Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Yatırımlar Sivas'a Gelecek - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.07.2014, 08:22   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Yatırımlar Sivas'a Gelecek

Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği’nin geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar programında iş adamları ve sanayiciler bir araya geldiler.

Kent merkezindeki Hisar düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programına, Sivas Valisi Âlim Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Vali Yardımcıları Ömer Kalaylı, Vefa Kaya ve Salih Aayhan, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Okçin Akşit, İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan, CÜ Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk, Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği Başkanı Göksel Aras ve çok sayıda sanayici ve iş adamı katıldı.

“ELEMAN İHTİYACIMIZ HIZLA ARTIYOR”

İftar programında konuşan SOSAD Dernek Başkanı Göksel Aras, organize sanayi bölgesine eleman ihtiyacının hızla arttığının altını çizerek şunları söyledi; “Öncelikle bizleri yeni bir Ramazanda ve bu iftar sofrasında bir araya getiren yüce rabbimize şükrediyoruz. Organize sanayimiz %100 doluluğa ulaşarak 130 firması, 7000 çalışanı, 70 ülkeye ihracat yapan bir organize sanayi olmuştur. Organize sanayimiz hızla gelişirken nitelikli eleman ihtiyacımızda hızla artmaktadır. Muhasebeci, finansçı, insan kaynakları elemanı, kaynakçı, tekstilci gibi elemanlara acil ihtiyacımız var”.

“SİVAS’IMIZ KAYSERİ’DEN DAHA GÜZELDİR”

Sivas’ın Kayseri’den daha güzel bir şehir olduğunu dile getiren Aras; “Sivas’ımız birçok özelliğiyle Kayseri’ye nazaran yaşanmak için çok daha güzel bir şehir Anadolu ihracat yapacaksa limanlara kadar olan iç nakliyede devlet desteği kesinlikle başlamalıdır. Ramazan ayına kavuştuğumuz şu günlerde rabbim ömrümüzü sağlıklı ve bereketli geçirmeyi nasip eylesin. İftarımıza icabetinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN AYDIN; “OSB’DE ÇOK GÜZEL GELİŞMELER VAR”

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, organize sanayi bölgesinde çok güzel gelişmelerin olduğunu söyleyerek şunları dile getirdi; “Bu düzenlenen iftarın Sivas’taki üretimin, istihdamın, ticaretin gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Sivas organize sanayide çok güzel gelişmeler var. Zaman zaman oradaki fabrikaları gezdiğimizde çok büyük gurur duyuyorum. Bütün bu gelişmelere rağmen elbette organize sanayimizin eksiklikleri var. Sivas’ta artık uluslar arası üretim yapabilen, Türkiye’deki rakipleriyle mücadele edebilen firmalarımızın her geçen gün sayısının artmış olduğunu görmek bizleri Sivas adına hem gururlandırıyor, hem de gelecek adına onurlandırıyor. Bu bakımdan bütün yatırımcılara şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“RAKİPLERİMİZLE BOY ÖLÇÜŞÜRÜZ”

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, göreve geleli henüz kısa bir süre olmasına rağmen organize sanayi bölgesinde gözle görülür hamleler yapıldığını ifade ederek, ikinci organize sanayi bölgesinin kurulması için önemli adımlar atıldığı kaydetti. Başkan Aydın; “Sivas’ın çok önemli avantajları var. Bunları iyi kullandığımız ve kaliteden taviz vermediğimiz takdirde, profesyonel bir anlayışla çalıştığımız takdirde hem Türkiye hem de dünyadaki rakiplerimizle boy ölçüşürüz. İkinci organize sanayi bölgesini Türkiye’ye örnek bir yapıda planlamak istiyoruz”.

