Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ta Liste Şoku - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.04.2015, 14:32   #11
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 16:33

Tecrübe Puanı: 666 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta Liste Şoku

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İzahı var olmaz mı? Akp anladı seçmeninin kafa yapısını yapsalar da alıyor oy yapmasalar da.
Şimdi zaten alacağını alacak neden sivaslının kendi menfaatine olanı aday göstersin. Kendi menfaatine olanı gösteriyor.

şu açıklamanızla bile hangi muhalefet partisi olursanız olun kendi acizliğinizi belirtmişsiniz. madem akparti anladı ozaman soruyorum size desteklediğiniz muhalefet hala 12 yıldır niye anlamadıda hala aynı haltı yiyorlar demekki peşinden koşturduklarınız boş siz gidip tıpış tıpış oyunuzu atın her seçim dönemi böyle boş laflarla vakit öldürmeyin 7 haziranda görüşürz .yada püskevit hikayeleri dinleyip rakamlarla hesap yaparak belki en iyi 2. parti olabilirsiniz. veya ittifaklar kurarak barajı geçme çabalarına girip abuk subuk hesaplar yapabilirsiniz sıkıntı yok heralde tüm muhalefet partilerinin durumunu yazdım
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı amet_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.04.2015, 14:35   #12
amet_58
Tecrübeli Yiğido

şunuda belirteyim akpartinin oy oranlarının yüksek olması yaptığı icraatlerin yanında en büyük etken muhalefetin çok yetersiz olmasıdır.akpartiyi eleştirdiğiniz kadar kendi aciz yöneticilerini eleştirmiş olsaydınız daha güçlü bir muhalefet veya iktidar olabilirdiniz.
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2015, 19:47   #13
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Muhalefetin "yeterli" olması demek iktidar destekçilerine göre akp'yi milletin vergileriyle ve yandaş firmalara yaptırarak tamamladığı iki kiremiti üstü üste koyma projelerini bile tebrik etmekten ibaret.. sanki böyle yapılsa oy vereceklermiş gibi. Muhalefet aciz falan değil.. sadece medya iktidarın tekeline geçti.. sadece kendi borazanları ötüyor.. zaten iktidar destekçileri de yandaş basın haricinde bir şey takip etmediklerinden muhalefeti aciz buluyor. Ben onu bunu anlamam kardeşim.. hırsızlık dedik paralel dediler.. e pareleli sen besledin dedik kandırılmışız dediler.. e aklın neredeydi dedik? konuşma iç güvenlik yasasını geçirir seni sokak ortasında dövdürürüm dediler.. daha ne tartışılıyor.. bir kesim bundan çok memnun ve asla akp dışında bir yere oy vermezler.. muhalefetin işi bundan memnun olmayan vatandaşlarla olmalı.. ki öyle de zaten.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 9 Kullanıcı blacksky'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2015, 23:23   #14
amet_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Muhalefetin "yeterli" olması demek iktidar destekçilerine göre akp'yi milletin vergileriyle ve yandaş firmalara yaptırarak tamamladığı iki kiremiti üstü üste koyma projelerini bile tebrik etmekten ibaret.. sanki böyle yapılsa oy vereceklermiş gibi. Muhalefet aciz falan değil.. sadece medya iktidarın tekeline geçti.. sadece kendi borazanları ötüyor.. zaten iktidar destekçileri de yandaş basın haricinde bir şey takip etmediklerinden muhalefeti aciz buluyor. Ben onu bunu anlamam kardeşim.. hırsızlık dedik paralel dediler.. e pareleli sen besledin dedik kandırılmışız dediler.. e aklın neredeydi dedik? konuşma iç güvenlik yasasını geçirir seni sokak ortasında dövdürürüm dediler.. daha ne tartışılıyor.. bir kesim bundan çok memnun ve asla akp dışında bir yere oy vermezler.. muhalefetin işi bundan memnun olmayan vatandaşlarla olmalı.. ki öyle de zaten.
devam edin öyleyse geçen seçimlerde bir ıslıkta sen çal diye dolandınız bu seçimdede alkışlıyorum diye dolanırsınız değişen birşey olmaz
Alt 13.04.2015, 13:52   #15
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şu açıklamanızla bile hangi muhalefet partisi olursanız olun kendi acizliğinizi belirtmişsiniz. madem akparti anladı ozaman soruyorum size desteklediğiniz muhalefet hala 12 yıldır niye anlamadıda hala aynı haltı yiyorlar demekki peşinden koşturduklarınız boş siz gidip tıpış tıpış oyunuzu atın her seçim dönemi böyle boş laflarla vakit öldürmeyin 7 haziranda görüşürz .yada püskevit hikayeleri dinleyip rakamlarla hesap yaparak belki en iyi 2. parti olabilirsiniz. veya ittifaklar kurarak barajı geçme çabalarına girip abuk subuk hesaplar yapabilirsiniz sıkıntı yok heralde tüm muhalefet partilerinin durumunu yazdım
Ne yaptı hükümet sivas'a. Oy istemeye gelip bir daha ki seçim dönemine kadar yüzünüze bakmıyor.
Ben burada sadece akp seçmenine söylemiyorum sadece chp ve mhp seçmenine de söylüyorum. Hepsi çözdü öyle ki aday bile göstermiyorlar kime verecekleri belli. 7 hazirandan sonra sonuçlar açıklanınca ne demek istediğimi anlayacaksın. Aynı tas aynı hamam aynı sorgulamayan sivas seçmeni.
Fuat avni'ninde dediği gibi KAYBEDENLERDENSİN SİVAS.

ama şu yukarda yazdığın için utanacak suratın olur mu onu bilemem!!!

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2015, 15:21   #16
amet_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Ne yaptı hükümet sivas'a. Oy istemeye gelip bir daha ki seçim dönemine kadar yüzünüze bakmıyor.
Ben burada sadece akp seçmenine söylemiyorum sadece chp ve mhp seçmenine de söylüyorum. Hepsi çözdü öyle ki aday bile göstermiyorlar kime verecekleri belli. 7 hazirandan sonra sonuçlar açıklanınca ne demek istediğimi anlayacaksın. Aynı tas aynı hamam aynı sorgulamayan sivas seçmeni.
Fuat avni'ninde dediği gibi KAYBEDENLERDENSİN SİVAS.

ama şu yukarda yazdığın için utanacak suratın olur mu onu bilemem!!!
hükümet sivasa ne mi yaptı;

nuri demirağ hava limanı
yıldızdağ kayak merkezi
25.000 kapasiteli stad ve spor kompleksi
adalet sarayı
600 yatak kapasiteli bölge hastanesi
hızlı tren (2017)
proje ihalesi yeni yapılan muhsin yazıcıoğlu kültür merkezi
duble yollara, sağlıkta sosyal yaşamda yapılan hizmetlere hiç girmiyorum bile

şimdi sana soruyorum bu yapılan hizmtler karşısında benimmi yüzüm kızarır yoksa geçmiş dönemlerde sivaslıların hiç bir alakası yokken adını karalayan olayların yaşandığı 92 olayların yaşanmasına neden olan siyasetcilerin sözcülüğünü yapan sizlerinmi yüzü kızarır!!!
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı amet_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2015, 15:26   #17
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
devam edin öyleyse geçen seçimlerde bir ıslıkta sen çal diye dolandınız bu seçimdede alkışlıyorum diye dolanırsınız değişen birşey olmaz
İstediğim gibi dolanırım orası beni bağlar. Değişen bir şey olur veya olmaz orasını bilmem.. benim derdim Sivas'ın büyüklüğüne ve tarihine yakışır bir ilerleme, bir atılım göstermesidir. İktidar partisinin Tr. genelinde ne kadar oy alacağını bilemem.. ama bu şehirde birinci parti olacağından eminim.. Sivas kazanmadıktan sonra Sivas'a seçimi kimin kazandığının ne önemi var?.. Senelerdir fabrikalar açılacak, 2.-3. üniversiteler gelecek diye bekliyoruz.. olur hiç itiraz da etmeyelim.. hiç eleştirmeyelim de.. siz nereyi emredersiniz sorgusuz sualsiz oraya oy verelim.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı blacksky'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2015, 16:20   #18
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 857 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Tüm milletvekili adaylarına seçim sürecinde iyi bakın zira seçimden sonra 5 sene Sivasa daha ugramayacaklar.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı sivaslıgenç'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2015, 10:37   #19
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hükümet sivasa ne mi yaptı;

nuri demirağ hava limanı
yıldızdağ kayak merkezi
25.000 kapasiteli stad ve spor kompleksi
adalet sarayı
600 yatak kapasiteli bölge hastanesi
hızlı tren (2017)
proje ihalesi yeni yapılan muhsin yazıcıoğlu kültür merkezi
duble yollara, sağlıkta sosyal yaşamda yapılan hizmetlere hiç girmiyorum bile

şimdi sana soruyorum bu yapılan hizmtler karşısında benimmi yüzüm kızarır yoksa geçmiş dönemlerde sivaslıların hiç bir alakası yokken adını karalayan olayların yaşandığı 92 olayların yaşanmasına neden olan siyasetcilerin sözcülüğünü yapan sizlerinmi yüzü kızarır!!!
Öncelikle biz kimiz onu bir yazda kendimizi tanıyalım.
ikincisi 92 olaylarının sivasta oynanan bir oyun olduğunu anlamayacak kadar ***san sana ben daha bişey anlatamam.
üçüncüsüde 13 yıldır sivasa hakim olan akp nin şu yaptıkları bence hiç. Birazda vaatedip yapmadıklarından bahset bence.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...

Konu _DuMaN_58 tarafından (14.04.2015 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret kelimeleri kullanmayınız.
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2015, 11:10   #20
amet_58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Öncelikle biz kimiz onu bir yazda kendimizi tanıyalım.
ikincisi 92 olaylarının sivasta oynanan bir oyun olduğunu anlamayacak kadar aptalsan sana ben daha bişey anlatamam.
üçüncüsüde 13 yıldır sivasa hakim olan akp nin şu yaptıkları bence hiç. Birazda vaatedip yapmadıklarından bahset bence.
1- öncelikle siz kimi desteklediğinizi söyleyemeyecek kadar korkak , dış odaklarla iş birliği yaparak hükümeti yıpratma çabasına giren gerekirse hdp chp işci partisi farketmez hepsini destekleyebilecek karakterdeki insanlarsınız. gidip hükümeti israile avrupa parlementosuna şikayet edenler sizlerin temsilcileri..
2- yıllardır 92 deki oyunun kimler maşalığını sözcülüğünü yapıyor bilmiyorsan sana ***da demiyeceğim ***lara hakaret olur.
3- ben hükümetin icraatlerini yazdım sende söz veripte yapmadıklarını söylede öğrenelim.... ve bir daha yazacak cevap bulamayıp bir yerlerin sıkışınca hakaret etme önce insan ol tartışamıyorsan yorumda yazma haddini bil benim uslubumu bozdurma

Konu _DuMaN_58 tarafından (14.04.2015 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret kelimeleri kullanmayınız.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı amet_58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil