Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Köşe Yazıları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının Yazıları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.11.2008, 04:44   #1
dertli58
Yiğido

dertli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dertli58 Şuan dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2012 23:16

Tecrübe Puanı: 577 dertli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Iste Bizim 21.Yuzyilin Insani (Moda...)

Bende bir anlam veremedim bu yeni cagin insanina eski olan seylere bakiyorum simdiki olanlara bakiyorum ortaya cok garip bisee cikiyor diyorum acaba bu gercek mi ? ama malesef gercek size bu yeni cagin insanini anlatan guzel bir asigin halk ozaninin siiriyle anlatsam herhalde dahada guzel olur iyi okumalar

Ayool ben bu 20. asirin erkeklerine sasiyorum ne kadarda anlayissizlar
hanim efendi hanim efendi lutfen beni dinlermisiniz
ne o yoksa sendemi ole dusunen erkeklerdensin
nasil yani erkek derken sen kimi kasdediyosun
yani diyorumki benim giyinmeme suslenmeme cagimizin modasina uyan kizlara kafa tutanlardanmisin
neden kafa tutayimki CANIM beni ne ilgilendirirki
aferim be senin gibi erkege bak elinde sazinda var yoksa sen asikmisin
asigim ya hemde gercek bir halk ozaniyim ben istersen sEnein bu modana suslenmene yani dusundugun hayatini sazimla anlatayim ne dersin
saolasin asik haydi bakalim solee guzelce ovv benii hemii
tabii tabii seni ovmeyimde kimi oveyimm DINLEYIN LUTFEN

EY YUKSEK SOSYETEYE MENSUP MODACI HANIM EGLENCE ZUMRESININ BASININ TACI HANIM
BU METOT KI SIZLERIN MUSPET ILACI HANIM DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACIL GIZIM UTANMA BU GUNUN MODASIDIR ACIL GIZIM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR

YERINDEDIR TAHSILIN GUZELLIGIN SAHANE VARSA TURKTEN TALIBIN BUL CESITLI BAHANE BIR ECNEBI HOVARDA YAKALARSAN DAHANE DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACIL GIZIMMM UTANMA BU DEVRIN MODASIR

FILORTUYUN SAYISI EN AZ 15 OLMALI KIMISI HALIS ZUPPE KIMISI KES OLMALI ALTIN KOLYEN KURK MANTON TAKSIN BELES OLMALI DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACIL GIZIM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR

DIK VODKAYI SARAPI SOKAKLARDA NARA AT MEDENIYET SIZLERLE SUSLENMEKTEDIR KAT KAT CESNI RUHA GIDADIR DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACILLL GIZIM UTANMA BU DEVRIN MODASIR

HIC DURMA DISKO OGREN HERGUN BIR BALOYA GIT DIRNAGINI YUZUNU DUDAGINI BOYA GIT SUNI PEYNI WARGISON COONILERLE AYA GIT DISIYON GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACIL GIZIMM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR ACILL GIZIM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR

BAZEN DUZ PANTOLON GIY TRAS ETTIR ENSENI BIN DOLAS BISIKLETE GOSTER SOYLE SEN SENI KABAHAT AILENDE ANLIYORUM BEN SENI DISIYON GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACILL GIZIM BU DEVRIN MODASIDIR

ARTIST OL FILM CEVIR ISMINE YILDIZ DERLER BIN KEZ KURTAS YAPTIRSAN GENE SANA GIZ DERLER CIPLAK RESIM CEKTIRSEN NE SAHANE RESIM DERLER DISIYON GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR ACIL GIZIM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR ACIL GIZIMMM UTANMA BU DEVRIN MODASIDIR

HAYIR GIZIM INANMA BUNLAR HEP ISTIHRADIR NAMUS INSANLAR ICIN EN MUKADDES MEYVADIR GENCLIKTE HISIYATIN BELKI SENI ALDATIR DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR HADDINDEN COK ACILMAK SOYSUZUN MODASIDIR

TURK OGLUNA ANNE OL IFTIHAR ET ONUNLA ELIN SOYSUZ ZUPPESI BAGDASAMAZ SENINLE BU YURDUN GIZI ISEN SU SOZU IYI DINLE DISIYIN GORUNUSU ICIYIN AYNASIDIR YAPACAGIN DUSUKLUK BIZE YUZ KARASIDIR ....

dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2008, 19:00   #2
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1036 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Iste Bizim 21.Yuzyilin Insani (Moda...)

paylasim icin cok tsk ederim
gercekten cok güzel ve düsündürücü bir yazi

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2008, 19:18   #3
teamfoback
Yiğido

teamfoback - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teamfoback Şuan teamfoback isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2009 18:58

Tecrübe Puanı: 570 teamfoback FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konuyla alakalı olarak mehmet akifin şu sözü ii gider...

"medeniyet dediğin açmaksa bedeni desene hayvanlar bizden daha medeni!!!!"

tvlerde her geçen gün bu tür şeyler ...

normal hayatın vazgeçilmeziymiş gibi gösterilip genç beyinler kirletiliyor!!!
Alt 31.12.2008, 23:06   #4
dertli58
Yiğido

dertli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dertli58 Şuan dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2012 23:16

Tecrübe Puanı: 577 dertli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar bu yazmis oldugumm yaziyi youtube de bulabilirsiniz seslendiren Asik Gul Ahmet Yigit yeni cagin modasina yazmis oldugu turkuyu sizlerle paylastim saygilar

burdan izleye bilirsiniz [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Merhametle yargıla
Sana layık kul olamadık
Doğruyu bir türlü bulamadık
Sözümüze sadık kalamadık
Şimdi affet Sen bizi Ya Rab
dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)