Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.09.2008, 12:57   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ASİB İFTARDA BULUŞTU

Avrupa sivaslilar Birliğinin her yıl düzenlediği geleneksel iftar daveti bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı İftar Organizasyonunda bir karşılama konuşması yapan Asib Başkanı Rüştü Elmas ‘’Ramazan Ayı gibi manevi duyguları en üst seviyede yaşadığımız bu zamanda birlik ve beraberliğimizi geliştirmek, hemşerilerimiz arasında sıkı dostluklar kurmak ve Sivas hasretini azda olsa dindirmek için düzenlediğimiz İftar Organizasyonumuza iştirak ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’’ dedi. Çok sayıda davetlinin katılğı iftar yemegi Ezan-i şerif in okunmasıyla başladı.

İftara Türk davetlilerin yanısıra Alman bürokratlarında ilgisi oldukça yoğun oldu. Alman davetlilerden Herne Şehri BelediyeBaşkanı Dorothea Schulte hanimefendi Asibin bütün davetlerine severek katıldığını bunun sebeplerinden birtanesinin derneğin uyuma yönelik çalışmaları oldugunu söyleyerek Asib yönetimini tebrik etti.

Belediye başkanının yanısıra Alman Dr. Joachim Neuerburg ,Türk doktorlardan dahiliye uzmanı Ali Yüce, psikiyatrist Hulusi Kandemir ,Tudeb Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Akalın, Ankaralılar Derneği Eski Başkanı ve işadamı Halil Yalçın, Anestezi uzmanı Yavuz Kalem ve derneğe üye cok sayıda davetli katıldı.

İftarda buluşan davetliler sıcak ve samimi bir atmosferde oruclarını açtılar. İftardan sonra geç saatlere kadar kültür binamizda kalan misafirler birbirleriyle sohbetler ederek sadece yemek yemeye değil insanlarla birlik ve beraberlik icinde olduklarını ve böylesi sıcak atmosferlere ne kadar özlem duyduklarınıhissettiler. Kendilerini gurbette değilde öz vatanların da hissettiklerini söyleyen misafirler organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini belirterek nice organizasyonlar da beraber olmak dilekleriyle Asib dernek kültür binasından ayrıldılar.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 13:08   #2
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

yakamozz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yakamozz Şuan yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2016 15:43

Tecrübe Puanı: 618 yakamozz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: ASİB İFTARDA BULUŞTU

Valla resimlerden gördüğüm kadarıyla iftarınız çok neşeli geçmiş.Dünyanın bir ucundaki Sivaslıların bir araya gelmesine vesile olan sivaslilar.net ailesine tüm sivaslılar adına binlerce kez tşk ediyorum.Gerçekten çok iyi bir iş yapıyorlar.Orada şu an resimlerde de gördüğüm kadarıyla başta Rüştü abi ve Ayhan abi olmak tüm yiğidolarıma, hemşemrilerime,iftara katılan tüm davetlilere tşklerimi sunuyorum hepsine afiyet olsun,Allah kabul etsin...
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 13:16   #3
çiltaş_58
Yeni Yiğido

çiltaş_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiltaş_58 Şuan çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2010 14:50

Tecrübe Puanı: 573 çiltaş_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ASİB İFTARDA BULUŞTU

Sivaslıları bir arada ve mutlu görmek güzel...
çiltaş_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 13:24   #4
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

yine güzel ve basarili bir organizasyon olmus
herkesi bir arada neseli görmek sevindirici
bu tür organizasyonlar birlik ve beraberlik icin iyi oluyor
herkes tanisip kaynasip destek oluyor
asib yönetimine ve emegi gecen herkese tesekkkürler
insallah bu hafta sonuda katilim cok olur

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 16:15   #5
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: ASİB İFTARDA BULUŞTU

Güzel bir organizasyon olmuş gayet neşeli... Tüm Sivaslıları biraraya getiren Asib yönetimine teşekkürler... İnşaallah bu haftasonu muhtelif yerledeki organizasyonlarımızda böyle neşeli ve kaynaşma içinde geçer...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 16:43   #6
SONMEZ
Tecrübeli Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SONMEZ Şuan SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.05.2013 13:50

Tecrübe Puanı: 721 SONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOKSONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu anlamlı organizasyonu tertip eden
ve katılan tüm hemşehrilerimizi tebrik ediyorum.

Yahu Ayhan emme de yahuşuhlu görünüyon herif,
Rüştünün seni niye çekemediğini ve
her güreşte ''Ayhanı yerden yere çalıyorum''
lafını niye dediğini şimdi daha iyi anlıyorum.

Sırf hasetlik ve pahıllıh başga bi şey deeel...!
Bir de tesbih hırhızı olmasan eyce arhadaşsın emme neydek
o da senin huyun değişdiremehk ki...
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2008, 17:13   #7
RaZZcE
Usta Yiğido

RaZZcE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RaZZcE Şuan RaZZcE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2011 13:17
Yeti Long Ass Shot 2 Champion!
Tecrübe Puanı: 737 RaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISI

evet gercektende
cok güzel bir organizasyon´du o gün
cok sivasli bir arada olunca bi baska oluyor
Alt 10.09.2008, 17:47   #8
58memo
Usta Yiğido

58memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58memo Şuan 58memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2014 20:31

Tecrübe Puanı: 818 58memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaslilari bir arada görmek güzel bisi, insallah aralarina ben ve sivasli kardeslerimde katilir.
Alt 11.09.2008, 09:41   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Resim karelerindende anlaşıldığı gibi güzel bir organizasyon düzenlenmiş.Katılanlara teşekkür eder bir dahaki ramazan sofralarında buluşmalarını dilerim.
Alt 11.09.2008, 20:30   #10
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 14:19

Tecrübe Puanı: 789 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Güzel bir organizasyona imza ayılmış. Elit ve samimi toplumun katılı il gerçekleştiği yansıyan bu iftar sofralarının işlerinde başarılara, kazançlarında bereketler vesile kılar inşaallah. Gurbette, yüreği memleket hasreti ile yanan hemşehrilerimizi, Başta Başkan Rüştü Elmas bey olmak üzere ASİB Yönetim Kurulu üyelerini, Herne Şehri Belediye Başkanı Alman Dorothea Schulte hanimefendiyi ve Alman Dr. Joachim Neuerburg'i ve davete icabet eden tüm katılımcıları tebrik ediyor, muhabbetin samimiyetin ve kazançlarının artarak devamını diliyorum...

Organizede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil