Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.04.2008, 20:41   #121
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 20:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İyi incele Kıbrıs ın tarihini Türkler ve Rumlar yine aynı memlekette yaşıyorlardı yine aynen devam Türkler ve Rumlar yine aynı adada
ama ada bizimdi.

1500'lerde fethetmistik
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.04.2008, 20:42   #122
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Evet sakatlık zor iş Ülkemizde yollar kaldrımlar sakatlara göre ayarlanmamış bende sakatım ne yollarda düzgün yüreyibiliyorum ne bir resmi kuruma çıkabiliyorum nede özel ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum.
Vatan satmak nasıl oluyor o konuda ayrıntılı bilgi verirdseniz menmun olurum.
Hiç bir gayrimenkül alıp sattınmı ?
Gayrimenkule verdigin parayı aynen Tapu ya bildirdinmi yoksa aldıgın fiyatın altındamı beyanda bulundun.
Bana bak arkadaşım benim dilim biraz sivri kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum.Sonucu iyi olmuyor onun için seninlede girmesek iyi olur sen kendine göre herşeyin iyisini biliyorsun ne güzel oturmuş birde fetfa veriyorsun.Ama kırıcı olma ayıp adam olun falan böyle şeylerede girmesen çok iyi olur bence.Sen Akp yi en çok savunan insanlardan biride sensin Kamu kurumlarında ve Özel Sektörde sakatların yararlandıkları izdiham edildikleri çok yer var sen bu kadar bilgi ile kendi başının çaresine bakamıyorsan burada boşuna fetfa veriyorsun.Birzamanlar Türkiyede bir adam vardı Adı Naylon Kemal Arabalarla Naylon fatura satardı.Şimdi Hükümette çok iyi bir yerde.Senin alım satımla bir konun varsa o devlet büyüğümüzü bul ondan akıl al canım.Olmazsa bizim arkadaşlardan canın sıkılıyorda polemik yapmaya adam arıyorsan bu sitede avara adam çok ben sana yönlendireyim sabah akşam karşılıklı dalaşın...Bırak bu işleri arkadaşım zaten milletin canı burnunda çatlatma bizi.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.04.2008, 20:49   #123
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

[quote=adislibekir;251306]Bana bak arkadaşım benim dilim biraz sivri kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum.Sonucu iyi olmuyor onun için seninlede girmesek iyi olur sen kendine göre herşeyin iyisini biliyorsun ne güzel oturmuş birde fetfa veriyorsun.Ama kırıcı olma ayıp adam olun falan böyle şeylerede girmesen çok iyi olur bence.Sen Akp yi en çok savunan insanlardan biride sensin Kamu kurumlarında ve Özel Sektörde sakatların yararlandıkları izdiham edildikleri çok yer var sen bu kadar bilgi ile kendi başının çaresine bakamıyorsan burada boşuna fetfa veriyorsun.Birzamanlar Türkiyede bir adam vardı Adı Naylon Kemal Arabalarla Naylon fatura satardı.Şimdi Hükümette çok iyi bir yerde.Senin alım satımla bir konun varsa o devlet büyüğümüzü bul ondan akıl al canım.Olmazsa bizim arkadaşlardan canın sıkılıyorda polemik yapmaya adam arıyorsan bu sitede avara adam çok ben sana yönlendireyim sabah akşam karşılıklı dalaşın...Bırak bu işleri arkadaşım zaten milletin canı burnunda çatlatma bizi.[/QUO

eeee diyaloğa girmek istemiyosan hiç yazma yorum daha iyi konu tartışmaya açık eee heral de yani tutuğumuz partiyi savunacaz onu da mı elimizden aldınız arkadaşım ben kimseye hakaret etmiyorum ve ayrıca burda sana kim ne dediki gocundun anlayamadım.....
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.04.2008, 21:13   #124
sonbahar
Yasaklı

sonbahar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar Şuan sonbahar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.11.2008 11:11

Tecrübe Puanı: 0 sonbahar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[quote=seva;251309]
Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bana bak arkadaşım benim dilim biraz sivri kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum.Sonucu iyi olmuyor onun için seninlede girmesek iyi olur sen kendine göre herşeyin iyisini biliyorsun ne güzel oturmuş birde fetfa veriyorsun.Ama kırıcı olma ayıp adam olun falan böyle şeylerede girmesen çok iyi olur bence.Sen Akp yi en çok savunan insanlardan biride sensin Kamu kurumlarında ve Özel Sektörde sakatların yararlandıkları izdiham edildikleri çok yer var sen bu kadar bilgi ile kendi başının çaresine bakamıyorsan burada boşuna fetfa veriyorsun.Birzamanlar Türkiyede bir adam vardı Adı Naylon Kemal Arabalarla Naylon fatura satardı.Şimdi Hükümette çok iyi bir yerde.Senin alım satımla bir konun varsa o devlet büyüğümüzü bul ondan akıl al canım.Olmazsa bizim arkadaşlardan canın sıkılıyorda polemik yapmaya adam arıyorsan bu sitede avara adam çok ben sana yönlendireyim sabah akşam karşılıklı dalaşın...Bırak bu işleri arkadaşım zaten milletin canı burnunda çatlatma bizi.[/QUO