ORGANİZE SANAYİ DE RAYLI SİSTEM…

Organize sanayi bölgesinde raylı sistem olacağını ve parsellerin büyük tutularak tren raylarını fabrikaların içerisine sokacaklarını söyleyen Başkan Sami Aydın, “Sadece bu projeden dolayı görüştüğümüz iş adamları, yatırımlarını Sivas’a kaydıracaklarını söylüyorlar. Sayın bakanımıza ve milletvekili arkadaşlarımıza bu noktada çok teşekkür ediyorum. Onlar ilimizin kalkınması için büyük çaba gösteriyorlar. Bir sonraki seçime büyükşehir olarak girmek istiyoruz. Bunun için ikamet adresi dışarıda olan Sivaslılar, adreslerini memleketimize aldırsınlar” şeklinde konuştu.

BİLGİN; “TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, böyle bir iftar programı düzenleyen SOSAD’a teşekkür ederek; “Bizleri bu programda bir araya getiren çok değerli dernek başkanımızın katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum”.

VALİ BARUT “GÜNÜMÜZ ÜRETEN EKONOMİLERİN OLDUĞU BİR DÖNEM”

Sivas Valisi Alim Barut, üreten ekonomisi olmayan bir devletin yaşama şansının olmadığını belirterek; “Günümüz üreten ekonomilerin olduğu bir dönem. Üreten ekonomisi olmayan bir devletin artık yaşama şansı yok. Soğuk savaş dönemi, konvansiyonel silahlarla nükleer silahlarla savaşma dönemi bitti. Dolayısıyla artık ne kadar ekonomiyi güçlendirirsek kendimizi dünyaya güçlü bir ülke olarak gösterebiliriz” dedi.

“AMACIMIZ BİR FARKLILIK MEYDANA GETİRMEK”

Amaçlarının ikinci organize sanayi’nin Türkiye’de tek bir organize sanayisi durumuna getirmenin olduğunu belirten Vali Alim Barut, şunları söyledi; “Amacımız bir farklılık meydana getirmek. İkinci Organize Sanayi’nin Türkiye’de tek bir organize sanayisi durumuna getirmek. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Bu güzel zamanda böyle bir birliktelikte bulunduğumuz için sizlere teşekkür ediyor ve memleket sanayisini bir ileri adıma götürecek sizleri şimdiden tebrik ediyorum. Böyle biz güzel iftar programından dolayı da organize edenlere teşekkür ediyorum”.

Sivas İrade Gazetesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.08.2014, 21:26   #2
sinan3
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sinan3 Şuan sinan3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.08.2014 21:27

Tecrübe Puanı: 0 sinan3 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yatırımlar Sivas'a Gelecek

Yatırım Türkiye'nin 81 iline yatırım yapılmalıdır.Sivas geniş arazileri değerlendirilir inşallah.
sinan3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sinan3'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2014, 13:37   #3
Warda
Yeni Yiğido

Warda - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Warda Şuan Warda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 14:30

Tecrübe Puanı: 0 Warda isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bizim idareciler bir araya gelince çok güzel laflar ediyorlar, her nedense icraata gelince kimse ortada yok. Ya bu masalları Sivaslılar dinleye dinleye usandı artık bir şey demek yerine susmayı tercih ediyorlar. 2.Organize sanayi bölgesi ilan edileli 10-15 yıl oldu, ortada ne var, hiç bir şey! Artık Sivaslı usandı proje dinlemek ve maket görmekten. Sivasımızın saygıdeğer ileri gelen yönetici ve bürokratları lütfen artık vatandaş olarak icraatlarınızı görmek istiyoruz. saygılarımla
Warda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Warda'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.08.2014, 00:57   #4
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 857 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Warda Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bizim idareciler bir araya gelince çok güzel laflar ediyorlar, her nedense icraata gelince kimse ortada yok. Ya bu masalları Sivaslılar dinleye dinleye usandı artık bir şey demek yerine susmayı tercih ediyorlar. 2.Organize sanayi bölgesi ilan edileli 10-15 yıl oldu, ortada ne var, hiç bir şey! Artık Sivaslı usandı proje dinlemek ve maket görmekten. Sivasımızın saygıdeğer ileri gelen yönetici ve bürokratları lütfen artık vatandaş olarak icraatlarınızı görmek istiyoruz. saygılarımla
Temel vizyonumuz çok laf az iş
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sivaslıgenç'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil