Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
FESHANE'DE İMZA GÜNÜME DAVET - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kültür-Sanat-Tarih
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Kültür-Sanat-Tarih Kültür, Sanat ve Tarih Paylaşımları...

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.11.2013, 01:37   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart FESHANE'DE İMZA GÜNÜME DAVET

İSTANBUL/FESHANE’DE 4.SİVAS GÜNLERİNDE
SİVASLI ŞAİR SABİHA SERİN'İN İMZA GÜNÜNE DAVET

22-23-24 KASIM 2013 GÜNLERİNDE 3 GÜN İSTANBUL/ FESHANE’DE KİTAPLARIMI İMZALAYACAĞIM. HERKESİ BEKLİYORUM…

22-23-24 Kasım 2013 tarihlerinde Uluslar arası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi FESHANE Eyüp/İSTANBUL’DA –Sivas Platformunun düzenlediği4.GELENEKSEL SİVAS GÜNLERİNDE içerisinde 39 adet bestelenmiş şiirlerimin yer aldığı KAR TANELERİ adlı ikinci Şiir Kitabımın tanıtımı ve imza günüme davetlimsiniz, teşrif etmenizden sonsuz onur duyacağım.Kültür,Sanat ve Edebiyata,Şiire önem veren herkesi bekliyorum.

İnşallah Sivaslı hemşerilerim beni orada yalnız bırakmazlar.

Sivas'tan selam ve saygılarımla..

Tarih: 22 Kasım 2013
Saat: Açılış:14.00
(22-23-24 Kasım 2013 günlerinde her gün Saat 09 00-19 00
Saatleri arasında 3 gün boyunca kitabımıimzalayacağım.

Adres: FESHANE
Uluslar arası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi
Eski Feshane Cad. Defterdar Durağı
EYÜP –İSTANBUL
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil