Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Şafak Öğretmene Hayat Vizesi. - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.07.2010, 11:10   #1
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Şafak Öğretmene Hayat Vizesi.

Eğitim Sen Genel Sekreteri Mehmet Bozgeyik, geçen hafta gerçekleştirdiği açlık greviyle gündeme gelen ataması yapılmayan öğretmen Şafak Bay'ın yurt dışında tedavisi için gereken vize işlemlerinin geciktirildiğini savundu.

Bozgeyik, yaptığı yazılı açıklamada, Şafak Bay'ın geçen hafta gerçekleştirdiği açlık grevi sonucunda sesini duyurduğunu ve tedavisinin yurt dışında sürdürülmesi için verdiği çabaların amacına ulaştığını ifade etti.

Bay'ın, verdiği mücadeleyle Türkiye'de sayıları yaklaşık 350 bini bulan ve ataması yapılmayan öğretmenlerin de sesini duyurduğunu kaydeden Bozgeyik, “Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz görüşme sonrasında öğrendiğimiz üzere, Şafak öğretmenin bir an önce tedavi için yurt dışına gitmesi gerekirken, ABD Büyükelçiliği tarafından vize işlemleri geciktirilmekte ve Şafak öğretmen zamanla yarışırken ABD elçilik görevlileri tarafından süreç uzatılmaktadır” iddiasında bulundu.

Şafak Bay'ın, bir an önce tedavisinin sürdürülmesi için yurt dışına gitmesi gerektiğinin hastane raporlarıyla saptandığını bildiren Bozgeyik, şunları kaydetti:
“Şafak öğretmen, tedavi için, yaşamak için önündeki tüm engelleri birer birer aşarken, elçiliğin yaşattığı bu zorluklar dikkate değerdir. Şafak öğretmen, bundan önce de bu yönde bir başvuruda bulunmuş olmasına ve sağlık nedeniyle bir an önce tedavi için gitmesi gerektiği kanıtlanmasına rağmen vize başvurusu bir ayı geçkin süredir sonuçlanmamıştır. Şafak öğretmenin sağlık durumunda bundan sonra yaşanacak olumsuz bir gelişmede, ABD Elçiliği de bu gecikme nedeniyle sorumlu olacağını unutmamalıdır. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya ve Şafak öğretmenin yaşam mücadelesine sahip çıkmaya çağırıyoruz.”
Alt 27.07.2010, 11:15   #2
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 948 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: ŞAFAK ÖĞRETMENE HAYAT VİZESİ"

Ses duyurabilmek için illa ölmekmi gerek? Nerde bu demokrasi tutkunları demokrasiyi kimseye vermek istemeyenler ?
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2010, 11:37   #3
Timur İSLAMOĞLU
Yiğido

Timur İSLAMOĞLU - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Timur İSLAMOĞLU Şuan Timur İSLAMOĞLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.08.2010 11:35

Tecrübe Puanı: 523 Timur İSLAMOĞLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ŞAFAK ÖĞRETMENE HAYAT VİZESİ"

Öncelikle haberi buaraya taşımamda yardımcı olup bu konuyu açan site yöneticisi Salim 58'e bir kez daha teşekkür ediyorum.

Şafak Bay kemik kanseri olan bir öğretmenimiz tedavi için acilen ABD'ye gitmesi gerekiyor.ABD Büyükelçiliği Şafak Öğretmenin yaklaşık 25 gündür vize işlemlerini bekletiyor.

ABD sadece Irak'a girerken mi müttefiğimiz? ABD sadece üslerimizi kullanırken mi müttefiğimiz? ABD sadece herhangi bir ülkeye füze yağdırırken mi müttefiğimiz? ABD sadece boğazlarımızı kullanması söz konusu olunca mı müttefiğimiz?
Müttefikliğimizi neden bir eğitim emekçimizin sağlığı için kullanamıyoruz? ABD sadece tedavi için ülkesine gelmesi gereken bu öğretmenimize neden vize vermiyor?

Site üyelerinden isteğim Twitter'den veya mail yoluyla Cumhurbaşkanlığına Başbakanlığa Dışişleri Bakanlığına sürekli msjlar gönderip sesimizi duyurmaya çalışalım.
Biraz zor ama ben inanıyorum ki beyfendi duruşuna ve efendi kişiliğine hayran olduğum Cumhurbaşkanımıza sesimizi duyurabilirsek yardımlarını esirgemeyecektir.

Vizesiz her saniye ülkemizin herhangi bir yerinde öğretmen bekleyen öğrecilerimizin gözyaşıdır!!
Timur İSLAMOĞLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Timur İSLAMOĞLU'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)