Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.05.2013, 12:41   #1
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: ESKİ SANAYİDE YAP-BOZ DEVAM EDİYOR

Ne zaman alıyorsunuz peki dairenizi?
Kaçıncı katta,cephesi ne?
Özelleikleri ne?
Bahsedin de öğrenelim size zahmet
Alt 31.05.2013, 13:21   #2
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 431 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o esnaf dükkanını verdiğinde proje bitmesi en az 3 ile 5 yıl arası zaman bulur ee bu sürede bu adam iş yapamayacak ha belkide daha fazla sürecek şuan beledieye muhafakat veren dükkan sahiplerine acaba belediye projenin geçikmesine paralel ödemeler yapıyor mu yoksa bu adamlar rezidansımız yapılacak diye hala umut içindeler mi?
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.05.2013, 17:16   #3
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
o esnaf dükkanını verdiğinde proje bitmesi en az 3 ile 5 yıl arası zaman bulur ee bu sürede bu adam iş yapamayacak ha belkide daha fazla sürecek şuan beledieye muhafakat veren dükkan sahiplerine acaba belediye projenin geçikmesine paralel ödemeler yapıyor mu yoksa bu adamlar rezidansımız yapılacak diye hala umut içindeler mi?
Biz bu soruları sorunca başkan diyor ki "bana güvenin"..Güvenceye bak,laftan başka bir şey değil.
Alt 01.06.2013, 01:07   #4
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 431 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Biz bu soruları sorunca başkan diyor ki "bana güvenin"..Güvenceye bak,laftan başka bir şey değil.
Srt yi de bağlamışlar haberlerde reklam yapıp duruyorlar bugün gene yıkım yapıyorlardı durmak yok diyorlar
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 19:14   #5
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 494 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o günki osman seçilmişin aldığı kararda doğruydu,şimdi doğan ürgüpün yaptığıda doğru,gelecek belediyenin yapacağıda doğru olacak.
bu proje sivas için gerekli bir proje sen şunu desen biz sana hak veririz kardeş ben dükkanımı kargoya verecektim doğan ürgüp belediyesi izin vermedi benim ekmeğimle oynadı.
ondan bu belediyeye kin güdüyorum haklısın güdebilirsin neticede herkes ekmek davası için uğraş veriyor.
ama proje aşamasında olan bir yere bu belediyede iş yeri için ruhsat vermez gelecek belediyede.
bence kardeşim sen git belediye ile anlaş bu proje biran önce başlasın veya götürebildiğiniz yere kadar götürün uzatabildiğiniz yere kadar uzatın burhanettin kuru belediye başkanı olacakya o yapsın bu projeyi
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 23:16   #6
LaEdri
Usta Yiğido

Hiçbirinin yaptığı doğru değil..İnsanlara iş yeri,sanayi sitesi diye ruhsat ver,sat..Sonra da çık ben burayı konut alanı ettim deyip,parayı pul et..Bu nasıl hukuk devleti!
Ben kimseyle anlaşmıyorum..Benim malımı peşkeş çekecek kimseyle anlaşmıyorum,hepsine de kinliyim...Bir an önce başlamasın,geç kalabildiği kadar kalsın!
Alt 06.06.2013, 19:14   #7
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

desene kardeş turkuaz projesini bitirecem.belediyeyi bitirecem.sivası bitirecem.nasıl olsada seni ikna etsek.
bence sivas bürokrasisinin toplanıp bir akiller heyeti kurup seni iknaya çalışmaları lazım.
yoksa bu memlekete yazık olacak
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 19:17   #8
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
desene kardeş turkuaz projesini bitirecem.belediyeyi bitirecem.sivası bitirecem.nasıl olsada seni ikna etsek.
bence sivas bürokrasisinin toplanıp bir akiller heyeti kurup seni iknaya çalışmaları lazım.
yoksa bu memlekete yazık olacak
Belediye temizbir niyet ile gelip benimle anlaşma yoluna girseydi,güzel güzel anlaşırdık..Biz malımızın bir kuruş fazlasını istemiyoruz ama birkuruş altına da razıydık..Ama karşımda dükkanımı ucuza kapmaya çalışan insanlar var..Sen ordaki hak sahiplerini,bizleribu mesajınla sanki küçümser bir havaya girmişin ama bak birçivi bile çakılamadı daha!
Alt 06.06.2013, 20:33   #9
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

bence sen yanılıyorsun doğan ürgüp o çiviyi çaktı sen farkında değilsin.artık o yoldan dönüş yok sivaslı için ha bu belediye yapmış ha gelecek belediye.
bu belediyede gidiyorsunuz başkanla konuşuyorsunuz.o sizin ayağınıza geliyor istediklerinizi söylüyorsunuz ama ?
belki gelecek belediye sizin yüzünüze bakmaz adam yerine bile koymaz hani geçmişde kaldı belki unuttuysan hatırlatayım.
geçmiş dönem bütün sivas insanının sami aydından tek şikayeti neydi çok sert milleti dinlemiyor.çalıp çalıp adamı azarlıyor.milletin yüzüne bakmıyor kimseyle görüşmüyor bunlar oldu değilmi.
malum yeni adayda sayın kuru bu kurununda nasıl bir insan olduğunu herkes biliyor.daha çok arayacaksınız doğan ürgüpü.
aksuyu nasıl herkes sami aydın yaptı diyor turkuaz projesinide doğan ürgüp yaptı o başlattı diyecekler.
sen şimdi çok alıngan oldun başkadaki çiviyi çaktı yazısınıda yanlış anlarsın bu bağlamda yazdım o başlığı
Alt 06.06.2013, 22:02   #10
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bence sen yanılıyorsun doğan ürgüp o çiviyi çaktı sen farkında değilsin.artık o yoldan dönüş yok sivaslı için ha bu belediye yapmış ha gelecek belediye.
bu belediyede gidiyorsunuz başkanla konuşuyorsunuz.o sizin ayağınıza geliyor istediklerinizi söylüyorsunuz ama ?
belki gelecek belediye sizin yüzünüze bakmaz adam yerine bile koymaz hani geçmişde kaldı belki unuttuysan hatırlatayım.
geçmiş dönem bütün sivas insanının sami aydından tek şikayeti neydi çok sert milleti dinlemiyor.çalıp çalıp adamı azarlıyor.milletin yüzüne bakmıyor kimseyle görüşmüyor bunlar oldu değilmi.
malum yeni adayda sayın kuru bu kurununda nasıl bir insan olduğunu herkes biliyor.daha çok arayacaksınız doğan ürgüpü.
aksuyu nasıl herkes sami aydın yaptı diyor turkuaz projesinide doğan ürgüp yaptı o başlattı diyecekler.
sen şimdi çok alıngan oldun başkadaki çiviyi çaktı yazısınıda yanlış anlarsın bu bağlamda yazdım o başlığı
Doğan Ürgüp mü bizi karşısına alıp konuştu..
Yandaşına bir kamulaştırma bedeli çıkartmış,ya bunu kabul edeceksin ya da edeceksin diyor..Bu mudur muhatap almak?Turkuaz diye bir şey yok..Mahkeme bilir kişisi Turkuaz denen zımbırtının kökten iptali için görüş bildirdi..İptal edilmezse bile belediyenin 5 verdiği yerin aslında 15 edeceğinin görüşünü bildirdi..Siz neyin hesabındasınız merak ediyorum..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)