:25   #83
cnrrhn
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cnrrhn Şuan cnrrhn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.02.2014 05:03

Tecrübe Puanı: 0 cnrrhn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ahhaah er yada geç bu proje iptal olacaktır hala koyun gibi kanan insanlar var hızlı tren projesinde Sivas 2007 yılında ihale kapsamına alında hemde ilk Ankara-Sivas arasına yapılacaktı saolsun Tayyip efendi ne amaçla ise Sivas'ı projeden çıkardı geldi Stad yapıcam deyip İnsanlarımızı kandırdı oyları kaptı geldi 118 TRİLYONLUK ( zuhahaha zorumdan guluyorum suan) yatırım yaptım dedi oyları kaptı bu Sivas halkı hiç bişeyi haketmiyo ben 24 yaşındayım bu memleketin geliştiğini benim torumun torunun torunu göremez ilk olarak çarşıda gezen HANZO ların (utanarak söylüyorum ) ve o hanzoların cocuklarının da Sivas'tan gitmesi lazım çünki evlatlarınıda kendileri gibi yetişdiriyolar yani eğri oturup doğru konuşalım bu söylediklerimin tamamı doğru ha sen Sivas'lı değilsin diyen olursada hiç biriniz benim kadar Sivas'ı sevemezsiniz ve hiç biriniz benim kadar milliyetçi olamazsınız
Alt 15.08.2012, 06:47   #84
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
cnrrhn Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ahhaah er yada geç bu proje iptal olacaktır hala koyun gibi kanan insanlar var hızlı tren projesinde Sivas 2007 yılında ihale kapsamına alında hemde ilk Ankara-Sivas arasına yapılacaktı saolsun Tayyip efendi ne amaçla ise Sivas'ı projeden çıkardı geldi Stad yapıcam deyip İnsanlarımızı kandırdı oyları kaptı geldi 118 TRİLYONLUK ( zuhahaha zorumdan guluyorum suan) yatırım yaptım dedi oyları kaptı bu Sivas halkı hiç bişeyi haketmiyo ben 24 yaşındayım bu memleketin geliştiğini benim torumun torunun torunu göremez ilk olarak çarşıda gezen HANZO ların (utanarak söylüyorum ) ve o hanzoların cocuklarının da Sivas'tan gitmesi lazım çünki evlatlarınıda kendileri gibi yetişdiriyolar yani eğri oturup doğru konuşalım bu söylediklerimin tamamı doğru ha sen Sivas'lı değilsin diyen olursada hiç biriniz benim kadar Sivas'ı sevemezsiniz ve hiç biriniz benim kadar milliyetçi olamazsınız
Ankara Sivas arasında karayolu yolculuğu yapsan, ya da daha basiti önceki sayfalardaki fotolaralara baksan boş boş sacmalamazsın. Ihale iptal olacak diye
Alt 15.08.2012, 15:59   #85
cnrrhn
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cnrrhn Şuan cnrrhn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.02.2014 05:03

Tecrübe Puanı: 0 cnrrhn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben gereği kadar yolculuk yaptım zaman gösterecek 2050 den assa gelmez hızlı tren önüne taş koyacak birileri cıkacaktır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil