Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Gürün
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Gürün Gürün İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.11.2007, 11:26   #1
sivasspor_gürün
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sivasspor_gürün Şuan sivasspor_gürün isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.12.2008 11:10

Tecrübe Puanı: 622 sivasspor_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart gürünümüzden video ve resimler

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

aslında resimleri direk atıcamda öğrenemedim daha şimdilik sadece linkleri koyabiliyom.

sivaslilar net modları gürünle ilgili yazılara neden ilgi duymuyorsunuz, söylermisiniz.güründe sivasın güzel ilçelerinden birisidir

Alıntı:
sivasspor_gürün Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

aslında resimleri direk atıcamda öğrenemedim daha şimdilik sadece linkleri koyabiliyom.

sivaslilar net modları gürünle ilgili yazılara neden ilgi duymuyorsunuz, söylermisiniz.güründe sivasın güzel ilçelerinden birisidir
ben burda gürün ve köyümüz hakkında açdığım konulara modlardan bir tek yorum göremedim. istemiyorsanız ne yazarız nede atarız.

ben yazıyorum siz alt ediyorsunuz sivasın adı geçdiği için burda tanıtım yapıyoruz.

Konu SivasLady tarafından (06.11.2007 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
sivasspor_gürün isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2007, 16:37   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: gürünümüzden video ve resimler

Alıntı:

ben burda gürün ve köyümüz hakkında açdığım konulara modlardan bir tek yorum göremedim. istemiyorsanız ne yazarız nede atarız.

ben yazıyorum siz alt ediyorsunuz sivasın adı geçdiği için burda tanıtım yapıyoruz.

Kızmakta çok haklısın kardeşim sizin yazınızı okuma fırsatı bulamadım siz yazmaya devam edin emin olunuzki ilgisiz kalmayacağız heleki GÜRÜNDEN SİVASIN en yeşil şirin ilcesinden bahsedeceksiniz dünyada eşi benzeri olmayan elmesından kara dutundan kayısısından cevizinden konu acılacakta biz ilgisiz kalacağız hemi olmaz öyle şey ben şahsen GÜRÜNE bir kac sefer gittim çok beğendim gidip gelirken GÖK PINARA uğradım her seferinde göldeki resturantta ızgarda ve tere yağında alabalık yedim GÖK PINARIN alabalıllarını yemek bir ayrıcalıktır sanırım yeşilin bütün tonlarının buluştuğu GÜRÜN ilcemiz muteşem güzelliğe sahip benim çok ama çok sevdiğim aynı zamanda sivasın gururu bir ilçemizdir bütün GÜRÜNLÜLERE buran selamlar saygılar
Alt 07.11.2007, 19:48   #3
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1036 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: gürünümüzden video ve resimler

sivasimin her kösesi ayri bir güzellige sahip...

bu güzelligi bizimle paylasdigin icin cok tsk ederim

Alıntı:
.......

ben burda gürün ve köyümüz hakkında açdığım konulara modlardan bir tek yorum göremedim. ...........

sitem etmekde haklisin
ama bence bu sitemin herkes icin gecerli

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2008, 10:27   #4
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 13:55

Tecrübe Puanı: 762 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

kardes elıne koluna saglık senın bu resımlerle ugrasman yeter oldugu kadar
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2008, 21:25   #5
caksurlu
Yeni Yiğido

caksurlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

caksurlu Şuan caksurlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.11.2008 22:14

Tecrübe Puanı: 0 caksurlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gürünlü olarak güründen gurur duyuyorum
Alt 18.02.2008, 08:51   #6
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 791 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Emmeğinize sağlık.

Gidip göremiyoruz memeleketimizi diye üzülmek yok artık. Ayağımıza kadar geliyor artık.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2008, 09:02   #7
UTKUM_58
Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

UTKUM_58 Şuan UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.03.2008 08:38
Tournaments Won: 1

Tecrübe Puanı: 662 UTKUM_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sweetgirl Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivasimin her kösesi ayri bir güzellige sahip...

bu güzelligi bizimle paylasdigin icin cok tsk ederim

sitem etmekde haklisin
ama bence bu sitemin herkes icin gecerli
HEMENDE USTUNE ALINMIS HEHEHE)) NEYSEE GURUNU TANITTIGIN ICIN SAGOL KARDESIM EMEKLERINE SAGLIKK TSKLER
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2008, 20:21   #8
ersoy_34
Usta Yiğido

ersoy_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersoy_34 Şuan ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 668 ersoy_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeşim eline salık güzelmiş gerçi gökpınara gittim çok ama çok hoşumagitti alabalık yemiştik orada gerçektem bi dünya harikası herkesin görmesini isterim
ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)