eeee diyaloğa girmek istemiyosan hiç yazma yorum daha iyi konu tartışmaya açık eee heral de yani tutuğumuz partiyi savunacaz onu da mı elimizden aldınız arkadaşım ben kimseye hakaret etmiyorum ve ayrıca burda sana kim ne dediki gocundun anlayamadım.....
Seva hanfendi anladığım kadarıyla siz Akp nin bu sitede görevli elemanlarındansın.Ben bunu anlıyorum ama biz Sivaslılar Net de üylik şartnamesini okurken buranın Siyasi değil Sivas Siporun ve Sivaslıların Muhabbet sitesi olarak girdik ama sizin gibi birkaçtane Akp hizmetkarının boş polemikleri yüzünden inanki sideden uzaklaştım.Güzel kardeşim neden siyaset yapacaksan siyasi yorumların siyasi tartışmaların yapıldığı bir yerde takılmıyorsun.Sen istersen üyelik sözleşmesini birkere daha oku eğer böyle giderse biz Sivaslılar nette Siyaset Yapılsın mı Yapılmasınmı diye anket yapacağız eğer burası Akp nin siyasi bir sitesiyse biz toplu bir şekil de veda edeceğiz siz kendi aranızda sohbet edersiniz.Zaten burada anladığım kadarıyla bir siyasi misyonunuz var sabah akşam onu onun için siteyi bekliyorsunuz demek ki biz yanılmışız burayı tarafsız sadece Sivaslıların Sivasın sorunlarının konuşulduğu bir yer zannetmiştik.
sonbahar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.04.2008, 21:21   #125
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 620 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

[quote=seva;251309]
Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bana bak arkadaşım benim dilim biraz sivri kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum.Sonucu iyi olmuyor onun için seninlede girmesek iyi olur sen kendine göre herşeyin iyisini biliyorsun ne güzel oturmuş birde fetfa veriyorsun.Ama kırıcı olma ayıp adam olun falan böyle şeylerede girmesen çok iyi olur bence.Sen Akp yi en çok savunan insanlardan biride sensin Kamu kurumlarında ve Özel Sektörde sakatların yararlandıkları izdiham edildikleri çok yer var sen bu kadar bilgi ile kendi başının çaresine bakamıyorsan burada boşuna fetfa veriyorsun.Birzamanlar Türkiyede bir adam vardı Adı Naylon Kemal Arabalarla Naylon fatura satardı.Şimdi Hükümette çok iyi bir yerde.Senin alım satımla bir konun varsa o devlet büyüğümüzü bul ondan akıl al canım.Olmazsa bizim arkadaşlardan canın sıkılıyorda polemik yapmaya adam arıyorsan bu sitede avara adam çok ben sana yönlendireyim sabah akşam karşılıklı dalaşın...Bırak bu işleri arkadaşım zaten milletin canı burnunda çatlatma bizi.[/QUO

seva bak canım takma bunlar boyle demınden berı suru psıkolojısı ıle etrafa saldırmaya calısıyorlar cevap verme sabredebılırsen sonra sacmalamanın nırvanasını yasıyorlar.aslen komık oluyor ama yınede vaktını bosa harcama derım.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.04.2008, 21:29   #126
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 793 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sonbahar Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Seva hanfendi anladığım kadarıyla siz Akp nin bu sitede görevli elemanlarındansın.Ben bunu anlıyorum ama biz Sivaslılar Net de üylik şartnamesini okurken buranın Siyasi değil Sivas Siporun ve Sivaslıların Muhabbet sitesi olarak girdik ama sizin gibi birkaçtane Akp hizmetkarının boş polemikleri yüzünden inanki sideden uzaklaştım.Güzel kardeşim neden siyaset yapacaksan siyasi yorumların siyasi tartışmaların yapıldığı bir yerde takılmıyorsun.Sen istersen üyelik sözleşmesini birkere daha oku eğer böyle giderse biz Sivaslılar nette Siyaset Yapılsın mı Yapılmasınmı diye anket yapacağız eğer burası Akp nin siyasi bir sitesiyse biz toplu bir şekil de veda edeceğiz siz kendi aranızda sohbet edersiniz.Zaten burada anladığım kadarıyla bir siyasi misyonunuz var sabah akşam onu onun için siteyi bekliyorsunuz demek ki biz yanılmışız burayı tarafsız sadece Sivaslıların Sivasın sorunlarının konuşulduğu bir yer zannetmiştik.
Sayın sonbahar, bakın rumuzlarımız da benzer;

Ben sitedeki siyasi konularda tartışmaların hakarete ulaştığını bizzat yöneticilere şikayet edip gerekenlerin yapılmasını istediğimde bana verilen cevap şöyleydi:

''Serbest Kürsü bölümünü siyasi ve güncel konular tartışılsın diye açtık. Yoksa sitenin en'i kim, kimin fıkrası daha komik gibi eğlence kısmına yazmaktan başka bir şey olmazdı.''

Bence buradaki bir üyeyi uyaracağınıza yöneticilere iletin de üyelik sözleşmesini düzenlesinler. Çünkü siyaset yapılma hakkını bizzat onlar veriyor.
Zaten hoşuna gitmeyen de bu konulara yazmaz, kendince uygun forumlarda takılır, değil mi?

Selametle.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.04.2008, 21:37   #127
sonbahar
Yasaklı

Alıntı:
ve ayrıca vatan satmak o kadar kolay mı gördünüz mü satarken yanındamı bulundunuz laf olsun diye bişeyler konuşulmaz satmak kolay değil utanmanız lazım bunları söylerken bu sizin devletiniz ak parti bizim hükümetimiz nasıl bu kelimeleri ağzınıza alıyonuz hiç yakıştıramıyorum recep tayyip erdoğan bizim başbakanımız bunları sölerken utanın ....

baykala mı özeniyonuz ....
Sonbahar kardeşim Sizler Akp lisiniz atıyorum bende bir başka partiden şimdi ben kimi eleştirmem lazım şu an hangi parti beni idare ediorsa eee ben eleştirimi yapınca yukarıdaki hakaretler bana yapıldığı zaman ben üzülüyorum.Tabiki şu an ben her hangi bir konuda madur olmuşsam icranın başında kim varsa onu eleştirecem.Ta gidipte Adnan menderesimi eleştireyim beni şu an kim idare ediyorsa benim onu eleştirmem lazım Seva nın yukarıdaki yorumu sizce nezaket kurallarına saygı ve sevgiye Müslümanım denen Akp liye yakışıyor mu o zaman ben sizin samimiyetinizden şüphe duyup sizin gibilerden uzaklaşıyorum.Hele Çiğdem Kayanın yorumlarından bir bayan olarak gerçekten çok rahatsız oluyorum Avatarı da berbat çok aşırı şuh bir resim kullanmış başka şeylere konu açar gibi.
Alt 06.04.2008, 21:50   #128
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 793 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Elbette siz hükümeti eleştireceksiniz. Ama bu hükümete oy verenler de destekleyecek. Her ikisi de saygı çerçevesinde olmalı tabiki de.

Seva hanım ya da herhangi başkasının bu tür yorumlarına yine sebep karşı tarafların hakaret ve saygısızca eleştirileridir emin olabilirsiniz. Başlarda yorumlar hiç bu kadar sert değildi. İnsan çileden çıkınca böyle oluyor işte.

Mesela sizin yaptığınız hoş mu? Kişinin avatarından yola çıkarak farklı yoruma sebebiyet vermek?
Kişileri anlayabilmek için eski konulara,ilk yorumlarına bakın, inceleyin. bu raddeye nasıl gelinmiş.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.04.2008, 21:56   #129
sonbahar
Yasaklı

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Elbette siz hükümeti eleştireceksiniz. Ama bu hükümete oy verenler de destekleyecek. Her ikisi de saygı çerçevesinde olmalı tabiki de.

Seva hanım ya da herhangi başkasının bu tür yorumlarına yine sebep karşı tarafların hakaret ve saygısızca eleştirileridir emin olabilirsiniz. Başlarda yorumlar hiç bu kadar sert değildi. İnsan çileden çıkınca böyle oluyor işte.

Mesela sizin yaptığınız hoş mu? Kişinin avatarından yola çıkarak farklı yoruma sebebiyet vermek?
Kişileri anlayabilmek için eski konulara,ilk yorumlarına bakın, inceleyin. bu raddeye nasıl gelinmiş.
Demek ki ona o yakışıyor ozman kendine yakışan yorumlar yapsın yaptığı yorumlar çok ağır ve terbiyesiz.Savunduğu konu şeriat ama avatarına bakınca......Kadınlarına benziyor.
Alt 06.04.2008, 22:30   #130
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

[quote=çiğdem kaya;251322]
Alıntı:

seva bak canım takma bunlar boyle demınden berı suru psıkolojısı ıle etrafa saldırmaya calısıyorlar cevap verme sabredebılırsen sonra sacmalamanın nırvanasını yasıyorlar.aslen komık oluyor ama yınede vaktını bosa harcama derım.
KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE YAKIŞIR ASIL SUÇ BİZDEKİ SİZİN GİBİ SEVİYESİZ KİŞİLERİ MUHATTAP ALIYORUZ HAKARETLE BİR YERE VARILMAZ (BİLİYORSAN KONUŞ İBRET ALSINLAR BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR)
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)