Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.12.2011, 21:06   #41
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 795 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence bu yazdıklarınız sabiha hanımefendinin küsmesi için yeterli sebep değil. Sabiha hanıma en az bende sizler kadar sayar saygı duyar takdir ederim en güzeli kendisi acıklasın bizlerde hissi davranıp kimseleri suclamayalım
Saygıdeğer arkadaşlar

Saygıdeğer altuntaş 58 in benden açıklama yapmamı istemesi üzerine bende açıklama gereği duydum.
Önce Vatan’ın tahmini doğrudur. Bu sitede daha fazla yorum yapmayıp bilgi kirliğine neden olmak istememiştim. Beni üzen tek şey bu cümle olmuştur, ister istemez üzüldüm. Bunun dışında şahsıma yönelik başka hiç bir neden yoktur. Ben burasını ailem bilip, bilgi ve görüşlerimi ,eserlerimi burada paylaşmaktan sonsuz heyecan ve coşku duyuyordum. Aslında siteye daha giriş yapmamaya kesin kararlıydım ama baktım siteden ayrılma nedenim ile ilgili çok yorumları görünce siteye giriş yapma gereği duydum. Bu sitede kalmam için ısrarla telefon ile arayan üyelerimiz, hemşerilerimiz oldu.Ayrıca özel mesaj yazıp burada kalmamı isteyen saygıdeğer üyelerimiz beni gerçekten duygulandırdılar. Sizlerin bu sevgisine layık mıyım bilmiyorum ama hepinizde benim için gerçekten çok değerlisiniz.

Evet arkadaşlar aranızdan ayrılmaya çok kararlı idim ama vazgeçtim.
inşallah bir daha kimse kimseyi incitmez.

Saygıdeğer bütün üyelerimize sonsuz selam sevgi ve saygılarımı sunarım. Hayat kısa her şey boş,dünya yalan. Temennim şu fani dünyada kimse kimseyi kırmasın. Hz. Mevlana’nın görüşü gibi herkesin sevgi,saygı ,hoşgörü ve barış içinde yaşamalarını dilerim.

Allaha emanet olunuz, Sağlıkla ve mutlulukla kalınız.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2011, 21:14   #42
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi

Sabiha Abla inan çok mutlu oldum. Senin gibi düşünen insanlara ihtiyacımız var bizi bırakıpta gitmediniz çok teşekkür ederiz.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2011, 21:21   #43
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 795 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sabiha Abla inan çok mutlu oldum. Senin gibi düşünen insanlara ihtiyacımız var bizi bırakıpta gitmediniz çok teşekkür ederiz.

Burada kalmam için değerli yorumları ile, ayrıca telefon ve emailime ulaşıp bana burada kalmam için ısrar eden bütün saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederim. Sizlerin sevgi ve saygısına layık olmak benim için büyük onurdur.
Aynı duygularla kucak dolusu selam, sevgi ve saygılarımla hepinize sağlık,mutluluk, başarı dolu günler diliyorum.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2011, 11:42   #44
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 787 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Senelerdir Sivas halkı Refah Sadet vede AKP'ye oy vermişlerdir. Peki ya Sivas halkının eline ne geçmiştir. Koskocaman bir hiç. Verilen vaadler tutulmayan sözler....

Şimdi kalkarlar bir Muhalefet partisinden böyle bir teklif geldi diye böyle bir kanun teklifini de yok sayarlar. Gerekçe olarak da saçma sapan birşey gösterirler. Ne de olsa yer bizim Sivas halkı.....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı yerliturkuaz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2011, 13:09   #45
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sivasımızın büyükşehir olması için verilen Böyle bir kanun teklifi muhalefet partisi veklinden geldiği için meclisten gececeğini hiç sanmıyorum
Alt 09.12.2011, 18:46   #46
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 784 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart AW: Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi

bu konuyla ilgili son durum ne acaba?
Alt 09.12.2011, 19:46   #47
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: AW: Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu konuyla ilgili son durum ne acaba?
Şöyle oluyor işlemler... Meclis başkanlığı usulen inceliyor. Teklifte bir hata yoksa komisyona gönderiliyor, komisyonda görüşülüyor eğer komisyon kabul ederse direkt olarak meclise gönderiyor yok kabul edilmezse üzerinde gerekli değişiklikler yapılıp genel kurula geliyor. Sonra da oylanıyor. Örneğin Malik Bey'in "Sivas Kongresi'nin yıldönümü olan 4 Eylül gününün, tüm yurtta 'Ulusal Mücadele Bayramı' olarak kutlanması" ile ilgili verdiği teklif (Bu sene 30 Kasım'da yeniden verdi bu teklifi) Şu anda komisyonda tahminim bahsi geçen kanun teklifi yakında komisyona iner ama görüşmeye ne zaman başlarlar bilemem, eğer AKP'li vekiller komisyona gelmeden ikna olurlarsa 1 saatte bile geçer komisyondan meclistete görüşülünce yaklaşık 30 sn'ye de Sivas Büyükşehir olur yeterki AKP'li vekiller sorun çıkartmasın çünkü CHP blok halinde evet oyu kullanacaklar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.12.2011, 19:47   #48
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Haaa bu arada mecliste bütçe görüşmeleri var nerden baksanız 2 hafta sürer bu o yüzden komisyonda görüşülmesinin neredeyse 1 ayı bulur... tabii benim tahminim bu...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.12.2011, 07:11   #49
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: AW: Özdemir Sivas'n Büyükşehir olması için Meclise kanun teklifi verdi

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Örneğin Malik Bey'in "Sivas Kongresi'nin yıldönümü olan 4 Eylül gününün, tüm yurtta 'Ulusal Mücadele Bayramı' olarak kutlanması" ile ilgili verdiği teklif

Eğer Ulusal Mücadele Bayramı olsa, 19 Mayıs gibi ayda 29 Nisan gibi mi olacak. Ve resmi tatil olacak?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)