Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Program Alanı > Grafik Programları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Grafik Programları Grafik Programları Hakkında Paylaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.07.2008, 16:14   #1
burakörnek
Yeni Yiğido

burakörnek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burakörnek Şuan burakörnek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2012 18:18

Tecrübe Puanı: 584 burakörnek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart FoToMoNtAj

Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli ''Foto Montaj'' programı olan ''Face On Body'' ile
hem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.
Programımızın boyutu sadece 1.03 MB Fakat siz bakmayın onun boyutunun az olmasına
Bu eğlenceli program ile uğraşıp sevdiklerinize veya sevmediklerinize ''Foto Montaj''
yaptıktan sonra sizde inanamıyacaksınız bu işi nasıl başarabildiğine.
Yaptığınız foto montajlara kendiniz bile güleceksiniz.
Fotomontaj yapımı ve fotomontajın inceliklerini bu foto montaj programı ile kolayca keşvedeceksiniz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)