Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Özata İstedi Yılmaz Gönderdi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.08.2011, 09:11   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Özata İstedi Yılmaz Gönderdi

Başarılı bir şekilde görevini yürüten il genel meclis başkanı Sedat Özata, Sivaslıları sevindirecek bir haber verdi. Özata, kırsal alt yapı hizmetlerinde kullanmak üzere Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'dan ödenek talebinde bulundu. Hizmet sevdalısı olduğunu sürekli dile getiren Yılmaz ise 10 milyon TL göndererek hemşerilerini mutlu etti.

Birinci dönemini başarıyla bitiren ve partisinin büyük desteği ile görevinin ikinci dönemini sürdüren il genel meclis başkanı Sedat Özata, Sivaslıları sevindirecek bir müjde verdi. Sulama, içme suyu ve asfalt alımı gibi kırsal altyapı hizmetlerinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için KÖYDES ile yetinmeyen Özata, milli savunma bakanı ve Sivas milletvekili İsmet Yılmaz’dan ödenek talebinde bulundu. Adaylık sürecinden bu yana Sivas için her türlü hizmet adına elinden geleni yapacağını söyleyen Yılmaz, bu fikirlerinde ne kadar samimi olduğunu ispatlayarak Özata’nın bu talebine olumlu cevap verdi. Yılmaz, Özatan’ın kırsal alt yapı hizmetleri için istediği desteğe 10 milyon TL ile karşılık verdi. Vekil olduktan sonra Sivas’ı unutmadığını gösteren Yılmaz söz konusu parayı Sivas’a gönderdi. Destek çağrısına yanıt bulan Özata’nın en kısa süre içerisinde bu ödeneği köyler için kullanacağı bekleniyor.

Sivaspostası
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.08.2011, 11:53   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Özata İstedi Yılmaz Gönderdi

İşte bize böyle çalışan Vekil lazım.
Alt 13.08.2011, 17:01   #3
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Önemli olan o paranın gönderilmesinden ziyade yerinde kullanılıp kullanılmayacağı.
Bakalım bu para gerçekten amacına ulaşacak mı yoksa yine herzaman olduğu gibi birilerinin cebine mi girek.
Zaman gösterecek...
Alt 13.08.2011, 18:36   #4
Reform
Usta Yiğido

Reform - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Reform Şuan Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2012 19:33

Tecrübe Puanı: 573 Reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdiye kadar olduğu gibi yine birileri menfaatlanacak birileride uzaktan izlemekle yetinecek. Yüzde 40-50 leri yerinde kullanılırken her zamanki gibi diğerleride buharlaşıp uçacaktır.
Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2011, 18:46   #5
aktassa
Usta Yiğido

10 Milyon doları acaba ne yapmak için istedi Sivasa ben onu merak ediyorum doğrusu.
Alt 13.08.2011, 21:50   #6
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
10 Milyon doları acaba ne yapmak için istedi Sivasa ben onu merak ediyorum doğrusu.
Zahmet edip haberi okursan anlarsın.
Alt 13.08.2011, 23:06   #7
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 20:23

Tecrübe Puanı: 673 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yorumlara bak nerdeyse adama küfredeceksiniz daha 3 ay önce sivas sahipsiz diye ağlıyodunuz
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Deliilyasliyiz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.08.2011, 23:49   #8
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Vay arkadaş kimseye yaranılmıyor. İş yapılıyor, bu sefer de "acaba gerçekten yapılıyor mu yapılmıyor mu" deniliyor. Yav illa işin içinde bir çürük arayacaksınız.
Alt 14.08.2011, 18:32   #9
aktassa
Usta Yiğido

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zahmet edip haberi okursan anlarsın.
Çok okudum.
Kırsal altyapı hizmetleri onun görünen yüzü.
Adam nede olsa yapmayacak.
Asıl ne için istedi dedim.
Görün bakalım..
Alt 15.08.2011, 17:53   #10
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 13:02

Tecrübe Puanı: 554 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas ın bir sözü vardır "garez gandan çetin derler"adam sivas için yardım alıyor teşekkür edileceği yerde neler söylenmiyor. Yardım alınmıyor sivas sahipsiz diyorlar .Sivastaki bu zihniyet kalkmadıkça sivas kalkınamaz. Yardım yapılsa da konuşuluyor yapılmasada konuşuluyor.Her gelen yardımın sivas a mutlak yardımı vardır. Bunu iyiidrak etmek gerekir bakıyorum yapılan yorumların hepsi menfi olumsuz. Allah isteyene verir istemeyene vermez sivaslı bir şey istemiyor ki versin .

Anadoludan İstanbula ilk gelen biri ile iş konusunda konuşurken ,yanlış yapmış bir iş için dedimki" sende hiç kafa yokmu ?.Adam bana dediki kafa var kafa va r ama içi boş dedi güldük . Kafamızın içini olumlu makül , mantıklı düşüncelerle doldurmalıyız. Olumsuzluk hiç bir zaman iyi netice vermez kım olursa olsun ne olursa olsun. Başarılı ve sivas için çalışanları her zaman desteklemek ve arkasında olmak gerek . Politik ve siyasi arenada halk desteği çok önem taşır.

Sayın özata ya ben buradan taşrada yaşayan bir sivaslı olarak kendi adıma çok teşekkür ederim . Ne mutlu ki Bakanlıktan sivas a yardım için bu parayı bulmuş . Bu onun başarısının bir göstergesi dir. devamının dileği ile başarılar dileriz. Sivaslının ne yapmak istediği ve düşünce tarzı anlaşılmıyor. 15/8/2011Ağaoğulları.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil