Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslılar' ın Dayanışma Köşesi > Yurtdışındaki Sivaslılar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yurtdışındaki Sivaslılar Yurtdışındaki Sivaslıların Tanışma ve Dayanışma Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.12.2007, 09:48   #1
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 705 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

Benim hep kafamı karıştıran bir soru var.Tahmin ediyorum çoğu benim gibi düşünmekte.

Sivaslıların dünyadaki toplam sayısı ne kadar?

Bazılarına söylediğim zaman,7 Milyon diye bana gülüyorlar.
Sizce gerçek sayı ne ve lütfen yazarken,sağlam bir kaynak verirseniz memnun olurum.

Kimi diyor 6 Milyon,kimi diyor 7 Milyon.

Kimi diyor sadece İstanbul' da 2 Milyon.Sizce bu rakam gerçekmi ve neye dayanabiliriz?

Sivas' ta kaç Sivaslı yaşamakta,bunuda doğrusu merak ediyorum.

Bu konudada çok çelişkili rakamlar mevcut maalesef.
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)