Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2007, 04:21   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ÇEVRE YOLUNDA KAZA!

TIR ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı. Çevre Yolu Toptancılar Kavşağında Ali Bulut yönetimindeki çekicisi 54 RE 525, korsesi ise 54 RE 526 plakalı olan TIR ile mobilya dekorasyon işi yapan Mehmet Sağır idaresindeki 58 DF 727 plakalı kamyonet çarpıştı.

Kazanın ardından devrilen kamyonetin sürücüsü Mehmet Sağır ile yanında bulunan Abdullah Kutlucan, Hakan Narman ve Serkan Arslan yaralandı. Yaralılar bölgeye sevk edilen ambulanslarla Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Kazanın ardından kaçan TIR sürücüsü Ali Bulut, Sivas-Ankara karayolunun Haliminhanı mevkisinde Bölge Trafik Müdürlüğü ekiplerince aracı durdurularak gözaltına alındı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2007, 17:31   #2
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: ÇEVRE YOLUNDA KAZA!

Böyle haberleri okdugum zaman icim ciz ediyor cok üzülüyorum.
Allahdan acil sifa dilerim, cok cok cok büyük gecmis olsun.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2007, 22:08   #3
x_burnley
Yeni Yiğido
NO AVATAR

x_burnley Şuan x_burnley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.03.2008 00:35

Tecrübe Puanı: 0 x_burnley FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende tvde duydum üzüldüm
Yakınlarına baş sağlığı diliyorum
Umarım bu tür haberler ile karşılaşmayız bir daha
x_burnley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2007, 00:21   #4
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: ÇEVRE YOLUNDA KAZA!

Ya artık söylemekten,yazmaktan,ikazlard an bıktık ama hatalardan,ihmallerden,kuralsı zlıklardan bıkmadık.
Artık kendimizi dizginleyelim,kaybetmeyi en son düşündüğümüz şeyi en öne alıp düşünelim ve dikkatli olalım.
Allah acil şifalar versin!Tekrarını ve beterinide bizlere yaşatmasın!
Alt 23.05.2007, 11:29   #5
mehmetsahin
Yeni Yiğido

mehmetsahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetsahin Şuan mehmetsahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.02.2008 11:07

Tecrübe Puanı: 0 mehmetsahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kazada yaralanan kişilere gecmis olsun.
Tır şöförünün kacması ayrı bir olay kazayı yapıyorsun kardeşim tekrardan neden bırakıp kacıyorsun yazık ya.
mehmetsahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil