Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Paşabahçe'nin ihalesi yapıldı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.10.2010, 06:43   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Paşabahçe'nin ihalesi yapıldı

Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Sivas’ın en önemli piknik ve mesire alanı olan Paşabahçe’nin hak ettiği yola kavuşması için 4,5 kilometrelik bölünmüş yol ihalesini yaptı.

2006 yılında Sivas Belediyesi tarafından mezbelelikten kurtarılan ve yeniden yapılandırılan Paşabahçe Piknik ve Mesire alanına özellikle yaz mevsiminde günlük 2 bin 500 ile 3 bin kişi piknik yapmak için gidiyor. Ancak şehir merkezi ile arasında 7 kilometre olan Paşabahçe’ye giden vatandaşlar yolun dar olması nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyor. Bu duruma duyarsız kalmayan AK Parti Sivas Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Mustafa Açıkalın ile Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı hemşerimiz Habip Soluk’un destekleri sonunu Paşabahçe yolunun bölünmüş yol olması için Ulaştırma Bakanlığı, Sivas İl Özel İdare hesabına 1 milyon 500 bin liralık ödenek aktarmıştı. Bu kaynağın Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne devredilmesinin ardından Paşabahçe Bölünmüş Yol Yapım ihalesini gerçekleştirdi. İhalenin yasal süresinin dolmasının ardından işi alan firma ile sözleşme imzalanarak yer teslimi yapılacak. 2 hafta içerisinde yer tesliminin yapılması beklenen Paşabahçe Bölünmüş Yol projesi kapsamında 4,5 kilometrelik yolun yapımı 300 günde tamamlanacak. 30 metre genişliğinde yapılacak olan bölünmüş yolda araç trafiğinin yanı sıra bisiklet yolu ve koşu yolu da yer alacak. Böylece Paşabahçe yolu sadece piknikçilere değil spor yapmak isteyenlere de hizmet verecek. Konun en baştan beri takipçisi olan Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği encümeni Semiha Ekinci, sorunların çözümü noktasında desteklerini esirgemeyen Vali Ali Kolat’a, Vali Yardımcısı İsmail Koşum’a, AK Parti Sivas Milletvekillerine Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Habip Soluk’a, AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Burhanettin Kuru’ya teşekkür etti

Kaynak: Gazete İzci
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2010, 07:39   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Paşabahçe'nin ihalesi yapıldı

Gerçekten bu yolun biran önce yapılması gerek.Girişteki ağaçları kesmeseniz iyi olur.
Alt 01.10.2010, 09:29   #3
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 665 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Askeriyeden sonraki yol kenarındaki ağaçlara dokunulmasın orasını bisiklet ve koşu yapın ağaçların dışında kalan alana araç yolunu yapın iki tarafı ağaçlarla kaplı yolları kartpostal yada ekran koruyucu olarak görmek istemiyorum.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2010, 12:47   #4
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 786 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah en kısa zmanda gerçekleştirilir.
Alt 03.10.2010, 14:21   #5
subasi29
Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

subasi29 Şuan subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.01.2013 16:37

Tecrübe Puanı: 607 subasi29 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun zamandir Gitmemistim,Busene Kismet Oldu Gittim,Gezdim,Gordum..
Mukemmel Bir Park Yapmislar..Emegi gecenlere cok tesekkur ediyorum..sivasimizin boyle guzelliklere ihtiyaci var..
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar subasi29'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)